فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

اين انتخاب شماست (فراخواني جهت تغيير رويه)

 • 89,500 تومان

در اين مورد كه آينده اين جهان چه شكلي خواهد داشتء نظر شما اهميت دارد. كپيتاليسم چهار موتورهء يا اقتصاد پايدار؟ "همان روش ها و روال‌هاي قديمي؟"يا: "يك راه جديد (لطفا)؟" واقعا اين پرسش پيش مي‌آيد كه آيا شما يك فرصت‌طلب آنالوگي هستيدء يا يك آينده‌نگر كارآمد؟ در انتهاي هر فصلء اين كتاب به شما كمك مي كند آزمايش كنيد و ببينيد جهت‌گيري‌تان به كدام سمت است؟ به خاطر اين‌كه در نهايت: اين انتخاب شماست!

عقل در برابر جنون (نقشه عقل براي خوشبختي)

 • 59,500 تومان

از قديم عاقل بودن را با آن حالت بي رنگ و بوي «بدون بيماري رواني بودن» توصيف كرده‌اند. اگرچه آن‌قدر درباره ديوانگي نوشته‌اند كه كتابخانه‌ها را پر مي‌كند، اما تا امروز كسي به فكر اين نيفتاده كه مشخصا به ايده عاقل بودن فكر كند. در جامعه‌اي تحت سيطره افراط و زياده‌روي، خودمان را بيش از هر حالتي به ديوانگي نزديك مي بينيم. اگرچه ديوانگي را در نهايت مخرب مي‌دانند، اما اغلب آن را به عنوان چشمه جوشان نبوغ، فرديت و بيانگري شخصي ديده‌اند. از سوي ديگر، عاقل بودن ما را سر در گم كرده.

پدر ثروتمند پدر فقير (كتاب گويا)

 • 35,000 تومان

پدر ثروتمند پدر فقير... اين افسانه را كه بايد درآمد بالايي داشته باشي تا ثروتمند شويء نابود مي‌كند. با اين اعتماد كه خانه هم يك دارايي محسوب مي‌شودء مبارزه مي كند. به والدين نشان مي‌دهد كه چرا براي آموزش دادن راجع به پول به فرزندانشانء نمي‌توانند روي سيستم آموزشي مدارس حساب كنند. يك‌بار براي هميشه دارايي و بدهي را به معني مي‌كند. به شما ياد مي‌دهد كه درباره پول چه چيز به فرزندانتان ياد بدهيد تا در آينده موفقيت مالي پيدا كنند. روبرت تي كيوساكي طرز فكر ده‌ها ميليون نفر در سراسر جهان را درباره پول به چالش كشيده و تغيير داده است. روبرتء با ديدگاه‌هايي كه غالبا با منطق مرسوم و متعارف تناقض داردء به خاطر لحن صريحء جسارت و شجاعتش شهرت دارد. او را در سراسر جهان به عنوان مدافع مشتاق آموزش مسائل مالي مي‌شناسند.

شواهدي بر زندگي پس از مرگ (علم تجربه نزديك من) كتاب گويا

 • 40,000 تومان

شواهدي بر زندگي پس از مرگ (علم تجربه نزديك من) كتاب گويا

چگونه با همسرم مشاجره سازنده داشته باشم (كتاب گويا)

 • 30,000 تومان

چگونه با همسرم مشاجره سازنده داشته باشم (كتاب گويا)

اگر تو بودي چه مي‌كردي (كتاب گويا)

 • 25,000 تومان

اگر تو بودي چه مي‌كردي (كتاب گويا)

روانشناسي سلامت (مباحثي در روانشناسي كاربردي) كتاب گويا

 • 55,000 تومان

روانشناسي سلامت (مباحثي در روانشناسي كاربردي) كتاب گويا

بازآفريني مدل تجاري (توصيه‌هاي تخصصي درباره نوآوري در زمينه مدل تجاري) كتاب گويا

 • 45,000 تومان

بازآفريني مدل تجاري (توصيه‌هاي تخصصي درباره نوآوري در زمينه مدل تجاري) كتاب گويا

تاريخ روانشناسي در 10 پرسش

 • 79,500 تومان

كتاب پيش رو اثري درباره تاريخ روانشناسي است كه تحولات و مباحث مهم تاريخي در همه حوزه‌هاي روانشناسي را پوشش مي‌دهد و با تمركز بر 10 موضوع ادراكيء كه امروز با هم در ارتباط هستندء گذشته را به حال پيوند مي‌دهد. روانشناسي چگونه به يك علم تبديل شد و در كدام دسته از علوم قرار گرفت؟ روانشناسي اين واقعيت را كه هر فردي به نوعي متفاوت از ديگران است را چطور ارزيابي مي‌كند و توضيح مي‌دهد؟ آيا روانكاوي علمي است؟ چرا علوم شناختي جايگزين رفتارگرايي شد؟ كتاب پيش رو به همه اين سوالات و بيش از آن پاسخ مي‌دهد و در جريان كار به كل بازه روانشناسيء از عصب‌شناسي و هوش مصنوعي گرفته تا هرمنوتيك و پژوهش‌هاي كيفيء مي‌پردازد.

دلايل خوب براي احساس‌هاي بد

 • 89,500 تومان

از ديد ما روابط طبيعي و به‌هنجار روابطي هستند كه گرمء دوستانه و مطمئن باشند. به همين دليل است كه تلاش‌ها اغلب صرف توضيح دلايل بروز مشكلات در روابط مي‌شود. در اين‌جا تمركز اصلي بر يافتن پاسخ اين پرسش است كه چرا براي برخي افراد همه چيز آن طور كه بايد پيش نمي‌رود. تا همين جا مي‌توانيد پيش‌بيني كنيد رويكرد تكاملي چه پرسش‌هاي اساسي‌اي را ممكن است در اين زمينه مطرح كند: اصولا چرا انسان موجودي اجتماعي است؟ چرا تعلق داشتن به يك گروه اين‌قدر برايمان مهم است؟ چرا نظرات ديگران درباره ما تا اين حد برايمان اهميت دارد؟ چگونه توانايي احساس گناه مي‌تواند مزيت‌بخش باشد؟ چرا دچار اندوه و نااميدي مي‌شويم؟ براي يافتن پاسخ اين سوالاتء ابتدا لازم است پرسش معمول را وارونه كنيم: چگونه ممكن است تمايل براي كمك به ديگران براي ما مزيتي انتخابي در روند تكامل محسوب شود؟خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

راهنماي سلامت روان كودكان (شرم)

 • 29,500 تومان

شرم چيست؟ چگونه بر كودكان اثر مي‌گذارد؟ بزرگسالان چگونه مي‌توانند كمك كنند؟ اين كتاب نقطه آغاز بسيار خوبي براي بزرگسالان و مراقبيني است كه با كودكاني كه شرم را تجريه كرده‌اند سر و كار دارند. توصيه‌هاي عملي اين كتاب توانايي بزرگسالان را براي رو به رو شدن با چالش‌هاي حمايت از اين كودكان بيشتر مي‌كند و به آن‌ها كمك مي‌كند تا عزت‌نفس كودكان را افزايش دهند. بتسي دو تيري كمك مي‌كند تا تاثيرات شرم و دلايلي كه پشت آن است را درك و تاثير آن بر روي اعتماد به نفس را كم كنيم. او در اين كتاب راهنما پاسخ‌هايي سرراست براي پرسش‌هاي رايج و در عين حال پيچيده ارائه مي‌دهد.

راهنماي سلامت روان كودكان (پسران حساس)

 • 27,500 تومان

نقطه مشترك افرادي مانند پابلو پيكاسو، پرنس فردريك و مارتين لوتر كينگ چه بوده است؟ همه آن‌ها روزي پسران حساسي بودند كه بعدها به مرداني شگفت‌انگيز و حساس تبديل شدند. اين كتاب راهنما ارزشمندي براي بزرگسالاني است كه مي‌خواهند بدانند چطور پسران حساس را درك و تحسن كنند. ما در جامعه با حرف‌هايي مانند «مرد باش»، يا «مرد كه گريه نمي‌كند»، واقعا در حق پسرها ظلم مي‌كنيم. اين كتاب شرح مي‌دهد كه چگونه اين طرز تفكر قديمي درباره پسران مي‌تواند به آن‌ها آسيب برساند و دوران كودكي دردناكي را برايشان رقم بزند. همچنين اين كتاب بر نقاط قوت واقعي بسياري از پسران مانند دلسوزي، خلاقيت، تفكر، هوش و شوخ‌طبعي تاكيد مي‌كند. بتسي دو تيري به ما كمك مي‌كند محيطي حمايتگرانه فراهم كنيم تا پسرهايمان تشويق شوند فرديتشان را در آغوش بكشند، جايگاه خود را در دنيا پيدا كنند و تبديل به بهترين آنچه مي‌خواهند شوند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1