فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
روانشناسي سلامت (درك رابطه ذهن و بدن)
 • 300,000 تومان
 • با تخفیف: 300,000 تومان
پارادوكس‌درماني (روان‌درماني اضدادي مباني نظري و عملي كار با فرد زوج و خانواده)
حساسيت‌زدايي و بازپردازش از طريق حركات چشم اي‌ام‌دي‌آر (مباني شيوه‌نامه‌ها و فرايندها)
نوروتراپي و نوروفيدبك (درمان مغزمحور براي مشكلات روان‌شناختي و رفتاري)
مداخله در خودكشي (راهنماي درمانگر)
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
انضباط مثبت براي نوجوانان (روابط دموكراتيك ميان والدين و نوجوانان)
كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)
رشد در گستره زندگي (روانشناسي رشد)
 • 400,000 تومان
 • با تخفیف: 400,000 تومان
راهنماي مقاله‌نويسي و ارجاع به سبك انجمن روشناسي آمريكا (ويرايش 7 اي پي اي تجديد نظر سال 2020)
گربه سازگار (درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب) راهنماي درمانگر
طبقه‌بندي توانمندي‌هاي منش و فضيلت‌هاي انساني (راهنماي تشخيصي و آماري)
غلبه بر اهمالكاري (روش هاي غلبه بر تعلل ورزيدن)

روانشناسي سلامت (درك رابطه ذهن و بدن)

 • 300,000 تومان

كتاب «روانشناسي سلامت» «درك رابطه ذهن و بدن»؛ درس‌نامه‌اي است كه تحقيق جامعي درباره موضوعات روانشناسي سلامت ارائه مي شود؛ ارتباط مستحكم و روشني بين علم و دنياي واقعي ايجاد مي‌كند؛ بر شرح مباني علمي اين رشته و فرايندهاي زيربنايي آن تأكيد ويژه‌اي دارد، و مداخله‌هاي درماني براي جلوگيري از رفتارهاي ناسالم ارائه مي‌دهد. مفاهيم و شواهد متنوعي از ديدگاه هاي گوناگون بر غناي اين كار افزوده است. آوردن طيف گسترده‌اي از رويكردها و روش‌ها در روانشناسي سلامت باعث مي‌شود به درك جامعي از روابط بين ذهن و جسم برسيم. در بررسي مسائل و معضلات اين حوزه به جديدترين تحولات دنيا هم توجه شده است. مسئله اين است كه چگونه حالت‌هاي روحي و رواني به انحاي مختلف بر سلامت جسم تأثير مي گذارند و عوامل رواني چگونه در رفتارهاي گوناگون انسان مثلاً مراقبت هاي بهداشتي، بيماري و برخورد با بيماري مؤثر است.

پارادوكس‌درماني (روان‌درماني اضدادي مباني نظري و عملي كار با فرد زوج و خانواده)

 • 90,000 تومان

مداخلات اضدادي با توسل به قطع حلقه‌هاي بازخوردي تقويت‌كننده براي تغيير ماهيت خود ابقاي نشانه مرضي، طراحي مي‌شوند تا آن را از راه درگير كردن رفتار مخالف حفظ نمايند. پارادوكس از ماهيت ضد شهودي مداخله ناشي مي‌شود كه در آن، به نظر مي‌رسد مسير حركت بسوي مقصد در دور شدن از آن نهفته است. شكل خاصي از مداخله اضدادي معروف به بن‌بست مضاعف درماني يا پارادوكس متقابل است، كه در آن مراجع خواه فلان كار را انجام دهد يا ندهد، محكوم به برد است. چنين مداخلاتي راهي است براي براي پاسخ دادن به بن‌بست مضاعفي كه خانواده بدين شكل عرضه مي‌كند: ما مشكل داريم، به ما كمك كن _ما از تغيير مي‌ترسيم، ما را وادار به تغيير نكن_ از اين روي، هر راهي كه درمانگر برگزيند، شكست مي‌خورد. كتاب «روان‌درماني اضدادي» اولين كتابي است كه به زبان فارسي در اختيار مشتاقان و رهپويان جدي مشاوره سيستمي با زوج‌ و خانواده و مراجعان شديدا مقاوم به درمان قرار مي‌گيرد. نويسندگان كتاب كه از صاحب نظران عرصه درمان اضدادي هستند، سعي كرده‌اند با توضيح مباني و اصول درمان اضدادي امكان نفوذ در اراده مراجعان شديدا مقاوم به درمان را فراهم نمايند. يكي از فنوني كه با دقت طراحي شده است، نوشتن نامه‌هاي اضدادي و پيگير‌هاي مداوم اين فن است. با اينكه پارادوكس‌درماني شيوه پرقدرت و تاثيرگذاري در درمان زوج‌ها و خانواده‌هاي مقاوم است، اما استفاده مكرر آن بدون برقراري ارتباط امن با مراجع به هيچ‌وجه توصيه نمي‌شود و تاكيد مي‌شود كه اين رويكرد به روال رايج درمانگران تبديل نشود. زيرا درمان زودهنگام به ويژه درمان اضدادي اثر وارونه داردد. مطالعه جدي مطالب اين كتاب به مشتاقان رويگرد سيستمي قويا توصيه مي شود.

حساسيت‌زدايي و بازپردازش از طريق حركات چشم اي‌ام‌دي‌آر (مباني شيوه‌نامه‌ها و فرايندها)

 • 240,000 تومان

نويسنده در كتاب «حساسيت‌زدايي و بازپردازش از طريق حركات چشم» اين روش درماني بديع را در ابتدا براي درمان اختلال استرس پس آسيبي مطرح كرد‏، اما پس از سال‌ها پژوهش و دريافت بازخوردهاي فراوان از مراجعه‌كنندگان‏، درمانگران و متخصصان باليني، دامنه آن گسترش يافته وبراي درمان كودكان و بزرگسالان مبتلا به مشكلات روحي‌رواني هم به كار مي‌رود: نويسنده، شالوده نظري و تجربي روش درماني مبتكرانه‌اش را در هشت مرحله درمان، به تفصيل شرح مي‌دهد و مطالب و منابع آموزشي بسياري براي رويكرد درماني‌اش ارائه مي‌كند. سازمان‌هاي علمي زير، اين كتاب را منبع يكي از بهترين روش‌هاي درماني دانسته و آن را توصيه كرده‌اند: . بخش امور دفاعي و كهنه سربازان وزارت دفاع آمريكا. . انجمن بين‌المللي پژوهش‌هاي استرس پس‌آسيبي. . موسسه ملي سلامت و مراقبت رواني برتر انگلستان. . شوراي ملي پژوهش‌هاي پزشكي و سلامت روان استراليا. . انجمن پژوهش‌هاي پزشكي آلمان. فرانسين شاپيرو برنده جوايز متعددي از جمله جايزه زيگموند فرويد شهر وين و جايزه انجمن روانشناسي آمريكا به پاس نقش برجسته‌اش در روان‌درماني، و كمك‌ها و دستاورد‌هاي علمي او در حوزه آسيب‌شناسي رواني است.

نوروتراپي و نوروفيدبك (درمان مغزمحور براي مشكلات روان‌شناختي و رفتاري)

 • 90,000 تومان

امروزه دانشمندان دريافته‌اند كه مغز انسان توانايي اين را دارد كه با درگير كردن خود در فعاليت‌ها و چالش‌هاي جديد در تمام دوران زندگيء نورون‌هاي جديد بسازد. بدين ترتيب اين امكان براي مغز فراهم مي‌شود كه خود را بازسازي كند. در كتاب نوروتراپي و نوروفيدبك دو دانشمند و متخصص باليني تاريخچه و سازوكار اين پيشرفت‌ها را با مثال‌هاي متعددي ارائه داده و مجموعه گسترده رو به رشد پژوهش‌هايي را معرفي كرده‌اند كه ثابت مي‌كنند مغز را مي‌توان آموزش داد تا خودش را تنظيم كند و از رهگذر فرايند نوروفيدبكء يا بازخورد زيستي عصبيء كارآمدتر و تواناتر شود. دانشجويانء متخصصان بالينيء روانشناسان و مشاوران با خواندن اين كتاب درمي‌يابند كه كاركرد نادرست مغز چگونه اتفاق مي‌افتد و زماني كه مشاوره و درمان دارويي براي مشكلات رفتاري و رواني ناكارآمد استء چه نوع تدابير درماني جايگزيني را مي‌توان به كار برد. اين كتاب با بحث روشن و موجز اما عميق در حوزه گسترده و پيچيده عصب‌درماني و نيز مباني تجربي زيربنايي آنء چهارچوبي براي كارشناسان فراهم مي‌كند تا نوروفيدبك را در پژوهش‌ها و فعاليت‌هاي عملي‌شان وارد بكنند. بدون هيچ‌گونه شرمي اذعان مي‌كنم كه تحت تاثير كار علمي و خلاقانه نويسندگان نوروتراپي و نوروفيدبك قرار گرفتم كه هم مباني نوروفيدبك را عرضه و هم خلاصه‌اي عالي از يافته‌هاي امروزي درباره مغز و پژوهش‌هاي عصب‌شناختي مي‌كنند. اين كتاب متني است آرماني براي هر حوزه‌اي كه مبنايش مغزء رفتارء رشد و ارتباطات انساني باشد.

مداخله در خودكشي (راهنماي درمانگر)

 • 100,000 تومان

خودكشي يكي از چالش‌هاي اساسي زندگي انسان به ويژه در دوران معاصر و از جمله مشكلات فردي و اجتماعي شايع در دنياي كنوني است. طبق اعلام نهادها و سازمان‌هاي معتبر بين‌المللي از جمله سازمان جهاني بهداشت، خودكشي پديده‌اي رو به تزايد است كه با چاره انديشي براي آن و پيشگيري و اقدام به موقع مي توان همه ساله جان بسياري از انسان‌هاي دردمند و روان‌رنجور را نجات داد. كار با درمان‌جوياني كه افكار خودكشي داشته، يا به اين عمل اقدام كرده اند، كاري سخت و پيچيده است. كتاب مداخله در خودكشي راهنماي عملي مداخله و تدبير براي پيشگيري از خودكشي است كه جهت استفاده درمانگران و متخصصان سلامت رواني آماده شده است. نويسنده كه از جمله متخصصان روانشناسي باليني است، در فصول مختلف اثر، ضمن بحث درباره ابعاد مختلف موضوع؛ راهكارها و تدابيري را براي كار با درمان‌جويان ارائه كرده است.

انضباط مثبت براي نوجوانان (روابط دموكراتيك ميان والدين و نوجوانان)

 • 100,000 تومان

انضباط مثبت الگويي تربيتي مبتني بر فلسفه و روانشناسي فردي آلفرد آدلر است. در واقعء آدلر و همكار او رودولف درايكورس از اصطلاح «فرزندپروري دموكراتيك» استفاده مي‌كردند، مفهومي كه در كارهاي دايانا بامريند با اصطلاح «فرزندپروري مقتدر» در كارهاي مايكل پاپكين با عنوان «فرزندپرورري فعال» مورد استفاده قرار گرفت و جين نلسن و همكارانش نيز اصطلاح انضباط مثبت يا فرزندپروري مثبت را مترادف و به‌جاي «فرزندپروري دموكراتيك» به كار گرفتند.

كتاب تمرين گربه سازگار (درمان شناختي-رفتاري براي كودكان مضطرب)

 • 55,000 تومان

در كتاب كار «گربه سازگار- درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب» يك برنامه درماني شناختي -رفتاري 16 جلسه‌اي براي كاهش اضطراب كودكان 7 تا 13 ساله عرضه شده است. كودكان مي‌توانند با اين برنامه مهارت‌هاي مقابله با انواع اختلا‌ل‌هاي اضطرابي را به‌دست آورند. مفاهيم و روش‌هايي كه در اين كتاب مطرح شده است علاوه بر اختلال‌هاي اضطرابي معمول، براي مقابله با اضطراب‌هاي ناشي از محيط مدرسه و تعامل با همسالان هم مفيد است، اين برنامه را مي‌توان به صورت انفرادي، يا با گروهي از كودكان به كاربرد. كودكان مي‌توانند فعاليت‌هايي را نيز در خانه انجام دهند تا مفاهيمي كه در خلال جلسات مطرح مي‌شوند، در ذهن آنها حك شود. كارشناسان سلامت روان،‌روان‌شناسان كودك و روان‌شناسان مدرسه با خواندن اين كتاب و اجراي رهنمود‌هاي آن در پيشگيري و درمان اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان نقش موثري در اين كار مهم خواهند داشت. كتاب گربه سازگار -درمان شناختي -رفتاري براي كودكان مضطرب (راهنماي درمانگر) از همين نويسندگان و از همين مترجم به خواننده كمك مي‌كند تا اثر حاضر را به بهترين نحو در عمل پياده كند.

رشد در گستره زندگي (روانشناسي رشد)

 • 400,000 تومان

اين كتاب داستان زندگي والدين، فرزندان و خود ماست. داستان زندگي انسان‌ها و چگونگي شكل‌گيري ويژگي‌هاي آنان. كتاب «رشد در گستره زندگي»، برخلاف ساير نوشته‌هاي علمي، با ما با بيان و احساسي بسيار شخصي سخن مي‌گويد. اين كتاب گستره هستي انسان از لقاح تا مرگ را پوشش مي‌دهد. و دربردارنده مباحث رشته‌هاي مختلف علمي است كه با انديشه و مفاهيم و نظريه‌ها سر و كار دارد ولي فراتر از آن درباره عزيزان‌مان است - پدران و مادرانمان، دوستان و آشنايانمان و خودمان. اين كتاب به شكلي طرح‌ريزي شده كه با مواجه ساختن خوانندگان با متن و نيز آن‌چه در ذات رشد در گستره زندگي است، علاقه دانشجويان را به اين زمينه علمي تا مدت‌ها، حتي پس از آن‌كه آموزش رسمي‌شان به پايان رسيد زنده نگه مي‌دارد...

راهنماي مقاله‌نويسي و ارجاع به سبك انجمن روشناسي آمريكا (ويرايش 7 اي پي اي تجديد نظر سال 2020)

 • 40,000 تومان

نوشتن مقاله‌هاي علمي و تحقيقي بخشي اساسي در همه علوم در مراكز دانشگاهي و پژوهشي است كه به معيارها و ضوابط اصولي و معتبر نياز دارد. پژوهشگران ايراني براي مخاطبان بين‌المللي مقاله مي‌نويسند و اين مقاله‌ها در مجلات معتبر جهاني چاپ مي‌شوند. بنابراين، رعايت استانداردهاي مقاله‌نويسي و ارجاع امري اساسي است. اين كتاب راهنماي نگارش و ويرايش مقاله‌هاي دانشگاهي و علمي - پژوهشي است كه در آن استانداردهاي بين‌المللي انجمن روانشناسي آمريكا و بايد و نبايدهاي تاليف مقاله معرفي مي‌شود. هر پژوهشگري كه مي‌خواهد اثرش را در مجامع علمي معرفي كند نيازمند پيروي از چنين شيوه‌نامه‌اي است...

گربه سازگار (درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب) راهنماي درمانگر

 • 45,000 تومان

در كتاب «گربه سازگار - درمان شناختي رفتاري براي كودكان مضطرب» اصول و مباني درمان شناختي - رفتاري با تاكيد بر كاربرد درماني آن مطرح شده و عوامل عاطفي و هيجاني، اجتماعي و تحولي كودكان و نوجوانان در نظر گرفته شده و در يك دوره 16 جلسه‌اي براي پيشگيري و درمان اضطراب كودكان و نوجوانان طراحي شده است. براي هر يك از 16 جلسه درماني، يك فصل همراه با منطق بنيادي هر فعاليتي، اختصاص يافته، راهبردها و استراتژي‌هاي اصلي مورد استفاده در درمان انواع اضطراب‌ها عرضه شده؛ و رهنمودهايي براي پرداختن به مشكلات بالقوه مانند رعايت نكردن توصيه‌هاي درمانگر ارائه شده است. از جمله مزاياي اين كتاب عبارت‌اند از: شناسايي فرايندها و علايم شناختي مرتبط با بروز اضطراب، استفاده از آنها براي به كار گرفتن شيوه‌هاي مديريت اضطراب، آموزش شيوه‌هاي مديريت اختلال‌هاي اضطرابي، و تمرين‌هايي براي كسب مهارت در اين حوزه. فيليپ كندال و كريستينا هدك در كلينيك اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوانان دانشگاه تمپل آمريكا يك مدل درمان شناختي رفتاري براي اختلال‌هاي اضطرابي كودكان و نوجوان طراحي كرده‌اند كه در سه كتاب مستقل چاپ شده است: 1- كتاب گربه سازگار - درمان شناختي - رفتاري براي كودكان مضطرب، (راهنماي درمانگر). 2- كتاب كار گربه سازگار، براي كودكان 7 تا 12 ساله. 3- كتاب كار گربه سازگار، براي نوجوانان.

طبقه‌بندي توانمندي‌هاي منش و فضيلت‌هاي انساني (راهنماي تشخيصي و آماري)

 • 250,000 تومان

اگر زندگي را در قالب برداري ببينيم كه در سمت منفي آن بيماري‌ها و كژكاري‌هاي رواني قرار دارد و در ميانه‌ي آن زندگي نباتي و تهي از شادكامي، خرسندي و معناداري و در سمت راست آن زندگي خوب و سرشار از شادابي و شكوفايي باشد‏ روانشناسي مثبت‌نگر مي‌كوشد تا رازهاي زندگي خوب و خوش و سعادتمند را كشف كند. از آن‌جا كه زندگي خوب و خوش و سعادتمند، پديده‌اي كاملا فردگرايانه نيست و به بستر اجتماعي كه فرد در آن زندگي مي‌كند وابسته است‏، از اين رو ويژگي‌ختي خانواده، گروه‌ها، آموزش و پرورش، سازمان‌هاي اداري، شهر، جامعه و حتي نظام‌هاي سياسي و اقتصادي مطلوبي را كه زاينده زندگي خوب و سعادتمند هستند نيز مي‌كاود. روانشناسي مثبت‌نگر جنبشي نوين در روانشناسي است كه با طرح پرسش‌هايي ساده، اما كليدي دريچه‌اي تازه را بر روي علاقه‌مندان و محققان روانشناسي و برخي ديگر از رشته‌هاي علوم اجتماعي و حتي پزشكي گشود. در كتاب طبقه‌بندي توانمندي‌هاي منش و فضيلت انساني كه مهم‌ترين اثر در رشته‌ي روانشناسي مثبت‌نگر و به‌منزله‌ي قانون اساسي اين رشته است، سعي بر ان است تا با پژوهش‌هاي گسترده و جهان شمول به پرسش‌هاي بالا پاسخ داده شود.

غلبه بر اهمالكاري (روش هاي غلبه بر تعلل ورزيدن)

 • 75,000 تومان

آيا بيش از آنكه بخواهيد، اهمالكاري مي‌كنيد؟ آيا دوستان وهمكاراني داريد كه دائما كار و شادي‌شان را خراب مي‌كنند چون فعاليت‌هاييكه قولش را داده‌اند، به موقع انجام نمي‌دهند؟ آيا ممكن است براي غلبه بر تاخير‌هاي زيان‌آور،اقداماتي ساده و عملي بياموزيد؟ پس كتاب غلبه بر اهمالكاري را بخوانيد! اهمالكاري يكي از مشكلات جدي انسان‌هاي معاصر است. اگر‌چه اين رفتار كهنه و قديمي است، ولي فن آوري‌هاي نوين ابعادي بزرگ‌ تر و پيچيده‌ تر به آن‌ها داده است. در گذشته اهمال‌كاري را رفتاري مختص بزرگ‌ تر‌ها مخصوصا در كار و شغل مي‌كردند، اما امروزه مشكل جدي‌ بيشتر نو‌جوان‌ها وجوان‌هاست. از همين رو، درك و شناخت پديده اهمالكاري و غلبه بر آن يكي از رموز موفقيت همگان به شمار مي‌رود.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1