فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

آرادمان

مرتب سازی
تعداد تصاویر

هنر بي خبر زيستن (خط مشي براي زندگي شاد آرام و عقلاني)

  • 22,000 تومان

"سلام اسم من رولف است و من معتاد به اخبار هستم" اگر در گروه‌هاي خوددرماني اعتياد به اخبار، مثل گروه‌هاي مشابه براي ترك الكل مي‌خواستم خودم را معرفي كنم، با عبارت بالا شروع مي‌كردم. اين داستان به 10 سال پيش بر مي‌گردد. من تا زماني كه ده‌ها هزار ساعت از عمرم را صرف خواندن اخبار كردم، به اين موضوع پي نبرده بودم. از خودم دو سوال پرسيدم :"آيا اكنون جهان را بهتر از قبل مي‌شناسي؟" و اينكه "آيا الان مي‌تواني تصميم‌هاي بهتري بگيري؟" جواب هر دو منفي بود... طي دوره‌هاي زندگي‌ام كتاب‌هاي بي‌شماري درباره مديريت زمان خوانده‌ام و بيش از ده مورد از پيشنهاد‌هاي خوبشان را در زندگي‌ام اعمال كرده‌ام و امروز به اين نتيجه رسيده‌ام كه حذف اخبار از زندگي بهترين روش ذخيره زمان است. نصيحتي برايتان دارم، سعي نكنيد مسائل نامفهوم و بي معناي دنيا را پاكسازي كنيد، موفق نخواهيد شد. جهان مي‌توانيد بيشتر از آنكه شما بتوانيد ديوانه بمانيد، غيرمنطقي باقي بماند. قانون استورجن را در ذهن داشته باشيد و آن را پرهيزكارانه بپذيريد، آن وقت زندگي بهتري خواهيد داشت.

زوج و خانواده‌درماني (رويكرد تمرين محور ليندا متكالف)

  • 110,000 تومان

پديده‌ها و آسيب‌هاي مختلفي در جامعه امروزي وجود دارند كه بنيان و استحكام ازدواج را مورد هدف قرار مي‌دهند، لذا نياز به خدمات مشاوره حرفه‌اي در حوزه ازدواج و خانواده بيش از پيش احساس مي‌شود. براي حرفه‌اي شدن در امر مشاوره در هر حوزه بايستي با ديدگاه‌ها و نظريه‌هاي حرفه‌اي آن حوزه آشنا بود. با اين حال، صرف آشنايي نظري با نظريه‌ها كافي نيست. بلكه بايد نظريه‌ها را در عمل تجربه كرد و تفاوت‌ها را شاهد بود تا به ديدگاه روشني در خصوص فرايند مشاوره رسيد. كتاب زوج و خانواده‌درماني،‌ كتاب كاربردي در زمينه مشاوره ازدواج و خانواده است. اين كتاب علاوه بر مفروضات نظري هر نظريه فرايند درمان و ديدگاه متخصصات شاغل در اين حوزه را ارايه مي‌دهد. از ويژگي‌هاي برجسته اين كتاب؛ مصاحبه با درمانگران متخصص در حوزه هر كدام از نظريه‌ها و همچنين طرح كيس يكسان در انتهاي هر فصل و پاسخ‌دهي متفاوت هر كدام از متخصصان در اين خصوص است كه خواننده را با تفاوت در فرمول‌بندي كيس و فرايند مشاوره هر نظريه آشنا مي‌كند.

صميميت و قدرت (اصول پويايي روابط شخصي در جامعه مدرن)

  • 27,000 تومان

موضوع اين كتاب درباره رفتارهاي مرتبط با صميميت و قدرت است كه پي‌ريزي كننده روابط شخصي بين زوجين و در مقياس كوچكتر، بين دوستان، در جهان مدرن است. اين كتاب، عمدتا و نه منحصرا، با پرسش‌هايي، بر پويايي بين فردي روابط زوجين و دوستان تمركز مي‌كند. پرسش‌هايي نظير: صميميت چگونه به دست مي‌آيد؟ افراد چگونه روابط نزديك و صميمي ايجاد مي‌كنند؟ وقتي كه صميميت آنها كاملا از بين مي‌رود يا از ادامه باز مي‌ماند، چه اتفاقي مي‌افتد؟ اين‌ها سوال‌هاي تحليلي مهمي در علوم رفتاري انسان هستند كه به ندرت توسط جامعه‌شناسان مطرح شده‌اند. در عين حال چنين پرسش‌هايي خيلي مهم‌تر از آن هستند كه كاملا به عهده مرشدان و معلمان خودياور، و نيز نويسندگان كتاب‌هاي روانشناسي مشهور گذاشته شوند.

صفحه‌ی 1