فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 38,000 تومان
 • 24,000 تومان
 • 45,000 تومان

ماهي سياه كوچولو

 • 12,000 تومان

من مي خواهم بدانم كه، راستي راستي زندگي يعني اين كه توي يك تكه جا، هي بروي و برگردي تا پير شوي و ديگر هيج، يا اينكه طور ديگري هم توي دنيا مي شود زندگي كرد؟

سقوط به بالا (مجموعه شعر)

 • 24,000 تومان

سر و ته، درخت‌ها تاب مي‌خورن رها، توي هوا. اتوبوسا شناورن، ساختمونا معلقن توي هوا. گاهي خوبه ديدن دنيا. از يه زاويه ديگه، غير از اون كه ديدي تا حالا.

خيمه‌شب بازي (مجموعه داستان)

 • 40,000 تومان

«سودابه چقدر به اين عكس‌ها نگاه كرد و يه ذره نگاه خودشو اون رو نتونس براي تسكين دل من جا بذاره. حالا او خاك شده و اينا همون جور سر جاشونن. اي تف برين دنيا.»

زن زيادي

 • 38,000 تومان

خانم نزهت‌الدوله گرچه تا به‌حال سه تا شوهر كرده و شش بار زاييده و دو تا از دخترهايش هم به خانه داماد فرستاده شده‌اند و حالا ديگر براي خودش مادربزرگ شده است، باز هم عقيده دارد كه پيري و جواني دست خود آدم است. و گرچه سر و همسر و خويشان و دوستان مي‌گويند كه پنجاه سالي دارد ولي او هنوز دو دستي به جواني‌اش چسبيده و هنوز هم در جست و جوي شوهر «ايده‌آل» خود به اين در و آن در مي‌زند.

5 داستان (مجموعه داستان)

 • 24,000 تومان

اين كتاب مجموعة پنج داستان كوتاه «جلال آل‌احمد» به نام‌هاي گلدسته‌‌ها و فلك، جشن فرخنده، خواهرم و عنكبوت، شوهر آمريكايي و خونابة انار است. اين داستان‌ها مانند ديگر آثار آل‌احمد، داراي سبكي منحصر به فرد، بهره‌مند از ادب رسمي، نثر كهن ايران و ظرايف فرهنگ عامه است.

مهپاره (داستان‌هاي عشق هندو)

 • 19,000 تومان

«مهپاره» شانزدهمين بخش از نسخه كهن متن مفصل سانسكريتي است به نام «جوهر اقيانوس زمان». در يكي از افسانه‌هاي قديمي هندو آمده است كه خدايان و اهريمنان با هم نشستند و بر آن شدند تا جوهر حيات جاويدان را به دست آورند. بدين منظور، به متلاطم ساختن اقيانوس شير پرداختند. سپس، ادويه از گياهاني بر آن پاشيدند و با اهرم كوه ماندارا آن را به هم زدند تا آن‌كه جوهر زندگي با چيزهاي ديگر به دست آوردند. يكي از آن‌‌ها ماه بود كه آن را خداي گياهان مي‌نامند. در زبان سانسكريت، ماه و خورشيد هر دو نرند، نه نر و ماده. شاعران هندو هر گاه بخواهند در آثار خود، ماه مادينه‌اي به كار برند، قرص ماه را شانزده پاره مي‌كنند و پاره‌اي از آن را به نام «زن» برمي‌گزينند. از اين رو است كه زن زيبا را «مهپاره» گويند.

سنگي بر گوري

 • 24,000 تومان

يك‌مرتبه ديدم با اين بي‌تخم و تركه ماندن ما كم‌كم شده‌ايم كدخداي ده. جوابگوي همه واقعيت‌ها! حل كننده همه مشكلات. قاضي همه دعواهاي خانوادگي. پدر و مادر همه يتيم‌ها و مادرمرده‌ها و ... گنده‌گوزي نكن. قرار شد بي‌خودنمايي و شهيدنمايي... و اين جوري بود كه به كله‌ام زد حالا كه اينطور است چرا پدر همه اين بچه‌ها نباشي؟ اين بچه‌ها را مي‌بيني؟ اين وارث بي‌سهم مانده از اين مائده زميني را؟...

تنگسير

 • 45,000 تومان

هواي آبكي بندر همچون اسفنج آبستني هرم نمناك گرما را چكه چكه از تو هواي سوزان ورمي‌چيد و دوزخ شعله‌ور خورشيد تو آسمان غرب يله شده بود و گردي از نم بر چهره داشت. جاده «سنگي»، كشيده و آفتاب تو مغز سرخورده و سفيد و مارپيچ از «بوشهر» به «بهمني» دراز رو زمين خوابيده بود. جاده خالي بود. سبك بود. داغ و خاموش بود. سفيدي آفتاب بيابان با سايه يك پرنده سياه نمي‌‌شد.

وغ‌وغ ساهاب (مجموعه داستان)

 • 28,000 تومان

وغ‌وغ ساهاب (مجموعه داستان)

فوايد گياه‌خواري (مجموعه داستان)

 • 25,000 تومان

هدايت در اين رساله مي‌خواهد بگويد كه خصلت‌هاي بد و ناپسند، جنگ‌طلبي و خونريزي، بي‌عاطفگي و دوري جستن از اصل، از زماني در انسان پديدار شد كه به گوشتخواري روي آورد. او مي‌گويد كه انسان به اشتباه متقاعد شده كه خوردن گوشت، يك نياز ضروري است و مي‌خواهد از راههاي علمي و نظرهاي بزرگان و پزشكان برجسته ثابت كند كه خوردن گوشت، جداي از بيدار كردن خصلت درندگي در انسان؛ نه تنها براي آدمي ضروري و مفيد نيست؛ كه برايش زيان‌آور است.

زنده به گور (مجموعه داستان)

 • 33,000 تومان

نفسم پس مي‌رود، از چشم‌هايم اشك مي‌ريزد، دهانم بدمزه است، سرم گيج مي‌خورد، قلبم گرفته، تنم خسته، كوفته، شل، بدون اراده در رختخواب افتاده‌ام. بازوهايم از سوزن انژكسيون سوراخ است. رختخواب بوي عرق و تب مي‌دهد، به ساعتي كه روي ميز كوچك بغل رختخواب گذاشته شده نگاه مي‌كنم، ساعت 10 روز يكشنبه است.

صفحه‌ی 1