فیلترها

توليد كننده

آيدين

مرتب سازی
تعداد تصاویر

آمار بنيادي در علوم رفتاري (آمار توصيفي و استنباطي)

  • 110,000 تومان

ديويد هاول از چهره‌هاي سرشناسء با سابقه طولاني در تدريس وتاليف منابع اصلي درس آمار براي رشته‌هاي روان‌شناسيء علوم تربيتي و ساير رشته‌هاي علوم رفتاري است. هاول در اين ويرايش مباحث آمار توصيفي و استنباطي را با ديدي كاربردي و بدون پيچيده كردن مطالب نوشته است. حسن اين اثر كه آن‌را براي دانشجويان جذاب‌تر مي‌سازدء اين است كه مولف سعي كرده است از ذكر فرمول‌هاي متعدد دوري كند. ايشان با بهره‌گيري از تجربه طولاني خويش واحاطه علمي بر آمار ونرم افزارهاي آماري دريافته است كه استفاده از فرمول‌هاي محاسباتي و اثبات فرمول‌ها غير از دشواري مباحثء حاصل چنداني نخواهد داشت.

مهارت‌ها و اصول مذاكره اثربخش كسب و كار

  • 30,000 تومان

كتاب حاضر به مهم‌ترين مهارت‌ها و تخصص‌هايي كه در راه‌اندازي، ايجاد و شكوفايي يك كسب و كار مورد نياز است پرداخته و تلاش نموده تا حد امكان به بعضي از ابهامات ذهني دانشجويان، كارآفرينان و مديران واحدهاي توليدي و صنعتي پاسخ دهد تا با مطالعه و به‌كارگيري مطالب مذكور به مباحث مديريتي و فني، اصول ارتباط مؤثر، اصول و فنون مذاكره، مهارت‌هاي تصميم‌گيري و هم‌چنين نحوه تهيه طرح كسب و كار در راه‌اندازي و استمرار كسب و كار آشنا شده و با بهره‌گيري از آن‌ها بتوانند در عصر سرعت و نوآوري به اهداف خود برسند..

القاي اميد در روان‌درماني

  • 80,000 تومان

اميددرماني يك رويكرد جديد درماني مي‌باشد كه بر اساس نظريه اميد اشنايدر و همكارانش بنا شده و با تركيب اصول مداخلات درماني مبتني بر شرح حال، تمركز بر حل مسئله و درمان شناختي ‌ـ رفتاري، يك نظام درماني نيمه ساخت ‌يافته كوتاه مدت و جديد را ارائه مي‌كند. اميددرماني بر اين هدف استوار است كه به افراد كمك مي‌كند تا براي خود اهداف روشني را تعيين كنند، مسيرهاي متعددي را براي رسيدن به آن‌ها بسازند، خود را براي دنبال كردن اهداف برانگيزند و موانع را به صورت چالش‌هايي براي غلبه بر آن‌ها از نو چهارچوب‌‌بندي كنند.

روانشناسي انگيزش در آموزش و پرورش (نظريه‌ها پژوهش‌ها و الگوها)

  • 35,000 تومان

از دانشجويان انتظار مي‌رود پس از مطالعه و يادگيري محتواي اين كتاب بتوانند: 1- انگيزش را تعريف كنند. 2- انگيزش موقعيتي را توضيح دهند. 3- تفاوت بين انگيزش دروني و بيروني را توضيح دهند. 4- غرقگي را تعريف كنند و شرايطي را كه در آن غرقگي اتفاق مي‌افتد، توضيح دهند. 5- ويژگي‌هاي اصلي راهبردهاي پژوهشي مختلف را توضيح دهند. 6 شاخص‌هاي عمومي براي سنجش انگيزش را بيان كنند. 7- مزايا و معايب روش‌هاي سنجش مشاهده مستقيم، رتبه‌بندي توسط ديگران و گزارش شخصي را مورد بحث قرار دهند. 8- انواع مختلف روش‌هاي سنجش گزارش شخصي انگيزش را مقايسه كنند...

مقدمه‌اي بر آمار و اس پي اس اس در روان‌‌شناسي

  • 170,000 تومان

spss كه سرواژه‌اي گرفته از عبارت statistical package for the social sciences است به عنوان يكي از قديمي‌ترين برنامه‌هاي آماري موجود در بازار، ابتدا براي استفاده در علوم اجتماعي طراحي شده بود. از اين رو به اين نام مشهور است. امروزه پژوهشگران همه رشته‌هاي علوم رفتاري از جمله روان‌شناسي، علوم تربيتي، علوم اجتماعي و نيز رشته‌هاي مديريت، اقتصاد، كشاورزي، پزشكي، پرستاري و ساير حوزه‌ها از اين بسته به عنوان نرم‌افزاري قوي براي تحليل داده‌ها استفاده مي‌كنند. كتاب حاضر ترجمه ويرايش نخست كتابي است كه توسط اندرو مايرز در سال 2013 به زبان انگليسي و با عنوان مقدمه‌اي بر آمار و اس پي اس اس در روان‌شناسي انتشار يافته است. در اين كتاب با اس پي اس اس آشنا مي‌شويد، و به شما كمك مي‌شود تا داده‌ها را به اس پي اس اس وارد كنيد، بر روي آن‌ها كار كرده و تحليل‌ها را انجام دهيد. همچنين انواع مختلف نمودارها را ترسيم و نتايج را تفسير كنيد.

نظريه‌هاي يادگيري (چشم‌اندازي تربيتي)

  • 75,000 تومان

كتاب حاضر به خوبي توانسته است مباحث جديد، چارچوب و زمينه تاريخي نظريه‌هاي يادگيري و همچنين تحولات اين حوزه را تحت پوشش قرار دهد. نسخه حاضر يعني ويرايش ششم اين كتاب در سال 2012 ميلادي انتشار يافته است. شانك در اين ويرايش تلاش كرده است دانشجويان را با اصول و مفاهيم و يافته‌هاي پژوهشي نظريه‌هاي اصلي يادگيري و به‌ ويژه آن‌هايي كه به آموزش و پرورش ارتباط زيادي دارند آشنا سازد. تأكيد اصلي اين كتاب بر نظريه‌هاي شناختي با تأكيد بر سازنده‌گرايي است.

صفحه‌ی 1