فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

آييژ

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 20,000 تومان

چرخ‌دنده هاي كسب و كار: رويكردي جديد براي بررسي توانمندي مدل كسب و كار و برنامه ريزي براي دستيابي به موفقيت در كسب و كار

 • 40,000 تومان

چرخ‌دنده‌هاي كسب و كار كتابي براي كار‌آفرينان و رهبراني است كه قصد دارند به يك فرصت كاري جديدء واقعيت ببخشند و مي‌خواهند تا به كسب و كار خود رونق بدهند. چرخ‌دنده‌هاي كسب و كار به شما كمك مي‌كند تا بازار‌هاي جديدي خلق كنيد يا بازار‌هاي موجود را متحول كنيد.

هوش‌هاي چندگانه و تكنولوژي آموزشي

 • 30,000 تومان

پرورش هوش‌هاي مختلف در يادگيرنده‌ها از ديرباز مورد توجه بوده و نظريه‌هاي مختلفي در اين زمينه ارائه شده است كه يكي از اين نظريه‌ها كه بسيار در زمينه آن پژوهش صورت گرفته نظريه هوش‌هاي چندگانه گاردنر است. اخيرا از نظريه هوش‌هاي چندگانه به عنوان يك نظريه يادگيري و تربيتي در كلاس درس ياد مي‌شود كه هر يك از اين هوش‌ها خود مسيرهاي مجزايي براي يادگيري فرض مي‌گردند.

شناخت اجتماعي از مغز تا فرهنگ

 • 90,000 تومان

سير تاريخي فوق، بيانگر اين است كه روانشناسي اجتماعي و روانشناسي شناختي پيوندي ناگسستني دارند. نتيجه اين پيوند شكل‌گيري حوزه دانشي «شناخت اجتماعي» است. شناخت اجتماعي به ما مي‌گويد به آنچه ديگران درباره ما فكر مي‌كنند، اهميت بدهيم و همينطور اين كه ما چگونه ديگران را درك كنيم، براي انسان‌ها مهم است. جمله معروف اينكه «انسان مي‌تواند يك متفكر اجتماعي باشد.» نمونه بارز مفهوم شناخت اجتماعي است.

اصول روان‌شناسي و روان‌درماني عزت نفس

 • 25,000 تومان

از اصطلاح عزت نفس تاكنون تعاريف زيادي به عمل آمده است كه در زير به چند تعريف از عزت نفس اشاره مي‌شود؛ عزت نفس عبارت است از، احساس كلي فرد در خصوص خود - ارزشمندي و ارزش‌هاي شخصي. در روانشناسي، عزت نفس به عنوان يك صفت شخصيتي در نظر گرفته مي‌شود و وقتي صحبت از عزت نفس مي‌شود به خصوصيتي اشاره دارد كه با ثبات و بادوام است. عزت نفس عبارت است از دامنه گسترده‌اي از باورها راجع به خودمان (مثل ارزيابي از وضع ظاهري خود، باورها، رفتارها و هيجانات).

تربيت در نهج‌البلاغه

 • 45,000 تومان

كتاب به‌طور كلي به سه بخش تقسيم شده است. بخش اول، شامل سه فصل است كه به‌طور عمده به كليات تربيت در نهج‌البلاغه هم‌چون مفهوم تربيت، ضرورت و اهميت تربيت، عوامل تربيت و اهداف تعليم و تربيت از ديدگاه امام علي (ع) در نهج‌البلاغه مي‌پردازد. بخش دوم كتاب كه شامل يازده فصل است و قسمت عمده كتاب حاضر را تشكيل مي‌دهد به ساحت‌هاي تربيت اختصاص دارد. ساحت‌هاي تربيت كه در اين بخش از ديدگاه امام علي (ع) مورد مطالعه قرار گرفته است عبارتند از: تربيت اجتماعي، تربيت بدني (جسمي)، تربيت هنري، تربيت عقلاني، تربيت جنسي، تربيت اخلاقي، تربيت عاطفي، تربيت فني و حرفه‌اي، تربيت سياسي، تربيت مدني و شهروندي، تربيت ديني در نهج‌البلاغه. بخش سوم كتاب، شامل هفت فصل است كه به موضوعات متعدد تربيتي از ديدگاه امام علي (ع) مي‌پردازد.

مباني آموزش رياضي دوره ابتدايي (روش تدريس مفاهيم رياضي دوره ابتدايي)

 • 40,000 تومان

در اين مجموعه سعي گرديده است ابتدا در خصوص مفاهيم رياضي دوره ابتدايي بحث مختصري به عمل آيد و در قسمت‌هاي مربوط به تدريس، به تدريس مفاهيمي پرداخته شود كه در كتب دوره ابتدايي به عنوان اهداف آموزشي مدنظر مي‌باشند. در پايان تدريس هر مفهوم جمله‌اي با اين مضمون «معلم؛ باارائه توضيحات تكميلي و لازم به تثبيت يادگيري كمك مي‌نمايد» آورده شده است. منظور از اين جمله اين است كه بعد از تدريس فعال مفهوم مورد نظر همكاران ارجمند هرگونه فعاليتي را اعم از نيمه مجسم، مجرد فعال جهت يادگيري بهتر لازم مي‌دانند مي‌توانند اجرا كنند. اما اصل بر اين است كه با اجراي تكنيك روش فعال كه آورده مي‌شود دانش‌آموزان با هدف آموزشي مورد نظر آشنا شوند. ويژگي عمده اين كتاب اين است كه به‌طور موضوعي به مباحث پرداخته و سعي گرديده است تمام مطالب آورده شود و مجموعه كاملي باشد. هر همكاري هر هدف آموزشي را كه قصد تدريس‌اش را داشته باشد مي‌تواند ضمن مراجعه به بخش مربوطه به آن دسترسي داشته باشد.

راه‌هاي كمك به كودك براي موفقيت در مدرسه از بدو تولد

 • 6,000 تومان

ابتداي جاده‌اي كه به موفقيت در مدرسه ختم مي‌شود، به سال‌هاي اوليه زندگي برمي‌گردد. سلامت، محيط صميمي و فرصت‌هاي يادگيري، همه، به كودكان پيش از مدرسه كمك مي‌كنند كه بعدا در زندگي خود عملكرد بهتري داشته باشند، اما بسياري از والدين مي‌پرسند كه، «من چگونه مي‌توانم اين چيزها را به كودكم ارزاني بدارم؟»

زندگي شاد

 • 20,000 تومان

تنظيم روابط خانوادگي اگر نگوييم غيرممكن اما مسئوليت دشواري است! درست مانند دوختن دكمه روي بستني! به اختصار بايد گفت زندگي دلنشين اما بسيار سختي است. وقتي كه تلفن همراه مي‌خريم كتابچه راهنما روش استفاده از آن را دقيقا توضيح مي‌دهد. ولي هنگامي كه ازدواج مي‌كنيم هيچ كتابچه‌اي در اختيار ما نيست و در زندگي دچار سردرگمي مي‌شويم. به عبارت ديگر فرزندان ما صاحب والديني بي‌تجربه خواهند شد. هنگامي كه در تجارت خانوادگي وارد مي‌شويم زندگي براي ما مثل يك سيني طلايي مي‌ماند و پيش از آن‌كه شايستگي آن را به دست آوريم، شيريني‌هاي فراواني در آن سيني به ما هديه مي‌شود. اين در حالي است كه تنظيم روابط در تجارت خانوادگي مي‌تواند كار بسيار دشواري باشد. ويژگي منحصر به فرد پرمود باترا در اين است كه وي معتقد است معناي حقيقي زندگي، شاد بودن است و در كتابش به خوبي نشان مي‌دهد كه اين شادي به سادگي مي‌تواند محقق شود. در اين كتاب رهنمودهاي ارزشمندي براي رسيدن به يك زندگي شخصي و خانوادگي شاد و سرشار از رضايت ارائه شده است.

برنامه‌ريزي متوسطه ياددهي و يادگيري در برنامه‌هاي درسي ميان رشته‌اي مدارس متوسطه)

 • 23,000 تومان

اين كتاب با ارائه مثال‌ها و مطالعات موردي، كه برگرفته از شيوه‌هاي نوآورانه متعدد در مدارس مختلف و نيز در موضوعات گوناگون مي‌باشد، موارد زير را بررسي مي‌كند: چارچوب‌هاي نظري روشني براي فرايند يادگيري و ياددهي ميان ‌رشته‌اي. تجزيه و تحليلي از كاربرد زبان، فاوا و سنجش به عنوان عناصر كليدي يك شيوه آموزشي ماهرانه كه چگونگي تدريس را تحت تاثير قرار مي‌دهد و نيز اينكه فراگيران چگونه در بافت‌هاي ميان ‌رشته‌اي ياد مي‌گيرند. فعاليت‌هاي عملي و نيز سوالاتي براي فعاليت‌هاي فكري...

نظريه‌هاي يادگيري و آموزش

 • 24,000 تومان

حاصل يادگيري تغيير است. تغيير مي‌تواند در يكي از سه حوزه شناختي، نگرشي، مهارتي و يا به صورت تركيبي بين حوزه‌هاي مذكور شكل بگيرد و تدريس ابزار شكل‌گيري تغيير است. پس بين تدريس و يادگيري رابطه‌اي قابل تاملي وجود دارد. تدريس در عمل براي تسهيل يادگيري است. نكته اساسي اين است كه اين تغيير در انسان اتفاق مي‌افتد و اين خيلي مهم است كه ما از ذهن انسان كه يادگيري در آن شكل مي‌گيرد چه استنباطي داريم و اصولا يادگيري در انسان را چگونه مي‌دانيم؟

هويت ديني برنامه درسي

 • 12,000 تومان

طراحي و تدوين برنامه‌هاي درسي مدارس و دانشگاه‌ها بر اساس مباني فلسفي اسلامي يكي از ضرورت‌هاي عرصه علم و تربيت در جمهوري اسلامي ايران است. بي‌ترديد هر كشوري مطابق فلسفه حاكم خود تلاش مي‌كند كودكان، نوجوانان و جوانان خود را هم‌سو با آرمان‌ها و اهداف مقبول پرورش دهد تا بتواند جامعه مطلوب خود را به وجود آورد. در اين عرصه، برنامه درسي وسيله تاثيرگذاري است كه آثار و نتايج آن به رفتار يادگيرنده تبديل مي‌شود و هويت معيني را ايجاد مي‌كند. طبق قاعده فوق، فلسفه تربيت اسلامي كه ريشه در نقل و عقل دارد مبناي قوي براي برنامه درسي با هويت ديني است كه با ساير برنامه‌ها تفاوت اساسي دارد.

مباني ازدواج و خانواده (اصول كاربردي براي مشاوران و زوج‌هاي جوان)

 • 10,000 تومان

در اين كتاب كه از تجربيات كلينيكي نويسنده و از آخرين نظريه‌هاي معتبر روانشناسي استفاده به عمل آمده است. سعي شده است عمده‌ترين مشكلات و موضوعات، مورد بررسي قرار و ارائه قرار بگيرد، از حاشيه روي و تطويل مطالب كه باعث خستگي خواننده مي‌شود اجتناب شده است. مطالب كتاب كاملا علمي و كاربردي است و براي زوج‌هاي جوان و افرادي كه قصد ازدواج دارند و نيز براي مشاوران خانواده و ازدواج مفيد خواهد بود.

1  2  صفحه‌ی 1