فیلترها

توليد كننده

اديبان-روز

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 60,000 تومان

بازاريابي چريك براي فروش مستقيم

 • 90,000 تومان

كتاب بازاريابي چريكي براي فروش مستقيم همان كتابچه راهنماي عمليات است كه براي شروع كار نياز داريد. در اين كتاب بيش از 100 تاكتيك ارائه شده توسط برخي از معروف‌ترين رهبران در اين صنعت را مي‌يابيد كه بيش از سه قرن دانش براي اشتراك دارند. مثل اين است كه بهترين افراد را در اين صنعت در اطراف خود داشته باشيد تا هر وقت به آن‌ها احتياج داشته باشيد،‌شما را راهنمايي كنند. حتي شبكه‌هاي فصلي نيز اين كتاب را منبع ارزشمندي مي‌دانند. با استفاده از تمام خرد و دانايي كه در اين كتاب به صورت فهرست‌وار جمع آوري شده است، مي‌توانيد راه حل بسياري از مشكلات را فوراً پيدا كنيد. هيچ چيز بهتر از يادگيري از كساني نيست كه بر بسياري از همين مشكلاتي كه شما اكنون با آن‌ها دست و پنجه نرم مي‌كنيد فائق آمده‌اند! كتاب بازاريابي چريكي براي فروش مستقيم راهي براي حمايت و قابليت پيشرفت اعضا با استفاده از نقاط قوت شخصي خود فراهم مي‌كند. اين راهنما به شما مي‌آموزد چگونه براي ماه ها و سال هاي بعد برنامه ريزي كنيد كه نگراني از وقايع آينده را از بين مي‌برد. سطح درآمدتان چقدر بيشتر مي‌شد اگر مي‌توانستيد ترس از ناشناخته‌ها را با اطمينان از آينده بازاريابي خود جايگزين كنيد؟

تكنيك‌هاي نوين تصميم‌گيري چندشاخصه (MADM) با معرفي روش‌هاي BWM-ARAS-Leopold و...

 • 35,000 تومان

چگونه مي‌توانيم تصميم‌گيري را در حوزه فردي، گروهي وسازماني با ارتقا از روش‌هاي كلاسيك به تصميم‌گيري منطقي‌تر و مطمئن‌تر تبديل كرد؟ چه روش‌هاي جديدي در تصميم‌گيري وجود‌ دارد؟ از چه روشي بري تصميم‌گيري امور كسب‌وكار خود استفاده كنيم؟ اين‌ها سؤالاتي هستند كه اين مجموعه به دنبال آن مي‌باشد. كتاب تكنيك‌هاي نوين تصميم‌گيري چندشاخصه به پژوهشگران، اساتيد و دانشجوياني كه علاقمند به موضوع تصميم‌گيري، در پي ارائه روش‌هاي نوين در سازمان‌ها، پايان‌نامه‌ها، مقالات، و شيوه هاي مطالعاتي خود مي‌باشند، كمك مي‌كند. اين مجموعه به معرفي روش‌هاي جديد تصميم‌گيري چند شاخصه (MADM) كه بيشتر با نام روش‌هاي نوين در تصميم‌گيري شناخته مي‌شوند، مي‌پردازد. همچنين اين كتاب تلاش دارد تا با نگاهي جامع، دقيق و تخصصي به بيان مفاهيم كلي مرتبط با تصميم گيري، ادبيات مرتبط با تصميم‌گيري چند معياره (MODM) و معرفي برخي از اين روش‌هاي نوين به نام روش هاي BWM- ARAS- SWARA- Leopold- RIAM و غيره به همراه حل يك مثال بپردازد.

نسل پنجم بازاريابي فناوري براي بشريت

 • 75,000 تومان

كتاب نسل پنجم بازاريابي مي‌تواند سرآغازي براي آشنايي مديران كسب وكارها با پتانسيل هايي باشد كه به واسطه تكنولوژي در دنياي بازاريابي فراهم شده است. استفاده درست و بهره‌مندي از بستري كه به واسطه تكنولوژي‌ها در بازاريابي فراهم شده نيازمند اطلاعات، دانش و استراتژي است وگرنه صرف حضور در فضاي بازاريابي آنلاين نمي‌تواند ضامن موفقيت شركت‌ها باشد. كتاب نسل پنجم بازاريابي تمامي اطلاعات و استراتژي‌هاي لازم جهت حضور مؤثر در فضاي بازاريابي ديجيتال را در 12 فصل گردآورده است. چالش‌هاي پيش روي بازاريابان در دنياي ديجيتال، استراتژي‌هاي جديد براي بازاريابي با توانمندي فناوري، و تاكتيك‌هاي جديد براي بهره‌برداري از فناوري بازاريابي از جمله مباحثي است كه در اين كتاب به آن‌ها پرداخته شده است. علاوه بر آن مفاهيمي همچون بازاريابي پيش بين، بازاريابي زمينه‌اي، بازاريابي چابك و بازاريابي پشرفته نيز مفاهيمي هستند كه در نسل پنجم بازاريابي شرح داده شده‌اند.

فروش لوكس

 • 60,000 تومان

از آنجايي كه تصميم گيري كار ساده اي نيست، مشتريان نيازمند كمك هستند. نقش مشاور فروش، كنترل پاياني فروش نيست. همچنين فروش در ارتباط با كمك به مشتري با هدف غلبه بر ترديدها و دستيابي به اهدافي است كه گاهي خود آن‌ها نمي‌دانند كه اين اهداف را دارند يا حداقل براي خود آن‌ها واضح و شفاف نيست. به عنوان يك مشتري، قطعاً مي‌توانيد لذتي را به ياد بياوريد كه توانستيد بر ترديد بلندمدت خود غلبه كرده و تصميم نهايي خود را اتخاذ نماييد. از آنجايي كه شما مي دانستيد كه تصميم درست را گرفته ايد و كمكي در اين فرآيند داشته‌ايد، او نقش مسكن را ايفا كرده است. تصميمات كمي را مي‌توان بدون كمك مشاور فروش اتخاذ كرد. مشاوران فروش بايد داراي صلاحيت خاصي به منظور كمك به مشتري در فرآيند تصميم‌گيري احساسي، پيچيده و طولاني باشند. اين صلاحيت مستلزم داشتن دانش، ترجيحاً كارداني عملياتي و آگاهي درباره رفتارهاي درست است. هدف ما نشان دادن به شما درباره چگونگي موفقيت با رويكردي نوآورانه در فروش به مصرف‌كننده است. بعد از آن شما يك مشاور فعال فروش خواهيد شد كه به منظور دستيابي به بهترين نتيجه موفقيت را تحت كنترل دارد.

شخصيت‌شناسي و كاربرد آن در زندگي (بر اساس تست مايرز بريگز ام بي تي آي)

 • 60,000 تومان

يكي از معتبرترين روش‌هاي خودشناسي و شخصيت‌شناسي در دنيا براساس تست مايرز -بريگز( MBTA) است. اين تست كاملا استاندارد بوده و چندين تاييديه بين المللي از مراكز معتبر دنيا را دارد. هر روز در دنيا شركت‌ها و موسسات معتبر زيادي از اين تست براي شناخت بهتر اعضا و ساير افراداستفاده مي‌كنند. شما هم اگر يك بار از تست شخصيت شناسي MTBA استفاده كنيد از نتايج دقيق و جالب آن شگفت‌زده خواهيد شد. با مطالعه دقيق اين كتاب شناخت شخصيت واقعي خود و ديگران از نقاط قوت وضعف دروني خود آگاه شده و با دانش بر فرصت‌ها و تهديدهاي پيراموني ،احتمال اخذ تصميمات درست در مواردي همچون انتخاب رشته تحصيلي ، شغل ،دوست ،همسر، نيروي كار، مذاكره، بازاريابي و ساير مواردمهم زندگي را تضمين مي‌نماييم.

مهارت و قوانين كسب و كار

 • 58,000 تومان

شروع يك كسب و كار سر منشاء تغييرات مالي در زندگي دست‌اندركارن آن خواهد بود. اين تغييرات مي‌تواند تغيير و تحول شاياني را ايجاد نمايد. اما پيش از آغاز هر كسب و كاري نيازمند اين امر هستيم گه با قوانين كار كشوري كه مي‌خواهيم در آن فعاليت نماييم آشنا باشيم. در دوران كنوني تغييراتي در شرايط كاري افراد رخ مي‌دهد كه باعث مي‌شود برخلاف گذشته بيشتر انسان‌ها بيش از آنكه به سازمان‌هاي بزرگ وابسته باشند به كسب و كاري مستقل روي آورند. راه‌اندازي يك كسب و كار ويژگي‌ها و مزاياي زيادي دارد. تعدادي از مشاغل و كسب و كارها هستند كه به سرمايه چنداني نياز ندارند و اگر به درستي مديريت شوندء مي‌توانند درآمدهاي بالا و سودهاي خوبي را عايد شما كنند.

هويت و برندسازي

 • 56,000 تومان

برندسازيء يك فرايند اثرگذار بر موفقيت بنگاه‌ها در دنياي امروز است. برندهاي جهاني تمامي ابعاد زندگي بشر امروزي را تحت‌الشعاع خود قرار داده و تقريبا پيش‌بيني روزي بدون وجود برندهاي دوست‌داشتنيء براي خيلي از مصرف‌كنندگان دنياي امروز بسيار مشكل است. در فضاي كسب ‌و كار امروزيء يك چالش اساسي پيش‌ روي بنگاه‌هاي كسب و كارء مشترياني آگاهء با انبوهي از اطلاعات و با نگرش مقطعي و زودگذر است كه رقابت گسترده موجود در محيط نيز اين فضا را چالشي‌تر مي‌سازد. يك راه‌حل براي زنده‌ ماندن و رقابت كردن در چنين فضاي متلاطميء برندسازي است. زيرا برندها نه تنها عامل تمايز بين بنگاه‌ها و محصولات آن‌ها هستندء بلكه مي‌توانند در ذهن‌ها جاي گرفته و وفاداري پايدار براي مجموعه بدنبال داشته باشند.

مارتك (بازاريابي در عصر ديجيتال)

 • 50,000 تومان

بازاريابي ديجيتالء بازاريابي محصولات و خدمات با كمك فناوري‌هاي جديد و ابزارهاي الكترونيكي است. به عقيده برخي از متخصصانء بازاريابي ديجيتالء اقدام جديدي است كه نيازمند روش‌هاي جديد دسترسي به مشتريان و درك رفتار آن‌ها است. لذا موفقيت در كسب‌و كار امروز مستلزم شناخت روندهاي جديد در حوزه بازاريابي و بهره‌برداري از آن هم در زمينه علمي و هم عملي مي‌باشد. به همين دليل رويكرد اين كتابء آشنا كردن پژوهشگران و متخصصان بازارايابي با مجموعه‌اي از گزارش‌ها و مقالات معتبر دنيا در زمينه بازاريابي ديجيتال است.

تمام آنچه بايد درباره بيت كوين بدانيد (الگوهاي تحليل مالي آينده قيمت بيت كوين را چگونه ارزيابي مي‌كنند)

 • 125,000 تومان

هنر اقتصاد ارزش دادن به پول بود و اكنون تكنولوژي معناي ارزش را تغيير داده و اقتصاددان‌ها را به تغيير نگرش‌شان از سرمايه ‌گذاري فراخوانده است. عصري كه در آن زندگي مي‌كنيم عصر تكنولوژيست‌هاستء نه اقتصاددانان. اقتصاددانان يا بايد تكنولوژيست و دانش تكنولوژيك خودشان را افزايش دهند يا حذف شوندء گزينه ديگري وجود ندارد!

مديريت بسته‌بندي در فرآيند بازاريابي و فروش

 • 70,000 تومان

در اين كتاب به اصول و مباني بسته‌بندي، مولفه هاي بسته‌بندي، مباني نظري رنگها، روانشناسي رنگها، نقش رايحه و رنگ در بسته بندي به تفصيل توضيح داده شده اند. علاوه بر اينها طراحي عملي بسته‌بندي كه شامل ارتباط تصويري و نرم افزار و ساير آيتم‌هاي دخيل در آن مانند تكميل طرح لوگو، تنظيم و ترسيم تصاوير در نرم افزار، طراحي ظرف و يك بسته، آماده سازي هلوگرام و QR، چينش و گريدبندي عناصر تصويري و نوشتاري بر روي يك بسته از جمله مباحثي است كه در كتاب مديريت بسته‌بندي به آن پرداخته شده است.

بايدها و نبايدهاي مذاكره كارآفريني با ارائه مدل كهكشاني براي استارت‌آپ‌ها

 • 57,000 تومان

اين كتاب قوياً براي كارآفرينان و براي هر شخص يا شركتي كه مايل به همكاري با استارت‌آپ‌ها است، توصيه مي‌شود. مذاكره كارآفرينانه گنجينه‌اي از بينش‌ها و مشاوره‌هاي كاربردي در مورد چگونگي توسعه روابط كليدي، مديريت اشتباه و خطاهاي طبيعي و راهبري و مراوده هاي استارت‌آپ شما براي تاثيرگذاري زياد‏، از ايده‏، بذر تا خروج سرمايه، واگذاري سهام تا انحلال شركت است.

اس او اس تي اي سي (رويكردي تمام‌عيار براي طرح بازاريابي ديجيتال)

 • 55,000 تومان

مدل SOSTAC از مدل‌هاي پرطرفدار در ميان متخصصان ديجيتال ماركتينگ است. در نظرسنجي كه موسسه chartered institute of marketing انجام داده اين مدل از ميان 12 مدل مشهور عنوان سومين مدل پرطرفدار را كسب كرده است. طراح اين مدل پي آر اسميت است كه آنرا در دهه 1990 ميلادي آن را توسعه داده و در سال 2004 و در كتاب ارتباطات بازاريابي استراتژيك آن را منتشر كرد...

1  2  3  4  صفحه‌ی 1