فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 29,000 تومان
  • 29,000 تومان

از زمين تا ماه

  • 29,000 تومان

ژول ورن، نويسنده فرانسوي كه رمان‌هاي ماجراجويانه‌اش نام او را سر زبان‌ها انداخت، در سال 1863 «پنج هفته در بالن» را تحويل ناشر داد. اين رمان با چنان موفقيتي رو‌به‌رو شد كه نويسنده و ناشر تصميم گرفتند به اتفاق هم مجموعه‌اي با عنوان «سفرهاي شگفت‌انگيز» و با صحافي متفاوت منتشر كنند؛ كتاب‌هايي نفيس، در قطع رقعي، با گراورهايي سياه و سفيد اثر نقاشان مختلف. از دل اين تصميم 62 رمان و 18 مجموعه داستان متولد شد. داستا‌ن‌هاي ژول ورن چه به لحاظ قصه‌گويي و چه به لحاظ محتوايي به گونه‌اي است كه از بچه نه ساله تا آدم نود ساله با آن ارتباط برقرار مي‌كند و از خواندش لذت مي‌برد. شايد از اين روست كه هم شاهكارهاي سينماي جهان با اقتباس از آثار ژول ورن ساخته شده، هم كارتون‌هايي براي كودكان و نوجوانان.

دور ماه

  • 29,000 تومان

ژول ورن، نويسنده فرانسوي كه رمان‌هاي ماجراجويانه‌اش نام او را سر زبان‌ها انداخت، در سال 1863 پنج هفته در بالن را تحويل ناشر داد. اين رمان با چنان موفقيتي رو‌به‌رو شد كه نويسنده و ناشر تصميم گرفتند به اتفاق هم مجموعه‌اي با عنوان «سفرهاي شگفت‌انگير» و با صحافي متفاوت منتشر كنند، كتاب‌هايي نفيس، در قطع رقعي، با گراورهايي سياه و سفيد اثر نقاشان مختلف. از دل اين تصميم 62 رمان و 18 مجموعه داستان متولد شد. داستا‌ن‌هاي ژول ورن چه به لحاظ قصه‌گويي و چه به لحاظ محتوايي به گونه‌آي است كه از بچه نه ساله تا آدم نود ساله با آن ارتباط برقرار مي‌كند و از خواندش لذت مي‌برد. شايد از اين روست كه هم شاهكارهاي سينماي جهان با اقتباس از آثار ژول ورن ساخته شده، هم كارتون‌هايي براي كودكان و نوجوانان.

فيلسوف كوچولو (كتابي كه بايد بچه‌ها براي بزرگ‌ترها بخوانند)

  • 2,200 تومان

فيلسوف كوچولو (كتابي كه بايد بچه‌ها براي بزرگ‌ترها بخوانند)

فلسفه براي نوآموزان كتاب دوم (پرسش‌ درباره واقعيت و معرفت)

  • 42,000 تومان

آيا معرفت برترين فضيلت است؟ اگر من فرد ديگري باشم، چي مي‌‌شود؟ اگر فردا نيايد چه خواهد شد؟ آيا جهان اطراف ما واقعي است؟ دانش‌آموزان چنين پرسش‌هاي چالش‌انگيزي مي‌پرسند و اين پرسش‌ها بعد از خواندن و انجام دادن فعاليت‌هاي اين كتاب بيشتر خواهد شد. اين مجلد، كه قسمت دوم كتاب پرفروش فلسفه براي نوآموزان است، عناويني همچون واقعيت و معرفت را به زباني ساده و همه‌فهم به بحث مي‌گذارد. نويسندگان كتاب برخي از بنيادي‌ترين پرسش‌هاي زندگي را مطرح كرده‌اند، از جمله مفاهيمي همچون خدا، جهان، آزادي و معناي زندگي. دو سوي بحث درباره هر موضوع، با مباحث اصلي برگرفته از ديدگاه‌هاي بزرگ‌ترين فيلسوفان جهان و در قالب گفتگوهاي گيرا ميان دو نوجوان، سامان يافته است.

نفرين ابدي بر خواننده اين برگ‌ها

  • 14,000 تومان

مانوئل پوييك در يكي از شهرهاي كوچك و فلاكت‌بار آرژانتين به دنيا آمد، در رشته فلسفه درس خواند و سپس تحصيلات خود را در رشته كارگرداني سينما دنبال كرد. پوييك به كارهاي گوناگوني دست زد تا اين كه سرانجام كشف كرد كه زندگي در شهر كوچك و فراموش‌شده دوران كودكي تنها منبع خلاق براي اوست.

صفحه‌ی 1