فیلترها

توليد كننده

آريا-گهر

مرتب سازی
تعداد تصاویر

زبان بدن و استفاده از آن براي شناخت و جذب ديگران

  • 7,500 تومان

اين كتاب به شما كمك مي‌كند تا زبان بدن را بشناسيد و بدين ترتيب، از يك سو اين مهارت را در جهت پيشبرد مقاصد و منافع خود به كارگيريد و از سوي ديگر، به احساسات، افكار، مقاصد و نيات دروني طرف مقابل خود پي ببريد. زبان بدن، نحوه ارتباط غيركلامي و غيرگفتاري ما است كه آن را در هر يك از تعامل‌هاي خود با ديگران به كار مي‌بريم. توانايي ما در به كارگيري زبان بدن به شيوه‌اي مثبت و موثر و خواندن ذهن ديگران از روي زبان بدن ايشان، ابزار قدرتمندي است كه اشخاص موفق را از اشخاص عادي متمايز مي‌كند و باعث پيشرفت‌مان مي‌شود. تصور كنيد با شناخت اين ابزار قدرتمند و به كارگيري آن چگونه مي‌توانيد در روابط فردي و اجتماعي و كار و زندگي خود به موفقيت‌هاي چشمگير دست يابيد!

101 نكته مهم براي بهبود روابط زناشويي و تداوم ازدواج

  • 7,500 تومان

مقوله ازدواج نسبت به بيست يا سي سال قبل به طرز چشمگيري فرق كرده است. در جوامع امروزي، بيش از نيمي از ازدواج‌ها به دلايل مختلف با شكست مواجه مي‌شوند و حتي فكر كردن به اين آمار، «تعهد» را زير سوال مي‌برد! حقيقت امر اين است كه در يك رابطه، اوضاع هميشه بر وفق مراد نيست و اختلاف نظر، بحث و درگيري پيش مي‌آيد. در كل، حفظ و تداوم يك رابطه، امري دشوار است و تعهد دو طرف رابطه را طلب مي‌كند. پس از جدايي، در اغلب مواقع دو طرف رابطه احساس مي‌كنند يك چيزي كم دارند و چند روزي كه از گرماگرم متاركه مي‌گذرد، احساس استيصال و درماندگي بر يك يا هر دو طرف غالب مي‌شود. گرچه ايجاد رابطه سالم و پايدار دشوار است، اما محال نيست... صدها روش وجود دارد كه براي بهبود و استحكام روابط خود مي‌توانيد از آن‌ها بهره ببريد. در اين كتاب 101 روش را برگزيده‌ايم كه شما را وارد مسير درست مي‌كند.

آنسان كه انسان مي‌انديشد

  • 7,500 تومان

جيمز آلن، بنيانگذار جنبش خودياري و تفكر نوين است. او در بيست و هشتم نوامبر 1864 ميلادي در شهر ليسستر انگلستان متولد شد. محوريت بيشتر كتاب‌هاي جيمز آلن، به خدمت گرفتن نيروي انديشه جهت رشد شخصي و بهبود شرايط زندگي است. كتاب آنسان كه انسان مي‌انديشد كه در سال 1902 ميلادي به رشته‌ي تحرير درآمده، معروف‌ترين اثر جيمز آلن در باب اين فلسفه است. بسياري از صاحب‌نظران، اين كتاب را سنگ بناي جنبش خودياري و تفكر نوين مي‌دانند. آنسان كه انسان مي‌انديشد، الهام‌بخش بسياري از نويسندگان و استادان انگيزشي بوده است؛ از جمله، نورمن وينسنت پيل، ارل نايتينگل، اگ ماندينو، دنيس ويتلي و جان مكسول. جيم ران، اسطوره‌ي مبحث رشد شخصي، اين كتاب را جزء بيست كتابي كه هر كس حتما مي‌بايست در زندگي بخواند برشمرده است.

صفحه‌ی 1