فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½_ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

پيروزي اراده ( فرمول موفقيت نهايي در ايران نخستين راهنماي جامع براي ورود به دنياي كارآفريني و موفقيت در زندگي شخصي و شغلي)

  • 15,000 تومان

اگر مي‌خواهيد در زندگي و كارآفريني به پيروزي برسيد اين اصول را بخاطر بسپاريد: بالاترين زرنگي صداقت و توكل به خداوند است. بعد از اين دو اصل، پشتكار و نترسيدن از شكست بسيار مهم است. اين‌ها را به كار ببريد و مطمئن باشيد كه حتما پيروز مي‌شويد.

بازاريابي و تبليغات حرفه‌اي به شيوه امرسان (نخستين راهنماي جامع تبليغات و بازاريابي براي يك كسب و كار موفق)

  • 15,000 تومان

كتاب ”بازاريابي و تبليغات حرفه‌اي به شيوه امرسان“ به عنوان نخستين راهنماي جامع تبليغات و بازاريابي براي يك كسب و كار موفق، يك شاهكار بي‌نظير و نتيجه تجربيات مهندس سلطان‌حسين فتاحي، بنيان‌گذار گروه صنعتي امرسان و رضا يادگاري، مربي كارآفريني ايراني و بنيان‌گذار تاريخ شفاهي زندگي كارآفرينان ايراني مي‌باشد كه به جرات مي‌توان گفت كه اين كتاب يك راهنماي ارزشمند و پرمحتوا براي تمام كسب و كارهايي است كه قصد دارند مسير موفقيت را تجربه نمايند...

فروشنده فوق حرفه‌اي (نخستين راهنماي جامع براي ورود به دنياي ثروتمندترين فروشندگان جهان)

  • 12,000 تومان

ـ در مورد ضعف‌ها و كاستي‌ها سخت نگيريد. مشكلات اجتماعي و افراد دشوار، هميشگي هستند. ـ هرگز به عقب نگاه نكنيد شايد در اين ميان فردي از شما سبقت بگيرد. ـ ديدگاه مثبت، نقش مهمي در كاهش استرس دارد. به جلو بنگريد و هرگز به عقب نگاه نكنيد...

بازاريابي و تبليغات فوق حرفه‌اي به شيوه بيژن پاكزاد (بزرگ‌ترين سازنده عطر و طراح لباس جهان)

  • 12,000 تومان

كتاب بازاريابي و تبليغات فوق حرفه‌اي به شيوه بيژن پاكزاد نتيجه تجربيات جناب بيژن پاكزاد بزرگترين سازنده عطر و طراح لباس جهان مي‌باشد كه در زمان حياتشان گردآوري شده است.

مهدي فخار‌زاده نابغه بيمه جهان ( رازهاي موفقيت در زندگي و تكنيك‌هاي فروش بيمه توسط مردي كه دنياي بيمه را متحول كرد)

  • 20,000 تومان

شناسايي ويژگي‌هاي كارآفرينان بزرگ يك كشور و معرفي الگوهاي نقش كه آنان در زندگي شغلي و شخصي خود به كار برده‌اند تا به قله‌ي موفقيت دست يابند مي‌تواند ساير افراد جامعه را كه آرزوهاي بزرگ در سر مي‌پرورانند و تنها به دنبال راه‌حل‌ها مي‌گردند؛ هدايت نمايند. اين كتاب؛ فلسفه و روش‌هاي فروش او را به تصوير مي‌كشد و براي فروشندگاني كه علاقمند به كسب درآمد بيشتر؛ استفاده از تمامي توان خود و رضايت فردي هستند؛ الهام‌بخش و كاربردي است. اين كتاب بيش از آن كه الفباي موفقيت را نشان دهد كه البته چنين است. درس چگونه زيستن را مي‌آموزد.

رستوران‌دار بزرگ (نخستين راهنماي جامع تاسيس و مديريت 1 رستوران فست‌فود و سنتي از مبتدي تا حرفه‌اي)

  • 20,000 تومان

يك برنامه كاري تجسم مشروح كسب و كار شما است. شما به وضوح به توضيح انديشه كلي‌تان و رقابت‌پذير بودن آن و طرح بودجه‌تان مي‌پردازيد. هزينه‌هاي مورد انتظار را برآورد مي‌كنيد، پيش‌بيني مي‌نماييد كه چقدر فروش داشته باشد و ميزان دخل و خرج را حدودا محاسبه مي‌كنيد. برنامه كاري‌تان به چند صورت به شما كمك مي‌كند: اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند كه به طور مشروح، شروع به تجزيه و تحليل رستورانتان نماييد و در نتيجه موجب پرهيز از برخي مشكلات مي‌گردد.

صفحه‌ی 1