فیلترها

توليد كننده

آموت

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 66,000 تومان
 • 63,000 تومان
 • 56,000 تومان
 • 51,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 45,000 تومان

بازي جوانمردانه (درباره زندگي من)

 • 59,000 تومان

ايو رادسكي مدرك كارشناسي خود را از دانشگاه ميشيگان و دكتراي حقوق را از دانشگاه هاروارد دريافت كرد. وي پس از همكاري با بخش بنياد مديريت شركت جي پي مورگان‏، بر اساس برترين روش‌ها، گروه مشاوره نيكوكاري را براي مشاوره خانوده‌ها و موسسات خيريه پايه‌گذاري كرد و پس از يك دهه كار با صدها خانواده متوجه شد تجربياتش در زمينه خانواده و مديريت سازماني مي‌تواند براي رفع مشكلي مورد استفاده قرار بگيرد كه بيشتر زوج‌ها با آن دست به گريبان هستند. او تصميم گرفت براي زوج‌هايي كه در پي ايجاد تعادل، بهره‌وري و صلح در خانه‌هايشان هستند، روش موثري معرفي كند. رادسكي در كنار مادر مجردش در نيويورك سيتي بزرگ شد و در حال حاضر، با همسر و سه فرزندش در لس آنجلس زندگي مي‌كند. بازي جوانمردانه اولين كتاب اوست.

زن پشت پنجره

 • 66,000 تومان

اين كتاب ماجراي زني با نام «آنا فاكس» است كه به تنهايي روزگار مي‌گذراند. او در خانه‌اش در نيويورك منزوي و تنهاست و از خانه بيرون نمي‌رود. روزها را با تماشاي فيلم‌هاي قديمي و مرور خاطرات گذشته سپري مي‌كند و در زندگي همسايه‌هايش سرك مي‌كشد. تا اين‌كه روزي از پنجره چيزي را مي‌بيند كه نبايد و همين زندگي او را براي هميشه تغيير مي‌دهد...

علم و تبعيض جنسيتي

 • 33,000 تومان

اولين ريد (1905-1979) آثار بسياري درباره چگونگي آغاز ستم به زنان و مبارزه براي رهايي آنان نوشته است. ريد در سال 1940 به جنبش سوسياليستي پيوست و تا هنگام مرگ از اعضاي حزب كارگران سوسيالسيت باقي ماند. بيش از چهار دهه براي گرفتن حقوق صنفي و دموكراتيك و همسويي با پيكارهاي انقلابي سراسر جهان به مبارزه پرداخت. در همان حال كه عضو فعال جنبش آزادي زنان در دهه‌هاي (1960-1970) بود. يكي از بنيان‌گذاران ائتلاف ملي قانون سقط جنين هم بود و در همه اين سال‌ها، درباره حقوق زنان در شهرهاي سراسر ايالات‌متحده، كانادا، استراليا، نيوزلند، ژاپن، ايرلند، انگلستان و فرانسه به بحث و گفتگو پرداخت. آثار ديگر اولين ريد - انسان در عصر توحش - تكامل زن - آرايش، مد و بهره‌كشي از زنان (همراه با جوزف منسن و ماري آليس واترز)

هنوز هم من

 • 63,000 تومان

لو كلارك به خيلي چيزها پي برده است... مي داند كيلومتر ها بين خانه جديدش در نيويورك و دوستش سام در لندن فاصله است. مي داند كارفرماي جديدش آدم نازنيني است و همسرش رازي را از او پنهان مي كند. چيزي كه لو نمي داند اين است كه با كسي آشنا خواهد شد كه زندگي اش را زيرو رو مي كند، زيرا اين فرد او را ياد دوستي مي اندازد و اين يادآوري آزار دهنده خواهنده بود. لو نمي داند چه كند،ولي مي داند هر تصميمي بگيرد،اوضاع ديگر مثل سابق نخواهد بود. آيا او بايد به تجربه هاي جديد «بله» بگويد و با بيرون آمدن از منطقه ي امن خود پذيراي چالش هاي جديدي شود؟ لو مي خواهد بداند اگر عاشق كسي هستي ،آيا براي داشتنش بايد ار روياهايت دست بكشي ؟يا مي توان هر دو را با هم داشت و هيچ يك را فدا نكرد؟

اسب رقصان

 • 56,000 تومان

در گوشه‌اي از لندن، هنري لاشاپل كه پنجاه سال پيش در فرانسه در يك آموزشگاه سواركاري مخصوص نخبگان تعليم ديده است، به نوه و اسبش مي‌آموزد چگونه بر نيروي جاذبه زمين غلبه كنند و حركات نمايشي انجام دهند. سپس مشكلاتي پيش مي‌آيد و ساراي چهارده ساله مجبور مي‌شود خود به تنهايي كار را ادامه دهد.

خاما (رمان)

 • 51,000 تومان

خاما نبايد نوشته مي‌شد. يك ‌بار يكي خيلي سال قبل او را زندگي كرد و در شبي، اين راز مگو را گفت و ديگر به سخن درنيامد. لال شد. و گذشت و گذشت و گذشت تا رسيد به يكي كه كارش گفتن است. اين كلمه‌ها اميد دارند خاما زنده شود و آن راوي هم. به رقص و به رنگ‌رنگ زرد و قرمز اين حلقه آتش، بايد كه جاري شد.

1 پك (ماجراهاي استفاني پالم)

 • 22,500 تومان

قهرمان اين رمان؛ استفاني پالم، مأيوس از ازدواجي ناموفق و در تلاش براي فراموش كردن گذشته، به كار خطرناك تعقيب و تحويل مجرمين بدهكار، مي‌پردازد. آشنايي با رنجر جوان ثروتمند و خوش ظاهري كه صاحب يك مؤسسه‌ معتبر سيستم‌هاي حفاظت و ايمني است، او را بر سر دو راهي احساسي قرار مي‌دهد. ماجراهاي سرگرم كننده و طنزآميز داستان، و مخاطرات شغل استفاني پلام به عنوان يك كارگاه خصوصي، در كنار پاياني غيرمنتظره، خواننده را ناگزير به سراغ «پك»هاي بعدي «جانت ايوانويچ» نويسنده‌ اين اثر مهيج مي‌فرستد.

دروغ‌هاي كوچك بزرگ

 • 55,000 تومان

«دروغ‌هاي كوچك بزرگ» قصه كساني را روايت مي‌كند كه به دليل ترس از آبرو، اسرار زندگي‌شان را به هيچ‌كس حتي دوستان و نزديكان خود بيان نمي‌كنند. قتلي رخ مي‌دهد كه والدين همه دانش‌آموزان يك مدرسه را تحت تاثير قرار مي‌دهد. «جين» يكي از مادرهاي مدرسه است. او قرباني اشتباه و رفتار مردي شده است كه سال‌ها بر زندگي او سايه انداخته است و از نظر مخاطب اولين متهم قتل به حساب مي‌آيد اما اين همه ماجرا نيست. مخاطب بيشتر از اينكه به فكر قتل باشد دوست دارد بداند چه كسي به قتل رسيده است. داستان «ليان موريارتي» شما را تا آخرين صفحه مي‌كشاند تا پاسخ سوال خود را بيابيد. ليان موريارتي در اين كتاب دكتر جكيل و آقاي هايد ديگري خلق مي‌كند. او نشان مي‌دهد گاهي انجام كار غلط بهتر است.

زن همسايه

 • 45,000 تومان

همه‌چيز از يك مهماني شام آغاز مي‌شود... رماني مهيج و معمايي درباره يك زوج جوان و همسايه‌شان كه ظاهرا با هم دوست‌اند. رماني مملو از دروغ‌ها، خيانت‌ها و رازهاي ميان زن و شوهرها...

ما تمامش مي‌كنيم

 • 45,000 تومان

وقتي ليلي با يك جراح مغز و اعصاب خوش‌تيپ به نام رايل كينكيد وارد رابطه مي‌شود، ناگهان زندگي برايش آن‌قدر زيبا مي‌شود كه باور كردني نيست اما وقتي دغدغه‌هاي مربوط به رابطه جديد، ذهن او را به خود مشغول مي‌كند، خاطرات انلس كاريگن، اولين عشقش و رشته‌اي كه او را به گذشته پيوند مي‌دهد، درگيرش مي‌كند. اتليس در گذشته، با ليلي نقاط مشترك فراواني داشته و از او محافظت كرده است. به همين علت، وقتي ناگهان پيدايش مي‌شود، هر آنچه ليلي با رايل ساخته، مورد تهديد قرار مي‌گيرد.

مردي از آنادانا

 • 25,000 تومان

فكر مي‌كنم نوشتن خلاصه رمان زياد مفيد نباشه براي همين چند تا از فرازهاي رمان رو مي‌نويسم شايد بيشتر به درد بخوره. يكي از شخصيت‌هاي اثرگذار اين رمان زني به اسم آناداناست كه به او بانوي ترشي‌هاي همداني مي‌گويند. قصه‌گوست و در عالم ترشي‌ها سير مي‌كند. در نهايت خودش را توي كوزه سركه مي‌اندازد و ترشي مي‌اندازد. ضرب‌المثل همداني كه مي‌گويد: زن‌‌هاي همداني گنجشك را توي هوا مي‌گيرند و ترشي مي‌اندازند. كنايه از اين كه از همه چيز ترشي مي‌اندازند. سياست و قصه يكي از حرف‌هاي اين رمان است و ساخته شدن واژه‌اي به اسم قصاست. در اين رمان شخصيت اصلي با شخصيت‌هاي سياسي برخوردهايي دارد. مثلا در كودكي و بعد از كودتاي 28 مرداد و دستگيري مصدق، تخت مصدق را مي‌بيند كه بالاي سرش پرواز مي‌كند و مصدق مفلوك و با عصا روي آن نشسته. و يا وقتي هويدا اعدام مي‌شود با شبح او در عكاس‌خانه‌اش مواجه مي‌شود و حرف مي‌زند....

1 پرونده كهنه

 • 45,000 تومان

پنج نفر بودند: يك سرهنگ ستاد، يك سرگرد فراري، يك سروان اخراجي و دو نفر شخصي. دور ميزگرد قديمي با چند صندلي لهستاني و يك چراغ سقفي حباب‌دار كه نور اندكي به اتاق مي‌پاشيد. پرده‌ها را كشيده بودند. نمي‌دانستند كه بيرون برف ريزي شروع باريدن كرده. زمستان سختي بود. دايم برف مي‌باريد. همه‌جا يخ زده بود، حتي شاخه‌هاي درختان يخ زده بودند و از آن‌ها قنديل‌هاي بلورين آويزان بود. هر شب چند پرنده يخ مي‌زدند و زير شاخه‌ها مي‌افتادند، اما كسي به آن‌ها نگاه نمي‌كرد...

1  2  3  صفحه‌ی 1