فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 56,000 تومان

فلسفه موفقيت (17 درس بي‌نظير از ناپلئون هيل)

 • 65,000 تومان

ناپلئون هيل در اين كتاب از ايده‌ها سخن ميگويدء ايده‌هايي كه پايه و اساس همه ثروت‌ها هستند و نقطه شروع همه اختراعات. ما به كمك همين ايده‌هايمان از انرژي‌اي بهره‌مند مي‌شويم كه با كمك آن مي‌توانيم با ذهن‌هاي ديگر ارتباط برقرار كنيم. از اين روء پرورش ايده‌ها اولين نقطه شروع فلسفه موفقيت است.

پارو بزن

 • 56,000 تومان

پارو بزن به شما مي آموزد كه چگونه اشتياق و خوش‌بيني را چراغ راه خود كنيد بي‌‌آنكه شرايط و حوادث بيروني اشتياقتان را تحت تاثير قرار دهد. با خواندن اين كتاب درمي‌يابيد كه چگونه سه عامل تاثير‌گذار و اصلي در قايق ‌مي‌تواند زندگي شما را نيز دگرگون كند . پارو: انرژي . فقط شما مي‌توانيد پاروي خود را درآب قرار دهيد يا اينكه آن را بيرون آوريد و تصميم بگيريد كه ديگر از آن استفاده نكنيد . قايق:فداكاري. هر‌چه بيشتر به ديگران كمك كنيد و زندگي خود را وقف اين كار كنيد، زندگي‌تان بهتر و كامل‌تر و قايق شما بزرگ‌تر خواهد بود. قطب نما: جهت. بينش شما درباره زندگي خودتان و افراد پيرامونتان، به شما كمك مي‌كند تا روياي مكاني را بسازيد كه مي‌خواهيد به آنجا برويد . پارو بزن براي ورزشكاران، مربيان، رهبران تجاري و هركس ديگري كه اميدوار است بتواند كمي بيشتر از زندگي لذت و بهره ببرد مناسب است. اين اثر رهبران،تيم‌ها و سازمان‌ها را به موفقيت‌هايي بيشتر از قبل سوق مي‌دهد.

پاكسازي آشفتگي‌هاي ذهن ( 5 گام ساده علمي و تاييد شده براي كاهش اضطراب استرس و افكار سمي)

 • 105,000 تومان

افكار مسموم، افسردگي، اضطراب-آشفتگي ذهني ما غالبا با دنياي آشفته تشديد مي‌شود و با ناتواني در مديريت افكار فراري ما تداوم مي‌يابد. اما ما نبايد طوري در اين آشفتگي ذهني كنار بياييم كه گويي اين يك عادت جديد ماست. اميد و كمك در دسترس ماست-و ممكن است راه رسيدن به افكار سالم‌تر و اوج خوشبختي كوتاه‌تر از آن چيزي باشد كه شما فكر مي‌كنيد.

تصميم‌گيري بهتر پشيماني كمتر (5 پرسش هدفمند كه به شما كمك مي كند گام بعدي خود را سنجيده برداريد)

 • 65,000 تومان

هميـشه دانش پرسيـدن سؤال خوب به تصميـم‌گيري بهتر مي‌انجامد و تصميـم‌هاي ما نيز داستان زنـدگـي‌ما‌ن را خلق مي‌كند. البته هيچ‌كس قصد ندارد كه زندگي خود را با تصميـم‌هاي بـد پيچيـده‌تر كند، اما افـراد زيادي هستند كه هيچ برنامه‌اي براي تصميم‌گيري مناسب ندارند. كتاب تصميم‌گيري بهتر، پشيـماني‌كمتر به شما كمك مي‌كند تا متفاوت زنـدگي كنيد. اندي اسـتنلي، در اين اثر خود، به شما مي‌آموزد كه از تجربـه‌هاي خود ياد بگيريد و با ادغـام پنج ســؤال مهمي كه در كتـاب آورده است، انتخابـي درست داشته با‌شيـد. در اين اثر، شما خواهيد آموخت كه چگونه‌: يك فيلتر تصميم‌گيري بسازيـد تا به شما نشان دهد در زند‌گي‌تان‌، كدام گزيـنه‌ها به نتايج مثبت ختم مي‌شود. از تصميم‌گيري سريع در زمان كوتاه خوددار‌ي كنيد. در هر تصميم دشوار حقيقت و شفافيت را پيدا كنيد‌. با تصميم‌گيري بهتر، روابط خود را بهبود ببخشيد. دلا‌يل تصميم‌هاي خود را كشف كنيد تا بتوانيد با تغييرات مثبت پيش برويد. تأثير طولاني مدت انتخاب‌هاي خود را در نظر بگيريد تا زندگي‌ا‌ي شايســتۀ تجليل خلق كنيد.

رهايي از هراس (با چشم‌اندازي جديد فرصت‌هاي مناسب پيرامون‌تان را ببينيد)

 • 32,000 تومان

احساسي خطرناك‌تر و زيان‌بارتر از ترس وجود ندارد. هراسي كه سبب مي‌شود احساس كنيم زير پايمان را مي‌كشند تا از كنترل خارج شويم. ترس سببي است تا خود و دنيايمان را درك كنيم. ترس در ذهن نيمه هوشيار ما ريشه‌هايي عميق دوانده و افكار ما را تيره و تار مي‌كندء ادراك‌مان را رنگ مي‌زند و روي اعمال و رفتارمان اثر مي‌گذارد. اما به هر حال ترس يك احساس استء احساسي كه مي‌توان بر آن غلبه كرد تا به سود ما كار كند و بر ضد ما عمل نكند. رهايي از هراس مجموعه‌اي از توصيه‌هاي ناپلئون هيل است و بيش از هر كتاب ديگري به شما كمك مي‌كند تا ديدگاه‌هاي خود را بهبود بخشيد و به پول و ثروت فراوان برسيد. در اين كتابء شما به ديدگاهي مي‌رسيد كه به كمك آن مي‌توانيد ميان ترس به مفهوم شكستي قطعي يا فرصتي مناسب براي رسيدن به موفقيت تفاوت قائل شويد.

جهان خود را تغيير دهيد (هركس هركجا كه باشد مي‌تواند تغييري ايجاد كند)

 • 62,000 تومان

جان سي. مكسول و راب هاسكينز در جهان خود را تغيير دهيد به شما مي‌آموزند كه چگونه اهداف خود را شناسايي كنيد - براي به وجود آمدن تغيير با ديگران همكاري كنيد - تاثير خود را بر جهان بسنجيد و به پيشرفت خود ادامه دهيد - يادتان باشد نيازي نيست نگران تغيير كل جهان باشيد. اگر فقط بتوانيد اوضاع را براي يك نفر در جهان‌تان بهتر كنيدء حقيقتء لذت و خوشنودي را براي ايجاد تفاوت تجربه خواهيد كرد. مهم نيست چه سني داريدء مهم نيست تا به حال چه كاري كرده‌ايد يا چه كاري نكرده‌ايدء هرگز براي انجام دادن كاري كه جهان‌تان را تغيير مي‌دهد دير نيست.

روانشناسي پول (درس‌هايي ماندگار در باب ثروت فزون‌خواهي و خوشبختي)

 • 58,000 تومان

در روانشناسي پولء مورگان هاوسل داستان‌هايي كوتاه را با خوانندگان به اشتراك مي‌گذارد كه در آن داستان‌ها روش‌هاي عجيب و غريب مردم را در به كار گرفتن پول بررسي مي‌كنند و به خوانندگان مي‌آموزد كه چگونه يكي از مهم‌ترين موضوعات زندگي را بهتر درك كنندء زيرا بهره‌برداري مناسب از پول لزوما آنچه تاكنون مي‌دانسته‌ايد نيستء بلكه به نظر مورگان نحوه رفتار شماست و آموزش رفتار حتي به افراد واقعا باهوش نيز دشوار است.

جام مي و خون دل

 • 98,000 تومان

من بي‌تجربه بودم نمي‌دونستم كشتي زندگي گاهي توي طوفان‌هاي اطراف‏، ما رو به سمت جزيره‌اي مي‌بره كه خطر پياده شدن در اون، بيشتر از بودن تو يه كشتي طوفان زده‌اس. شاد و اميدوار در حال پايين اومدن از اين كشتي پا به جزيره‌اي گذاشته بودم كه زندگي در اون مبهم و ناشناخته بود...

تمرين (با اشتراك‌گذاري ايده‌اي خلاقانه هم زندگي خود و هم جهان را تغيير دهيد)

 • 62,000 تومان

ست گودين را به تفاوت بودن و متفاوت انديشيدن مي‌شناسند. او معمولا ساده حرف مي‌زند و ساده مي‌نويسدء اما نبايد اين سادگي را با نوشته‌ها و سخنراني‌هاي انگيزشي اشتباه گرفت. نوشته‌هاي او در مطرح‌ترين نشريات مديريتي جهان خوانده مي‌شوند و برخي كتاب‌هايش مانند گاو بنفش جريان‌ساز بوده‌اند. گودين در اين كتاب سعي دارد ما را به تلاش براي ايجاد اثري خلاقانهء انجام دادن كاري كه به آن عشق مي‌ورزيم و اشتراك گذاشتن آن با دنيا ترغيب كند.

حال عالي (تحولي نوين در درمان افسردگي و اضطراب)

 • 98,000 تومان

درخشان و قدرتمند! اين كتاب طلايي خالص و نفسي تازه است كه اميد را به همراه راهكارهايي تازهء براي دستيابي به نشاط و آگاهيء به زندگي شما دعوت مي‌كند. دكتر برنز در حال عالي اين پيام را به خواننده منتقل مي‌كند كه رنج شما و همچنين افكار و احساسات منفي‌تانء علائم اختلال روان نيستندء بلكه بيانگر ويژگي‌هاي جذاب و دوست‌ داشتني‌تان هستندء اما بايد به شما هشدار بدهم كه حال عالي كتابي نيست كه آن را صفحه به صفحه بخوانيد و انتظار تغيير داشته باشيد. شماء هنگام خواندن آنء بايد تمرينات ارزشمند كتاب را هم انجام دهيد تا زندگي خود را به طور بنيادي و سريع متحول كنيد. اگر آماده‌ايد كه آستين خود را بالا بزنيد و دست به كار شويدء اين كتاب مختص شماست!

هنر نگريستن (131 ايده براي بروز خلاقيت رهايي از روزمرگي و لذت از زندگي)

 • 48,000 تومان

كتاب حاضرء از جمله كتاب‌هايي است كه كمك مي‌كند بيشتر به اطراف توجه كرده و از مسائل و چيزهايي كه هرروز مي‌بينيمء به سادگي غافل و رد نشويم و شناخت بهتري نسبت به خود و دور و برمان پيدا كنيم. كتابء مناسب شهرنشين‌هايي است كه از در و ديوارهاي ملال‌آور شهر خسته شده و به دنبال ايده‌هاي جالب و ناب براي رهايي از يكنواختي مي‌گردند و در آن چيزهاي جالبي براي يادگيري و كشف پيدا مي‌كنند. موضوعاتي كه در كتاب پيش‌رو مي‌آموزيم: هنرتوجه كردنء دقت در رفتارء يادگيري گوش دادنء كنجكاوي و هر چيزي كه حس تازه‌اي را درون ما زنده كند.

عادت مربي‌گري (كمتر صحبت كنيد بيشتر بپرسيد و شيوه مديريت و رهبري‌تان را براي هميشه تغيير دهيد)

 • 54,000 تومان

هدف اين كتاب، تبديل كردن شما به يك مربي نيست. مقصود اين كتاب اين است كه شما را به رهبر ، مدير و يا به طور كلي به انساني تبديل كند كه از اصول مربي‌گري استفاده مي‌نمايد و اين يعني ايجاد كردن يك عادت ساده و در عين حال دشوار، حفظ كردن كنجكاوي خود براي مدتي طولاني‌تر و آهسته‌تر پيش رفتن به سوي مرحله اقدام كردن و ارائه نظرات. كتاب پيش‌رو، كوتاه و كاربردي است و گمان مي‌كنم از خواندن آن لذت خواهيد برد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1