فیلترها

توليد كننده

آتي‌نگر

مرتب سازی
تعداد تصاویر

مرجع كامل بازاريابي ديجيتال (استراتژي پياده‌سازي و شيوه عمل) ويراست هفتم

  • 145,000 تومان

كتاب مرجع كامل بازاريابي ديجيتال جامع‌ترين راهنما را براي كليه جنبه‌هاي استفاده از اينترنت، رسانه‌هاي ديجيتال و فناوري بازاريابي براي دستيابي به اهداف بازاريابي چند كاناله يكپارچه فراهم مي‌كند. اين ويراست هفتم كارآمد راهنمايي‌هاي عملي و كاملي در مورد چگونگي بهره‌برداري شركت‌ها از رسانه‌ها و فناوري ديجيتال براي دستيابي به اهداف بازاريابي خود ارائه مي‌دهد.

منطق فازي (براي دانشجويان مديريت)

  • 14,000 تومان

اين كتاب شامل موارد زير مي‌باشد: 1- مجموعه‌هاي فازي 2- منطق فازي 3- ميانگين فازي براي پيش‌بيني 4- تصميم‌گيري در محيط فازي 5- كنترل منطق فازي براي كسب و كار، امور مالي و مديريت

ويديو ماركتينگ (ابزاري جذاب و كارآمد براي توسعه كسب و كار)

  • 28,000 تومان

با خواندن اين كتاب هر كسي قدرت نهفته در توليد محتواي ويديويي براي بهبود چشم‌گير كسب و كار را خواهد شناخت. هر كسي كه مي‌خواهد براي كسب و كار خود ويديو داشته باشد ولي نمي‌داند از چه طريقي آن را توليد كند. اين كتاب روال توليد ويديوهاي مؤثر براي ايجاد منفعت در كسب و كار را شرح مي‌دهد و تبيين‌كننده راهكارهاي علمي ورود به دنياي بزرگ ويديو ماركتينگ است. اين كتاب، كتاب موفقيت در كسب و كار است. موفقيتي بي‌نظير و قابل دسترس، به وسيله ابزاري جادويي به اسم ويديو، كه در لابه‌لاي هياهوي راهكارهاي متعدد و متنوع فروش عده بسياري از آن غافل‌اند. پس هديه اين كتاب به صاحبان كسب و كار، از كسب و كارهاي نو بنيان و كوچك تا كسب و كارهاي بزرگ و توسعه‌يافته، مديران ارشد فروش، مشاورين كسب و كار و پژوهشگران ديجيتال ماركتينگ و همه دوست‌داران و علاقه‌مندان كشف بازارهاي جديد بر اساس توليد محتواي ويديويي توصيه مي‌شود.

صفحه‌ی 1