فیلترها

توليد كننده

آرياگهر

مرتب سازی
تعداد تصاویر

زندگي رويايي‌تان را خلق كنيد

  • 23,500 تومان

از شما مي‌خواهم همين الان اين را امتحان كنيد: چند لحظه چشمانتان را ببنديد و زندگي رويايي‌تان را مجسم كنيد. زندگي‌اي را مجسم كنيد كه به راستي آرزويش را داريد. آن را مي‌بينيد؟ آدم‌ها را مي‌بينيد؟ صداها را مي‌شنويد؟ آن را به وضوح و روشني احساس مي‌كنيد؟ اگر مي‌توانستيم روياهايي را كه در سر داريم به واقعيت تبديل كنيم، زندگي باشكوه نمي‌شد؟ با اين حال، در اغلب مواقع، پس از آن‌كه رويايي در سر مي‌پرورانيم چشمانمان را باز مي‌كنيم، سرمان را تكان مي‌دهيم و به خودمان مي‌گوييم: «حالا بايد برگردم به واقعيت!»

عشق و دوستي همه را جذب كنيد

  • 21,000 تومان

اين كتاب با آموختن بزرگ‌ترين رموز روانشناسي به شما كمك مي‌كند تا به هرگونه مشاجره، اختلاف، درگيري، كينه، يا قهر و جدايي، در خانواده يا محل كار خود خاتمه دهيد. اگر از اضطراب، استرس، افسردگي و ناراحتي‌هايي كه به واسطه اختلافات خانوادگي، عدم سازش در محل كار، يا تضاد شخصيتي به ‌وجود مي‌آيند به تنگ آمده‌ايد، خودتان را با شيوه‌هايي كه ميان افراد آشتي برقرار مي‌كنند و موجب فراموش شدن اختلافات مي‌شوند، مجهز كنيد. اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه چگونه طرف مقابل خود را بر آن داريد تا ناراحتي، عصبانيت و رنجشي را كه از شما به دل گرفته است، فراموش كند و با شما از در عشق و دوستي درآيد. البته، شما در مقام يك ميانجي همين روند را براي آشتي دادن دو نفر كه نسبت به هم كدورت به دل گرفته‌اند نيز مي‌توانيد به كار گيريد. علاوه‌ بر اين، فراخواهيد گرفت كه چگونه رابطه موجود را مستحكم كنيد تا كدورت و اختلاف در آينده بروز نكند.

خودشيفته‌اي به نام ترامپ (در مغز ترامپ چه مي‌گذرد)

  • 9,500 تومان

اين كتاب، شرح حال مختصري است از ويژگي‌هاي شخصيتي دونالد ترامپ و عملكردهاي محتمل او در مقام رياست جمهوري ايالات متحده آمريكا. اين شرح حال بر اساس ديدگاه روانشناسي اف ‌بي ‌آي در زمينه پيش‌بيني رفتار و اعمال مظنونين نگاشته شده ‌است. اين شرح‌ حال به منظور طرفداري يا ضديت با دونالد ترامپ ارائه نشده‌است، بلكه فقط يك ارزيابي بي‌طرفانه، باليني و صادقانه از شخصيت رئيس‌جمهور ايالات متحده آمريكا و پيش‌يني عملكردهاي احتمالي او است.

همراه با جيمز آلن

  • 15,000 تومان

جميز آلن، بنيان گذار جنبش خودياري و تفكر نوين است. او در بيست و هشتم نوامبر 1864 ميلادي در شهر ليسستر انگلستان متولد شد. محوريت بيشتر كتاب‌هاي جيمز آلن، به خدمت گرفتن نيروي انديشه جهت رشد شخصي و بهبود شرايط زندگي است. «همراه با جيمز آلن»، يك كتاب انگيزشي بسيار تاثيرگذار با توجه به عصاره خرد و انديشه‌اي است كه جميز آلن به يادگار گذاشته است. اين كتاب، گزيده‌اي است از نكات ارزشمند كتاب‌هاي جيمز آلن و از جمله مهم‌ترين اثر او، يعني «آنسان كه انسان مي‌انديشد». ويك جانسون، در سي و يك فصل كوتاه به شرح و تفسير سخنان جيمز آلن پرداخته و در ادامه، مثال‌هايي خواندني از زندگي اشخاص حقيقي و دنياي واقعي را عنوان كرده است.

ذهن ديگران را بخوانيد

  • 25,000 تومان

آيا تا به حال آرزو كرده‌ايد كه كاش مي‌توانستيد فكر ديگران را بخوانيد و بفهميد ديگران چه در سر دارند؟ اكنون با به كارگيري سيستمي پيشرفته و مبتني بر روانشناسي مي‌توانيد به آرزوي خود برسيد! دكتر ديويد جي. ليبرمن فوق تخصص در رشته روانشناسي و بنيان‌گذار تجزيه و تحليل پويايي اعصاب در اين كتاب منحصر به فرد، برنامه‌اي جامع و كاربردي را به شما عرضه مي‌كند كه به سادگي قابل استفاده است و به وسيله آن به سرعت و در هر زمان مي‌توانيد افكار و احساسات اشخاص را ارزيابي كنيد. اين كتاب شامل تكنيك‌هاي روانشناسي ويژه و اثبات شده‌اي است كه مي‌تواند بلافاصله، در مورد هر شخص و تقريبا در هر موقعيتي به كار رود. بدين ترتيب، در هر رويارويي امتيازي قطعي بر طرف مقابل خواهيد داشت و از اين توانايي برخوردار خواهيد شد كه از مهم‌ترين ابزار روانشناسي حاكم بر رفتار بشر همچون برگ برنده‌اي به نفع خود بهره ببريد.

موفقيت تحصيلي و دانشگاهي براي همه (3 راز موفقيت تحصيلي)

  • 9,000 تومان

اين كتاب نه تنها براي محصلان و دانشجويان، بلكه براي اوليا، معلمان، مدرسان و استادان كليه‌ سطوح آموزشي مفيد است، زيرا نكات مهمي را يادآور مي‌شود كه نقش چشمگيري در موفقيت تحصيلي ايفا مي‌كنند. النا پلد، داراي چهار مدرك دانشگاهي مختلف و از جمله يك مدرك دكتري از دانشگاه هاروارد است و سال‌ها سابقه‌ تدريس در دانشگاه‌هاي ايالات متحده امريكا دارد. او اذعان مي‌دارد كه پيش از كسب اولين مدرك تحصيلي خود، چهار بار ترك تحصيل كرده و اين كتاب را براي كساني نوشته است كه نگرانند چنين اتفاقي برايشان رخ دهد. او در فصل اول اين كتاب، سه راز را راجع به موفقيت تحصيلي در ميان مي‌گذارد. فصل دوم اين كتاب شامل سه آزمون ساده است كه انجام آن به خواننده كمك مي‌كند تا دريابد آيا براي موفقيت تحصيلي و دانشگاهي ذهنيت درستي دارد يا نه. در فصل سوم كتاب با استفاده از روانشناسي انرژي و به كارگيري تكنيك اي‌اف‌تي، ياد مي‌گيريد كه چگونه موانع موجود بر سر راه موفقيت تحصيلي و دانشگاهي را برداريد. و در آخر، مي‌آموزيد كه چگونه از تكنيك اي‌اف‌تي براي آرامش، سلامت و موفقيت در كليه‌ سطوح زندگي‌تان استفاده كنيد.

چگونه شاداب و پرانرژي شويم (50 نكته مهم درباره اين كه چگونه سرشار از انرژي شويد و ديگر احساس ضعف و خستگي نكنيد)

  • 7,500 تومان

اگر صبح‌ها به سختي از خوب بيدار مي‌شويد. احساس ضعف، استرس يا افسردگي مي‌كنيد. تمركز بر كار برايتان مشكل است. اين‌ها تنها موارد اندكي از نشانه‌هاي كم انرژي بودن هستند، پس اگر اين نشانه‌ها برايتان آشناست، كم انرژي بودن كيفيت زندگي‌تان را پايين آورده است... اگر هم اين موارد درباره شما صدق نمي‌كند، به اين فكر كنيد كه اگر از انرژي سرشاري برخوردار شويد زندگي‌تان چه قدر بهتر خواهد شد.

رهايي سريع از هيجانات ناخوشايند (با تكنيك‌هاي درمان هيجان‌مدار)

  • 15,000 تومان

با ورود رويكردهاي شناخت‌درماني، عصر تاخت و تاز رفتاردرماني به پايان رسيد و اكنون به نظر مي‌رسد با ورود رويكردهاي هيجان‌مدار، اتفاقي مشابه براي درمان‌هاي شناختي‌ رفتاري در حال رخ دادن است. البته شك نيست كه اين موج نيز خواهد گذشت و رويكردهايي جامع‌تر و فراگيرتر مطرح خواهند شد. اما همين كه هيجان به عنوان محور درمان پذيرفته شده، نشانگر آن است كه بحران هيجاني شدن‌هاي جنون‌آميز بر كنوني و غلبه بر هيجان بر شناخت‌درماني در جوامع امروزي روز به روز جدي‌تر خواهد شد. در اين كتاب يك شروع عالي براي علاقه‌مندان علوم روانشناسي و همه درمانگراني است كه مي‌خواهند با اصول و تكنيك‌هاي كاربردي درمان هيجان‌مدار آشنا شوند. همچنين براي كساني كه در جستجوي كتاب‌هاي مرجع خودآموز و خوديار روان‌درماني هستند نيز يك راهنماي بي‌نظير محسوب مي‌شود. به بيان ديگر، اين كتاب همان گمشده‌اي است كه مي‌تواند آرامش عميقي كه مدت‌هاست دنبالش مي‌گرديد را در كمترين زمان قابل تصور به شما بازگرداند.

5 قطعه اصلي از پازل زندگي (راهنمايي براي موفقيت فردي)

  • 9,000 تومان

جيم ران، فيلسوف سرشناس دنيا در زمينه رشد فردي و تجارت است. او سال‌هاست كه به عنوان يكي از بزرگ‌ترين متفكرين عصر حاضر مورد ستايش و تقدير قرار گرفته و نسلي از استادان رشد فردي را آموزش داده است. كتاب «پنج قطعه اصلي پازل زندگي» معروف‌ترين اثر جيم ران است. او در اين كتاب با سبك نگارش بي‌نظير و استثنايي خود، نظريات و بينش‌هايي را مطرح مي‌كند كه اميد و انگيزه را در خواننده بيدار و او را به سوي زندگي‌اي پربار، مطلوب و سرشار از موفقيت هدايت مي‌كند.

صفحه‌ی 1