فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

آرشيو-روز

مرتب سازی
تعداد تصاویر

توقعش را نداشتم (وقتي دنيايتان از هم مي‌پاشد زندگي‌تان را دوباره از سر بگيريد)

  • 26,000 تومان

من معتقدم ما آن‌قدر قوي هستيم كه بتوانيم مرهمي بر زخم‌هايمان بگذاريم. حتي اگرحين كار خود را ضعيف‌تر از قبل بدانيم. پس از ضعف‌هاي خود هراسي به دل راه ندهيد چرا كه ترس و نااميدي تا آخر عمر عذاب‌تان مي‌دهد. من درد و رنج را براي تحليل بهتر تفكيك مي كنم. چنانچه لازم باشد به آن مي‌خندم با مي‌گريمء اما هرگز و در هيچ شرايطي به خاطر رفاه حال ديگران آن‌ها را نفي نمي‌كنم.

شرمنده نباش دختر جان

  • 36,000 تومان

اگر متوجه شديد كه زندگي را بدون داشتن رويا و هدفي كه به سمت آن حركت كنيد، مي‌گذرانيد. تعجبي ندارد كه احساس زنده بودن نكنيد و زندگي براي شما جز گذران عمر و روزمرگي نباشد. تفاوتي نمي‌كند كه مديرعامل شركتي بسيار بزرگ باشيد يا مادري خانه‌دار، مهم اين است كه هدف داشته باشيد. اين هدف ممكن است هدفي شخصي براي رسيدن به وزن دلخواه، پس‌انداز، خريد خانه، راه اندازي كسب‌و‌كار يا نجات زندگي زناشويي‌تان باشد.

تسلي بخشي‌هاي فلسفه

  • 47,000 تومان

تسلي بخشي‌هاي فلسفه يكي از مشهورترين آثار آلن دوباتن فيلسوف سوئيسي است كه در سال‌هاي اخير مورد توجه علاقه‌مندان به فلسفه كلاسي قرار گرفته و به بسياري از زبان‌هاي دنيا ترجمه شده است. آلن دوباتن در اين كتاب با نگاهي گذرا به زندگي و آثار شش فياسوف بزرگ، از جمله سقراط، اپيكور، مونتني، سنكا، شوپنهاور و نيچه مي‌كوشد راهكارهايي فلسفي در مواجه با مشكلات و رنج‌هاي بشري ارائه دهد و در اين راستا مباحث فلسفي را به ساده‌ترين زبان به زندگي مردم عادي گره مي‌زند. نويسنده در ميان گفتار اين فيلسوفان بزرگ به دنبال الگويي براي تسلي بخشيدن به تشويش‌ها و نگراني‌هاي روزمره انسان معاصر است و در اين امر به توفيق چشمگيري دست مي‌يابد.

خودت را باور كن دختر جان (از باور كردن دروغ‌هاي مخرب راجع به خودت دست بردار تا به همان كسي تبديل شوي كه بايد باشي)

  • 30,000 تومان

دخترها، زندگي‌تان را جمع و جور كنيد. پنهان نشويد، اين‌قدر قرص‌هاي آرام‌بخش نخوريد، نترسيد، به خودتان خيانت نكنيد، زانوي غم بغل نگيريد، هيچ‌وقت نگوييد نمي‌توانم، فكرهاي منفي را از ذهن‌تان دور كنيد. كار امروزتان را به فردا و پس‌فردا يا سال بعد موكول نكنيد. تسليم نشويد و كنترل اتفاق‌هاي آينده‌تان را به دست بگيريد. همين حالا بلند شويد و اقدام كنيد. اشك‌هاي‌تان را پاك كنيد و غم و غصه‌هاي ديروزتان را دور بريزيد و دوباره شروع كنيد... آهاي دخترها خودتان را باور كنيد!

صفحه‌ی 1