فیلترها

توليد كننده

آريابان

مرتب سازی
تعداد تصاویر
  • 85,000 تومان
  • 40,000 تومان

پذيراي ويژگي‌هاي عجيب خودمان باشيم

  • 62,000 تومان

معمولا از انجام كاري سر باز مي‌زنيم، زيرا مي‌ترسيم مبادا موفق نشويم. در كودكي ما را طوري بار آورده‌اند كه به خاطر نمره آوردن درس بخوانيم. بنابراين هرگز به خاطر اين كه مفهوم درسي را ياد بگيريم، تلاش نكرده‌ايم. هميشه مي‌ترسيدم مبادا دانش‌آموز بدي باشيم و به ما به چشم يك (بچه بد) نگاه كنند. اين‌جور ترويج دوري از خطر را مي‌توان بزرگ‌ترين دشمن خلاقيت دانست. گويي بايد ياد مي‌گرفتيم از انجام هر كار خلاقانه‌اي وحشت داشته باشيم و اين افتضاح است. كسي نمي‌داند. شايد اگر اين وحشت در وجود ما نبود چقدر پيشرفت مي‌كرديم...

روياهاي بزرگ لذت‌هاي روزانه

  • 50,000 تومان

كتاب روياهاي بزرگ، لذت هاي روزانه راهنمايي توانمند براي ايجاد عادات سالم بهره‌وري به گونه‌اي‌ست كه دستيابي به اهداف بلند مدت را براي شما آسان و (البته سرگرم كننده) مي‌سازد. در اين صفحات، توصيه‌هاي عملي، شيوه‌هايي آسان و تمرين‌هايي الهام‌بخش خواهيد يافت. تا پروژه هاي كوچك و بزرگ‌تان را به انجام برسانيد. آن‌چه در اين كتاب خواهيد يافت: - غلبه بر احساس به تعويق انداختن كارها - پديد آوردن عاداتي سودمند در رفتارهاي روزانه - ايجاد وقت كافي براي خلاقيت - (بله) گفتن به فرصت‌هاي مناسب - و (نه) گفتن به آنچه مايل به انجامش نيستيم.

عشق سال‌هاي وبا

  • 83,000 تومان

انديشه‌هاي ماركز به گونه‌اي است كه هرگز كسي جز خود او، نمي‌تواند در ذهن بپروراند و اين از شگفتي‌هاي روزگار به حساب مي‌آيد كه انساني بتواند مطالبي را به تصوير بكشد كه خوانندگان آثارش را به شگفتي و تحسين وادار سازد. به همين كتاب عشق سال‌هاي وبا استناد مي‌كنيم. چگونه به ذهن كسي خطور مي‌‌كند كه بتوان شخصيت به ظاهر نخست داستان را با آن همه دانش و آگاهي، به گونه‌اي به قتل رساند كه خواننده، پس از چند بار مطالعه كتاب، متوجه شود كه ماجراي به آن سادگي و كاملا اتفاقي و غير ارادي نيز پايه و اساسي جز عشق نداشته است؟ چگونه مي‌توان در مدتي به اندازه نيم قرن، احساسي را زنده نگه داشت كه آن را عشق مي‌نامند؟ چگونه مي‌توان زيباترين زن خو گرفته به زندگي اشرافي را به آغوش مردي سپرد كه زشتي چهره‌اش، زبانزد خاص و عام است؟

قرارداد ازدواج من و تو

  • 800 تومان

قرارداد ازدواج من و تو

100 سال تنهايي

  • 85,000 تومان

ماركز در اين كتاب وضعيت جغرافيايي و آداب و رسوم بوميان سرخپوست آمريكاي لاتين را به خوبي نمايانده‌است؛ گويي آيينه‌اي در برابر ملتش گرفته تا همه ويژگي‌هاي آن‌ها را بنماياند. كسي كه اين اثر را مي‌خواند، اگر هم به كشورهاي آمريكاي لاتين سفري نداشته و يا حتي درباره آن‌ها هيچ اطلاعي نداشته باشد؛ حس مي‌كند آن سرزمين و مردمش را به خوبي مي‌شناسد. اعتقادات باستاني‌‌اي كه گاه در اثر خيال‌پردازي‌ها و اغراقهاي بوميانش خرافات به نظر مي‌رسند، همه در اين اثر به خوبي آشكار است. اثبات وجود عشق و قدرت پايان‌ناپذير آن نكته‌اي است كه مضمون اصلي اين رمان را رقم مي‌زند و بسيار چشمگير بيان شده است. اين كتاب برنده جايزه ادبي نوبل سال 1982 مي‌باشد.

قديس

  • 40,000 تومان

آنچه اين اثر را از ساير آثار ماركز متمايز مي‌سازد، محل وقوع حوادث و فضاي داستان‌هاست. به اين معني كه داستان‌هاي اين مجموعه، بدبياري‌هاي مردمان آمريكاي لاتين در مكان‌هايي دور دست و در اروپا را تصوير مي‌كند و نويسنده با الهام از حرفه روزنامه‌نگاري كه اهميت بسياري براي آن قايل است با گذري از نئورئاليسم به رئاليسم جادويي، خاطرات اعجاب‌آور خود را به رشته تحرير مي‌كشد. وجود شخصيت‌هايي چون پابلو نرودا، چزاره زاواتيني و ديگران در متن داستان‌ها مؤيد اين مساله است.

صفحه‌ی 1