فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

زبان بدن (دستيابي به افكار ديگران از طريق تعبير حركات بدن)

 • 40,000 تومان

آنچه مردم مي‌گويند، اغلب با عواطف و افكارشان بسيار متفاوت است. با مطالعه اين كتاب از طريق تعبير صحيح حركات بدن ديگران به افكارشان پي ببريد. آلن پيز يك متخصص بين المللي در تعبير زبان بدن (ارتباط غير كلامي)‌است. با كمك اين كتاب و 159 تصوير آن مي‌توانيد به راحتي در زمان كوتاهي به توانايي‌هاي زير دست يابيد: 1. چگونه به افكار ديگران پي ببريد. 2. چگونه مورد توجه و علاقه ديگران قرار بگيريد. 3. چگونه ديگران را به همكاري با خود ترغيب كنيد. 4. چگونه در مصاحبه‌ها و مذاكرات تجاري موفق شويد.

كتاب ويزيتورها (كتاب اختصاصي ويزيتورهاي سوپرماركت آموزش تمام مراحل ويزيتوري مورد تاييد صاحب‌نظران و مديران فروش مطرح‌ترين كارخانه‌هاي مواد غذايي)

 • 24,000 تومان

نامه‌اي به ويزيتورها: «ويزيتوري يعني آغاز موفقيتي بي‌پايان» پيشرفت در ويزيتوري به اين بستگي دارد كه تمام مسائل جاري در اين كار را بپذيريد و براي بهبود فروش و درآمد خود تلاش كنيد و از آموزش و يادگيري هيچ‌گاه دست برنداريد. به دليل كمبود منابع تخصصي در زمينه ويزيتوري، لازم بود كه «كتاب ويزيتورها» نوشته شود و در اختيار شما قرار گيرد تا دانش پنهان شما با دانش ‌نهان اين كتاب همراه شود و از شما يك ويزيتور آگاه بسازد. در ضمن يادآوري مي‌كنم كه اين كتاب جهت آموزش مقدمات ويزيتوري مي‌باشد كه لازم است مطالب آن دقيقا عمل شود. « براي ويزيتوري حرفه‌اي در كتاب ديگري همراه شما خواهم بود.» به اميد روزي كه شما را در بلند‌اي عرصه فروش ببينم.

فرسنگ‌ها راهي كه بايد رفت (سفرنامه برايان تريسي)

 • 57,000 تومان

وقتي در اين سفر با برايان و دوستش، جف همراه مي‌شويد و با چالش‌هاي آن‌ها مواجه مي‌گرديد، بسيار سريع‌تر از آن چه فكر مي‌كنيد، درس‌هايي از زندگي خواهيد آموخت.

رازهايي درباره مردان (آنچه زنان بايد درباره مردان بدانند)

 • 52,000 تومان

كتابي كه هم‌اكنون در دست داريد، كتابي است كه تحول مثبتي در يك زندگي زناشويي و يك رابطه عاشقانه رقم خواهد زد. در اين كتاب خواهيد آموخت: ـ چگونه مي‌توان براي همسر خود (زن و معشوق) بود و در عين حال وقار، متانت و شخصيت كامل يك زن را حفظ كرد. ـ چرا بعضي زنان فقط به وضع مالي مردها توجه مي‌كنند و اين مردها را دل‌زده مي‌كند. ـ آيا مي‌دانيد مهم‌ترين اشتباهاتي كه زن‌ها درباره مردها مرتكب مي‌شوند كدامند. ـ چگونه مي‌توانيد به همسر خود كمك كنيد تا احساسات درونيش را بيان كند. ـ چرا مردان همواره بر زن‌ها سلطه دارند و فكر مي‌كنند هميشه حق با آن‌هاست. ـ چرا به نظر مي‌رسد مردان كمتر از زنان به عشق و روابط اهميت مي‌دهند. ـ چرا مردها از اين‌كه زنان آشفته يا احساساتي مي‌شوند، متنفرند. ـ چرا مغز مردان با زنان متفاوت است. اين كتاب را بخوانيد تا در روابط با همسرتان دقيق‌تر و بهتر عمل كنيد.

فن بيان (درست سخن بگوييد و موفق شويد)

 • 34,000 تومان

تا زماني كه يك فرد نتواند توانمندي‌هاي خود را به ديگران اثبات نمايد، نمي‌تواند براي طرح‌هاي خود حامي و پشتيبان فراهم آورد. شايد اين مورد يكي از مسائل مهمي باشد كه حتي در دانشجويان دوره‌هاي مختلف تحصيلي قابل مشاهده مي‌باشد. وقتي يك دانشجو نتواند توانايي‌هاي عملي خود را در مراكز آموزشي نشان دهد، پس از فارغ‌التحصيلي و ورود به جامعه به دليل نداشتن اين توانايي دچار مشكلات فراوان خواهد شد.

رازهايي درباره زنان (آنچه مردان بايد درباره زنان بدانند)

 • 63,000 تومان

اين كتابي است كه زنان همواره منتظرش بودند تا آن را بخوانند و به مرد زندگي‌شان نيز هديه دهند. در اين پرفروش‌ترين كتاب سال، باربارا دي‌آنجليس متخصص پرآوازة روابط انساني از تمامي رازهايي پرده برمي‌دارد كه زن‌ها دوست دارند مرد زندگي‌شان باخبر باشد: سه نياز پنهان كه در بين تمامي زن‌ها مشترك است، هفت افسانه از باورهاي مردها نسبت به زنان و دلايل غلط بودن آن‌ها، چگونه خشم زنان را شعله‌ور نكنيد، بيست عامل سردمزاجي جنسي زن‌ها، چگونه نبرد قدرت را به همكاري و تشريك مساعي تبديل كنيد، روش‌ها و راه‌كارهايي براي عشق‌ورزي هرچه بيشتر. اگر شما يك مرد هستيد: اين كتاب را بخوانيد تا رؤياهاي همسرتان را تحقق بخشيد.

قدرت برنامه‌ريزي طرح پرواز (رسيدن به بهترين نتيجه در كم‌ترين زمان ممكن)

 • 30,000 تومان

برايان تريسي با استفاده از استعاره پرواز و يك سفر هوايي به شما كمك مي‌كند دستاوردها، خوشبختي و موفقيت خود را برنامه‌ريزي كنيد.

مديريت بحران (چگونه بحران‌هاي زندگي‌مان را مديريت كنيم)

 • 16,000 تومان

برايان تريسي كارشناس موفقيت در كتابي قابل فهم، مختصر و مفيد انگيزه، راه‌كارها و اعتماد به نفس كافي براي شكستن شاخ مشكلات سخت پيش‌بيني نشده و حل سريع، قاطع و كامل آنها را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

مديريت زمان (انجام بيشترين كار در كمترين زمان ممكن)

 • 38,000 تومان

مديريت زمان را مي‌توان همچون ابزاري در نظر گرفت كه با كمك آن مي‌توانيد يك زندگي عالي براي خود بسازيد. هيچ موفقيتي بدون مهارت‌هاي عالي مديريت زمان ممكن نمي‌شود. به تدريج كه مي‌آموزيد زمان را مهار كنيد، به طور همزمان بر زندگي خود حاكم مي‌شويد و آينده خود را در كنترل درمي‌آوريد. اين كتاب كه ثمره بيش از 20 سال تحقيق و تجربه مي‌باشد، به اين منظور نگاشته شده است تا هرگونه ابزار مورد نياز براي مهارت يافتن در مديريت زمان در حرفه و زندگي شخصي را در اختيار شما قرار دهد.

قدرت جذبه (چگونه ديگران را به خود جذب كنيم)

 • 35,000 تومان

براي رسيدن به قله بايد از قدرت جذبه برخوردار بود. جذبه همه چيز است و هيچ نيست. تلاش و پشتكار، ظاهر، نحوه راه رفتن، تناسب اندام، صدا و آرامش در رفتار و حركات، خوش قيافه يا زيبا بودن اصلا لازم نيست، تنها چيزي كه نياز داريد جذبه است.

قدرت بيان (حرف بزن تا برنده شوي)

 • 44,000 تومان

خوب صحبت كردن به شما كمك مي‌كند مورد احترام ديگران قرار بگيريد و از نظر ديگران ارزش بيشتري داشته باشيد، در معاملات موفق شويد و مورد توجه افراد تاثيرگذاري قرار بگيريد كه مي‌توانند دريچه‌هاي مهمي براي زندگي و حرفه شما باز كنند.

صفحه‌ی 1