فیلترها

توليد كننده

آدينه

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 16,000 تومان
 • 11,000 تومان

6 كلاه تفكر

 • 16,000 تومان

ادوارد دوبونو در كتاب شش كلاه تفكر به مخاطب مي‌آموزد چگونه در آن واحدء مسائل گوناگون را در نظر بگيرد و در مدت زمان كوتاه درست‌ترين تصميم را اتخاذ نمايد. او در اين كتاب توضيح مي‌دهد قدرت تفكر انسانء منبعي نامحدود براي بشر است و اين توانايي مهم‌ترين مهارت انسان به شمار مي‌آيد. وي عواملي كه مي‌تواند تفكر منطقي را به چالش بكشد نظير اطلاعاتء منطق‌ء اميد و خلاقيت را معرفي مي‌كند و با استفاده از اين روش به مخاطب مي‌آموزد چگونه عناصر مختلف انديشه را در مسير درستي هدايت كند و مسائل را از زواياي متفاوتي ببيند. در اين روشء شش كلاه به رنگ‌هاي سفيدء آبيء قرمزء زردء سياه و سبز وجود دارد كه هريك نماينده مفاهيم مشخصي است. مثلا دارنده كلاه آبي بايد به تفكر كردن جمعء جهت دهد و برنامه‌اي مشخص را به سرانجام برساند. كلاه سفيد فقط به اطلاعات ارائه مي‌پردازد. افراد با كلاه قرمز احساسات و عواطف خود را بروز مي‌دهند. كسي كه كلاه سياه به سر داردء انتقادهايش را به شكل منطقي بيان مي‌كند. استفاده از كلاه زرد به معناي توجه به جنبه‌هاي مثبت موضوع مورد بحث است و كلاه سبز نماينده خلاقيت و فكرهاي نو است.

قورباغه را قورت بده

 • 16,000 تومان

اين كتاب مبتني بر يك بينش دروني استء توانايي تمركز فراوان بر بسياري از تكاليف مهمء براي اينكه به بهترين نحو آنها را انجام داده و به‌ طور كامل و درست به اتمام برسند. اين كتاب به منظور رسيدن به موفقيتء پيشرفت و كسب شادي‌هاي بي‌شمار نوشته شده است و دربردارنده 21 اصل بسيار قوي در زمينه كارآمدي و بهبود روش‌هاي فردي است. اصولي كه نه تنها كاربرديء مستند و زودبازده هستندء بلكه مي‌توانيد از آن در هر زماني و براي هر چيزي كه در نظر داريدء استفاده كنيد.

چرا چاق مي‌شويم

 • 20,000 تومان

در اين كتاب بسيار خواندني و انگيزه‌بخشء نويسنده نظريه اصلي قدرتمندي را در مورد چاقي ارائه مي‌كند كه بينشي شگفت‌انگيز درباره تغذيه مناسب را فراهم مي‌آورد. دكتر فانگ بر اين باور است (گرچه قبول آن سخت است) كه رژيم غذايي كم كالري و كم چربي براي كنترل وزن بدن يا درمان چاقي بي‌فايده است. علاوه بر آن در پنج گام اصلي، يعني مجموعه‌اي از عادات درازمدت زندگي كه سلامت شما و كنترل سطوح انسولين را بهبود مي‌بخشدء توضيح مي‌دهد كه چطور از طريق روزه‌داري متناوب مي‌توانيد چرخه مقاومت به انسولين را شكسته و به وزن سالم خود برسيد.

هنر ايجاد انگيزه (76 روش براي ايجاد انگيزه كسب موفقيت و دوري از اتلاف وقت)

 • 18,000 تومان

اين كتاب حاوي 76 روش كاربردي براي كسب انگيزه است. كتابي است كه تاريخ انقضا ندارد و مندرجات آن به شكلي است كه براي رسيدن به درجات بالا، مجبور نيستيد اصطلاحات تخصصي روانشناسي و مطالعات موردي انجام شده را خوانده واز آن‌ها استفاده كنيد. به اين اميد كه مورد خاصي اتفاق بيفتد، زمان خود را از دست ندهيد و منتظر رسيدن فرصت مناسب نباشيد. اين روش‌ها بسيار ساده و موثر هستند و در كسب موفقيتي كه در نظر داريد به شما كمك خواهند كرد.

قانون 5 ثانيه (زندگي كار و اعتماد به نفس خود را با شجاعت‌هاي روزانه تغيير دهيد)

 • 17,000 تومان

زندگي شما مي‌تواند با يك تصميم 5 ثانيه‌اي تغيير كند و اين همان دانشي است كه در اين كتاب به آن دست پيدا خواهيد كرد. قانون 5 ثانيه به شما كمك خواهد كرد كه زندگي كنيد، عشق بورزيد، كار كنيد و اعتماد به نفس و شجاعت شما را زياد خواهد كرد. شما مي‌توانيد اين قانون را به راحتي بياموزيد و اطمينان داشته باشيد كه تاثير عميقي بر شما و زندگي‌تان خواهد گذاشت.

عادت‌هاي اتمي

 • 12,000 تومان

در كتاب عادت‌هاي اتمي جيمز كلير مفهوم عادت را تا سطوح اتمي باز كرده و براي شما توضيح مي‌دهد. اين كتاب ايجاد عادت را نسبت به هدف گذاري در اولويت قرار مي‌دهد و نكات مثبت و منفي هر كدام را شرح مي‌دهد. به‌ جاي اينكه تغييرات بزرگي را در زمينه‌هاي خاصي ايجاد كنيد، مي‌توانيد با ايجاد تغييرات كوچك بسيار، پيامدهاي بزرگتري را به وجود بياوريد. به جاي اين‌كه بهبودي 100 درصدي ايجاد كنيد، مي‌توانيد تنها با چندين تغيير كوچك يك درصدي، پيامدهايي را به وجود بياوريد تا وقتي در كنار همديگر قرار مي‌گيرند، اثرات بزرگتري بگذارند.

4 ساعت كار در هفته

 • 13,000 تومان

پول شما بسته به(ك)‌هايي كه مي‌توانيد در زندگي كنترل كنيد چند برابر مي شود: كدام، كي، كجا و چه كسي. يك ثروتمند جديد يك چهارم زماني كه يك فرد معمولي كار مي‌كند، به كار مشغول خواهد بود. ممكن است مقدار پولي كه اين افراد به دست مي‌آورند كمتر از درآمد افراد معمولي باشد، اما هنگامي كه به نتايج سبك زندگي ناشي از درآمدي كه به دست آورده‌اند نگاه مي‌كنيم، درمي‌يابيم كه ارزش درآمد آن‌ها بسيار بيشتر است. آن‌ها مي‌توانند زمان و موقعيت كاري خود را آزادانه انتخاب كنند و به همين دليل است كه ارزش پول‌شان 3 تا 10 برابر زيادتر مي‌شود.

اول سود

 • 11,000 تومان

مايكل ميخالوويچ كارآفرين نشريه و ستون‌نويس سابق مجله وال استريت ژورنال در زمينه متن‌هاي كسب‌وكار بود، در سن 35 سالگي، دو كسب و كار چند ميليون دلاري را تاسيس كرد و فروخت. او سومين كسب و كار خود را تاسيس و براي تبديل آن به يك سرمايه‌گذاري ميليون دلاري تلاش نمود. وي قبلا به عنوان كارشناس اصلاح كسب و كار در شبكه‌ي تلويزيوني MSNBC فعاليت مي‌كرد و اكنون يك سخنران برجسته در زمينه كارآفريني است. او نويسنده سه كتاب اول سود برنامه كدويي و كارآفرين دستمال توالت است. او همچنين فارغ‌التحصيل رشته تكنولوژي از دانشگاه ويرجينيا است.

با چرا شروع كنيد (رهبران بزرگ چگونه الهام‌بخش ديگران مي‌شوند)

 • 10,000 تومان

با چرا آغاز كنيد كتابي نوشته سايمون سينك است. ممكن است بپرسيد چه چيز اين كتاب را خاص كرده است؟ قديمي‌ترين فرضيه‌اي كه نويسنده در اين كتاب استفاده كرده، فرضيه‌اي است كه حاوي يك سوال ساده مي‌باشد: چرا؟ چرا بعضي از افراد به موفقيت مي‌رسند در حالي كه ديگران نمي‌رسند؟ چرا برخي گروه‌ها به صورت يك تيم منسجم در برابر چالش‌ها مي‌ايستند و موفق مي‌شوند، اما ديگران شكست مي‌خورند؟ چه چيزي باعث مي‌شود كه برخي افراد، متفاوت از سايرين باشند و به موفقيت برسند؟ اما موضوع جالب در مورد كتاب اين است كه كدام مورد در نهايت منجر به نتيجه جالب توجه مي‌شود و آن، جواب سوال چرا است. نويسنده از نمونه‌هاي زيادي از دنياي واقعي و افرادي كه مي‌شناسد يا در مورد آن‌ها تحقيق كرده است، استفاده مي‌كند كه آن‌ها چطور مديريت مي‌كنند تا به موفقيت برسند. با استفاده از اين نمونه‌ها، نويسنده به خوانندگان خود نشان داده است كه اگر ديگران مي‌توانند موفق شوند، پس ما هم مي‌توانيم. با جواب كاربردي به چرا، نويسنده تلاش مي‌كند تا جواب همه سوالات را بيابد. با چرا شروع كنيد يك كتاب جذاب و شگفت‌انگيز است كه مطمئنا خواننده را وادار مي كند تا اين سوال ساده را از خود بپرسد: چرا؟

بينديشيد و ثروتمند شويد

 • 10,000 تومان

اساسا افكار ما بسيار قدرتمند هستند، مخصوصا هنگامي كه با اهدافي معين، ايستادگي و اشتياقي سوزان براي ثروتمند شدن يا رسيدن به اهداف ديگر همراه شوند. براي رسيدن به هدف‌ها و به انجام رساندن روياهاي خود، تنها لازم است بفهميد چه مي‌خواهيد و تا زماني كه به آن جامه‌ي عمل بپوشانيد، بااراده، پاي خواسته‌ي خود بايستيد. براي رسيدن به سر منزل مقصود، داشتن پول، تحصيلات يا قدرت نفوذ لازم نيست، تنها چيزي كه اهميت دارد اين است كه ابتكار، اعتقاد و اراده‌ي مورد نياز براي رسيدن به هدف را داشته باشيد.

تفكر سريع و كند

 • 12,000 تومان

اگر مي‌خواهيد كاري را به بهترين نحو ممكن انجام دهيم، اول از همه بايد بفهميم با چه چيزي سر و كار داريم و مي‌خواهيم چه كار كنيم. تفكر، سريع و كند كتابي است كه خوانندگان مي‌توانند در آن توصيه‌هاي مفيد زيادي در ارتباط با اين موضوع پيدا كنند. طرز تفكر ما نقش شگرفي در شيوه ي زندگي كردن ما، نحوه ي واكنش به موقعيت هاي متفاوت، روش تعامل‌مان با ديگران، نحوه تصميم‌گيري و روش حل مسائل توسط ما دارد؛ همه اين‌ها عميقا از طرز تفكر ما ريشه مي‌گيرند. دانيل كانمن، درباره نحوه عملكرد مغز انسان مي‌نويسد و آن را به 2 بخش تقسيم مي كند كه وقتي تركيب شوند، يك كل بي‌نقص راتشكيل مي‌دهند. تفكر، سريع و كند نوشته شده است تا خوانندگانش بتوانند تصميمات بهتري بگيرند.

ثروتمندترين مرد بابل

 • 10,000 تومان

هدف اين كتاب ارائه‌ي بينش به افراد بلندپروازي است كه علاقه مند رسيدن به موفقيت‌هاي مالي هستند. اين كتاب درباره ي زماني سخن مي‌گويد كه تمامي اصول و پايه‌هاي مالي در بابل شكل گرفتند. بابل ثروتمندترين شهر دوران باستان بود، زيرا ساكنان آن از اين اصول و قوانين مالي، در زندگي روزمره ي خود بهره مي‌بردند. نويسنده در اين كتاب، اميدوار است همان‌گونه كه در گذشته اين اصول براي ساكنان شهر باستاني بابل مفيد بوده‌اند، براي خوانندگان جديد نيز مفيد و موثر واقع شوند.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1