فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

دخترانه‌ها (5 جلدي) همه چيز درباره بلوغ

 • 160,000 تومان

مادر‌ها و دخترانشان حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارند، دوستان، احساسات، تغييرات بدن، مقررات، حريم خصوصي و بسياري مسايل ديگر. راهكار‌هاي حرف زدن و دستورالعمل‌هاي چگونه بگوييم كه در اين كتاب آمده است مي‌تواند به تو كمك كند.

بيش‌فعالي (كتاب كار نوجوانان) تمرين‌هايي براي ايجاد تمركز و توجه

 • 36,000 تومان

نشانه‌هاي اختلال نقص توجه بيش‌فعالي ADHD مي‌تواند شما را در موقعيت هاي مختلفي مثلا در كلاس درس وقتي كه در حال صحبت كردن با دوستانتان هستيد هنگام انجام تكاليف مدرسه و هنگام يادداشت‌برداري در كلاس دچار مشكل كند. حواستان را جمع كنيد هنگامي كه تكانه‌ها مرتبا در حال وسوسه كردن شم براي بلند شدن هستند نشستن سخت مي‌شود.

كتاب كار اختلال استرس پس از آسيب (كتاب كار براي نوجوانان)

 • 40,000 تومان

اگر شما خاطره‌اي آسيب‌زا از تجربه‌اي بسيار غم‌انگيز، استرس‌زا و دردناك در زندگي‌تان داريد، تنها نيستيد. در حقيقت بسياري از افراد جوان در معرض حوادث آسيب‌زا قرار مي‌گيرند كه در نتيجه ممكن است باعث مرور مرتب آن‌ها، مشكلات خواب يا احساس خطر دائمي شود. اينها نشانه‌هاي رايج ”اختلال استرس پس از آسيب“ (PTSD) هستند. اين كتاب بر پايه درمان شناختي رفتاري نوجواناتي كه دچار (PTSD) شده‌اند، نوشته شده و به شما كمك خواهد كرد تا از طريق تجربه و احسا خودتان روي تجربه شخصي خود كار كنيد. اين كتاب شامل كاربرگ‌ها و فعاليت‌هايي است تا به شما در بازگشت احساس امنيت، كسب كنترل هيجان، كنار آمدن با تجربه آسيب و ايجاد ارتباط دوباره با احساسات مثبت‌تان كمك كند. اگر آماده‌ايد تا التيام از آسيب را آغاز كرده و به زندگي بازگرديد اين كتاب كار، راه را به شما نشان خواهد داد.

چطور مثل چرچيل فكر كنيم

 • 39,000 تومان

شخصيت چرچيل را نمي‌توان فقط در يك دولت‌مرد سرسخت كه با سخنراني‌هاي هيجان‌انگيز خود مردم را به مقاومت و صبوري در جنگ فرا مي‌خواند، خلاصه كرد. شايد اين «هنر» چرچيل او را از رهبران ديگر دولتي در زمان جنگ متمايز مي‌كرد. اما او شخصيتي چندبعدي داشت. چرچيل از جواني سركش و متمرد به يك شخصيت سياسي سازش‌ناپذير، تبديل شد. در عين حال، همه او را به عنوان يك اصلاح‌طلب، يك سرباز، يك صلح‌طلب، روزنامه‌نگاري ماهر، نقاشي هنرمند، معماري چيره‌دست و تاريخ‌نگار نيز مي‌شناختند.

چطور مثل زيگموند فرويد فكر كنيم

 • 33,000 تومان

من نه يك دانشمندم، نه يك مشاهده‌گر، نه كسي كه دوست دارد به آزمايش و تجربه بپردازد... و نه حتي يك متفكر. من بنا به خلق و خوي خود هيچ ‌چيز نيستم به جز يك ماجراجوي سمج، سخت‌كوش، باجرئت و كنجكاو، همين و بس! اگر بخواهيم دقيق بگوييم، روان واقعي انسان در ناخودآگاه او نهفته است. ماهيت دروني ناخودآگاه، درست مانند ماهيت دنياي واقعي از ما پنهان است. ما فقط از طريق آگاهي بر برخي علائم و اثرات ناخودآگاه خويش به نحوي ناكامل و ناقص به وجود و ماهيت آن پي مي‌بريم، دقيقا همان‌گونه كه از طريق حواس پنج‌گانه خود تنها به دركي ناقص از ظاهر دنياي واقعي خارج از خود دست مي‌يابيم.

چطور راز نگه‌دار باشيم

 • 12,500 تومان

اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چطور در برابر دعوا، شايعه پراكني، حسادت، رقابت،ته قلب، غيبت و ناديده گرفته شدن‌ها ايستادگي كنيد.

چطور نگران نباشيم

 • 39,000 تومان

آيا دوست داريد هميشه نگران همه چيز باشيد؟ اما اگر بدانيد چطور از پس نگراني‌ها بربياييد، وقتي نگراني به سراغ‌تان ميايد مي‌توانيد به خودتان قوت قلب بدهيد در اين كتاب آزمون‌ها و توصيه‌هايي آمده كه به شما كمك مي‌كند خودتان را بيشتر بشناسيد. با احساسات پيچيده‌تان دست و پنجه نرم كنيد و با بدترين ترس‌هايتان روبه‌رو شويد. همچنين ايده‌هايي را براي آرام شدن‌تان در هنگام نگراني خواهيد خواند كه وقتي اشتباهي مرتكب شديد چطور درستش كنيد.

رفيق تنبلي نكن تكاليفت را انجام بده

 • 10,000 تومان

اگر عاشق انجام تكاليف مدرسه هستيد و به موقع و تمام و كمال آن‌ها را انجام مي‌دهيد، اين كتاب را نخوانيد. اما اگر تكاليف مدرسه حال‌تان را به هم مي‌زند، اين كتاب دواي دردتان است.

خجالت و اضطراب اجتماعي ( كتاب كار نوجوانان) درمان شناختي و رفتاري و مهارت‌هاي عملي براي كمك به كسب اعتماد به نفس اجتماعي

 • 19,000 تومان

اين كتاب عاليه! رنج بردن از اضطراب كافي است، از اين پس در حاشيه زندگي نخواهيد ماند. راهبردهاي روشن، مؤثر و كاربردي فراوان اين كتاب كار، دقيقاً به نوجوانان نشان خواهد داد كه چطور بر ترس‌ها و اضطراب‌هاي خود غلبه كنند و مهم‌تر اين‌كه به آن‌ها اطمينان خواهد داد تنها نيستند. هر نوجواني تا حدي با اضطراب و كم‌رويي درگير است. خواندن اين كتاب براي همه نوجوانان سودمند است. اين كتاب به شما كمك خواهد كرد: ـ فكر كردن به اين‌كه ديگران چه فكري مي‌كنند را متوقف كنيد. ـ اجازه ندهيد خجالت مسير شما را مسدود كند. ـ روابط خودتان را بهبود ببخشيد. ـ با اعتماد به نفس صحبت كنيد.

رفيق تو همين‌طوري هم خوبي لازم نيست عالي باشي (چه مي‌توان كرد وقتي خوب كافي نيست راه حل واقعي براي غلبه بر كمال‌گرايي راهنمايي براي كودكان)

 • 20,000 تومان

آيا از امتحان كردن چيزهاي جديد مي‌ترسيد، زيرا ممكن است نتوانيد به خوبي از پس آن كار بربياييد؟ آيا مي‌ترسيد حرف بزنيد زيرا ممكن است حرف احمقانه‌اي از دهان‌تان بيرون بيايد؟ آيا وقتي ديگران از شما انتقاد مي‌كنند خيلي ناراحت مي‌شويد؟ هر كسي ممكن است گاهي اوقات به خودش اطمينان نداشته باشد. اگر مواقع زيادي اين حس به شما دست مي‌دهد، خواندن اين كتاب براي‌تان مفيد است. تو همين‌طوري هم خوبي، لازم نيست عالي باشي.

چطور مثل هاوكينگ فكر كنيم

 • 34,000 تومان

هاوكينگ از يك انسان معمولي اما بسيار باهوش به يك تئوريسين جهاني تبديل شد. اما اين تحول شگرف در شخصيت او به آساني به دست نيامد. او براي رسيدن به اين شهرت بين‌المللي سفري طولاني و پر فراز و نشيب را طي كرده است... ميليون‌ها نفر فقط با خواندن كتاب‌هاي پرفروش او توانستند درك و ديد خود را در مورد كيهان و دنياي هستي گسترش دهند. تعداد بيشتري از مردم هم از او آموختند كه چگونه مي‌توان با اراده و استقامت در برابر ناملايمات زندگي ايستادگي كرد... هاوكينگ به چالشي قهرمانانه با ناتوانايي‌هاي جسمي خود پرداخت و توانست دستاوردهاي خارق‌العاده‌اي را به دنياي دانش و علم فيزيك تقديم كند... معالجان هاوكينگ مي‌گفتند كه او حداكثر تا سي سالگي دوام خواهد آورد، اما او اكنون هفتاد و چهار ساله است...

مجموعه چاشني‌هاي آدم بودن (مهارت‌هاي اجتماعي براي نوجوانان)

 • 179,000 تومان

هويت مثبت. حمايت. تعهد يادگيري. استفاده مفيد از زمان. حد و حدود و انتظارات. ارزش‌هاي مثبت. توانمندسازي. توانايي‌هاي اجتماعي.

1  2  3  صفحه‌ی 1