فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

آسمان-كبود

مرتب سازی
تعداد تصاویر

فن بيان (چطور زيبا سخن بگوييم و درست سخنراني كنيم)

  • 35,000 تومان

بسياري از من راجع به رمز و راز يك سخنراني موفق و موثر در جمع مردم سوال مي‌كنند. من هميشه به آن‌ها مي‌گويم، آماده‌سازي سخنراني اولين چيز است. نود درصد موفقيت شما به عنوان سخنران در اين است كه چگونه آماده ايراد سخنراني مي‌شويد. چند دقيقه بعد از اينكه لب به سخن گشوديد، مخاطبان مي‌فهمند كه چقدر آماده سخنراني هستيد و سطح سخنراني‌تان بالا يا پايين است. وظيفه شما اين است كه حداكثر آمادگي را كسب كنيد و هنگام سخنراني در لحظات ابتدايي اقتدار و تسلط كافي داشته باشيد. هر چقدر بيشتر آماده باشيد، اعتماد به نفس بيشتري هنگام سخنراني خواهيد داشت. وقتي شما براي سخنراني هر چه بيشتر تمرين مي‌كنيد، هنگام سخنراني آرامش و اقتدار بهتري خواهيد داشت.

قدرت برنامه‌ريزي موفقيت

  • 35,000 تومان

روزي يك آدم خيلي فهميده به من گفت: موفقيت يعني برنامه‌ريزي براي رسيدن به هدف‌ها، باقي همه جزئيات است. اگر مي‌خواهيد به موفقيت‌هاي آن‌چناني برسيد بايد هدف‌ها، نقشه ها و برنامه‌هاي زمان‌بندي شفاف براي رسيدن از جايي كه هستيد به جايي كه مي‌خواهيد در آينده به آن برسيد داشته باشيد. پس از آن بايد شهامت از جا كندن با علم به اين كه هيچ تضميني براي موفقيت وجود ندارد را داشته باشيد. شما بايد در اين سفر آماده ي اصلاحات پياپي در روش‌هاي خود باشيد و به ويژه بايد با خود عهد ببنديد كه تا لحظه‌ي رسيدن به مقصد از پا ننشينيد.

حرف نزن عمل كن (7 گام براي رسيدن به اهدافتان)

  • 18,000 تومان

سال‌ها پيش اين سوال در ذهنم نقش بست كه چرا بعضي آدم‌ها از بقيه موفق‌ترند؟ مهم‌ترين پاسخ آن مرا شگفت زده كرد، همان‌طور كه اكثر مردم را شگفت‌زده مي‌كند. جواب ساده است. موفقيت شما بر پايه كارهايي كه مي‌كنيد، نتايجي كه مي گيريد و سرعت و كارايي رسيدن به آن نتايج قرار دارد. اينكه چه مي‌گوييد، دلتان چه مي‌خواهد، چه آرزويي داريد يا مي‌خواهيد بعدا چه كارهايي انجام دهيد، پايه‌هاي موفقيت شما را نمي‌سازد. موفقيت بر پايه كاري است كه در همين لحظه انجام مي‌دهيد. به گفته هنري فورد، نمي‌توانيد با كارهايي كه مي‌خواهيد در آينده انجام دهيد به شهرت برسيد.

7 راهبرد ثروتمندي و شادماني (ايده‌هاي عالي از بهترين فيلسوف كسب و كار آمريكا)

  • 35,000 تومان

مجبور نيستيد بين ثروت و شادماني يكي را انتخاب كنيد هر دو از يك چشمه مي‌جوشند. با اين كتاب به هفت راهبرد ضروري براي موفقيت پي خواهيد برد: قدرت اهداف را رها كنيد در جستجوي دانايي باشيد معجزه‌ي پيشرفت فردي را بفهميد امور مالي خود را كنترل كنيد زمان را تحت كنترل درآوريد برنده‌ها را دور خود جمع كنيد هنر خوب زندگي كردن را ياد بگيريد فلسفه جيم ران به ميليون‌ها نفر كمك كرده كه زندگي‌شان را بهتر كنند. ببينيد براي شما چه كار مي‌تواند بكند بيش از بيست و پنج سال است كه جيم ران به بهبود زندگي آدم‌هاي زيادي كمك كرده است. نوارها و كنفرانس‌هاي بيشمار او بر زندگي ميليونها نفر تاثيرات قدرتمند گذاشته است. همكارانش او را يك معلم برجسته در حوزه‌ي موفقيت و شادماني مي‌دانند.

صفحه‌ی 1