فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

آواي-هانا

مرتب سازی
تعداد تصاویر

لوئيز خواهش مي‌كنم

  • 18,000 تومان

اين كتاب تصويري زيبا با نويسنده شناخته‌ شده آن، فريدا ويشينسكي و تصويرگر بي‌همتاي آن، ماري لوئيزگي كاملا حقيقي به نظر مي‌رسد. «لوئيز، خواهش مي‌كنم» داستاني شاد، دوست‌داشتني و آگاهي‌بخش است كه مورد ستايش بچه‌ها و والدين‌شان قرار خواهد گرفت.

من ارزشمندم (قصه‌هايي براي افزايش اعتماد به نفس كودكان)

  • 38,000 تومان

هنگامي كه يك كودك قصه‌اي را مي‌شنود، خود را در احساسات و تجارب شخصيت‌هاي آن قصه سهيم مي‌پندارد. قصه‌هاي اين مجموعه با هدف رشد احساس ارزشمندي در كودكان و همراه شدن آن‌ها با شخصيت‌هاي اين قصه‌ها در سفرشان براي كسب اعتماد به نفس، سازگاري و بهبود سلامت رواني نوشته شده است...

110 بازي براي پرورش خلاقيت كودكان و نوجوانان (كتاب كار)

  • 30,000 تومان

بهره‌گيري از شيوه‌هاي آموزشي مطرح شده در كتاب حاضر، باعث مي‌شود كودكان ايده‌ها و پاسخ‌هاي فراواني را در ارتباط با موضوع هر تمرين مطرح كنند، در نتيجه سياليت ذهن آن‌ها افزايش يابد. محيط‌هاي آموزشي بايد به صورتي سازماندهي شوند كه دانش‌آموزان را به جاي ذخيره‌سازي حقايق علمي، با مسائلي كه در زندگي واقعي با آن‌ها مواجه مي‌شوند درگير سازند. از آن‌جا كه مسايل و مشكلات زندگي دائما در حال تغيير و تحول‌اند، داشتن تفكري خلاق مي‌تواند انسان را در برخورد موثرتر با اين شرايط بيشتر ياري نمايد.

مازها و شكل‌هاي خواندني 1(پرورش و تقويت مهارت خواندن)

  • 18,000 تومان

كتابي كه در پيش ‌رو داريد، حاوي تمرين‌هاي مفيدي براي جلب علاقه‌ كودكان به يادگيري است. اين تمرين‌ها بخش‌هاي متعددي از مغز را تحريك مي‌كند و موجب افزايش توانمندي يادگيري و ادراك كودكان در ساير موضوعات مي‌گردد.

تحليل رفتار متقابل براي خردسالان و ساير شاهزاده‌ها (جلد دوم)

  • 23,000 تومان

هدف از جلد دوم تحليل رفتار متقابل براي خردسالان، تقويت احساس خودارزشي در بچه‌ها و تشويق به بحث و گفتگو در گروه‌هاي كوچك خردسالان (پيش‌دبستاني و دبستاني) است. اگر خردسالان و كودكان بياموزند كه بدون بدبيني و بدون اضطراب احساسات خودشان را بپذيرند و آن را هدايت كنند، در ارتباط با خانواده و افراد مهم زندگي‌شان، موثرتر عمل مي‌كنند.

تحليل رفتار متقابل براي خردسالان و ساير شاهزاده‌ها

  • 12,000 تومان

همه‌ي افراد از جمله بچه‌ها؛ داراي احساساتي مانند خشم؛ ناراحتي و خوشحالي هستند. تحليل رفتار متقابل؛ يك روش ساده و كاربردي براي فهميدن و احترام گذاشتن به احساسات خود و ديگران است. به علاوه به بچه‌ها كمك مي‌كند تا بتوانند به عنوان يك انسان؛ ارزش‌هاي دروني‌شان را بفهمند و عزت نفس‌شان را ايجاد و تقويت كنند.

صفحه‌ی 1