فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

كسب و كار

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فروش آنلاين (با استفاده از فضاي مجازي ويديو ماركتينگ و شبكه‌هاي اجتماعي)
آزمون ايده‌هاي كسب و كار
 • 200,000 تومان
 • با تخفیف: 200,000 تومان
رونق درهر وضعيت اقتصادي (9 راهكار براي سوددهي زياد و پايدار در كسب و كار )
تقلا (چگونه استراتژي چابك در كوتاه‌ترين زمان برندهايي قدرتمند مي‌سازد)
آمازون بي‌حد و مرز (جف بيزوس و خلق 1 امپراتوري جهاني)
داستان‌هايي براي فروش بيمه
 • 63,900 تومان
 • با تخفیف: 63,900 تومان
الفباي سوشال مديا
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
سيستم‌سازي كسب و كار براي خلق زمان كم كردن خطاها و افزايش سود
مانند 1 قهرمان بيانديش و معامله كن (رازهاي قوانين و حقايق صريح 1 جادوگر بازار)
اقيانوس ذهن (تكنيك‌هاي خودياري براي دستيابي به حداكثر عملكرد در معامله‌گري)

فروش آنلاين (با استفاده از فضاي مجازي ويديو ماركتينگ و شبكه‌هاي اجتماعي)

 • 85,000 تومان

فراگيري بيماري كروناء دنياي بازاريابي و فروش را به طور كامل بازطراحي كرده و ساختار آن را كاملا تغيير داده است و ديگر هرگز به گذشته بازنمي‌گردد. همه جنبه‌هاي بازاريابيء تبليغات و فروشء شامل بخش آنلاين خواهند بود و شما بايد بر اجزاي مختلف آن مسلط شويد. حتي با كاهش شدت كرونا و حذف قرنطينه‌هاي عموميء باز هم تمايل افراد براي خريد و فروش آنلاين رو به افزايش است. پس از همه‌گيري كرونا در سال 2020ء جهان براي هميشه تغيير و روند تكاملي جديدي را شروع كرده كه حداقل تا سال 2030 طول خواهد كشيد. اين كتاب در سال 2020 و با هدف يك دهه‌ي آيندهء نوشته شدهء نه براي شش ماه پس از اتمام پاندمي كرونا! ممكن است شما چند سال بعد اين كتاب را بخوانيدء اما اصول جديد ارتباطات بازاريابي و استراتژي‌هاي فروش تغيير نمي‌كنند. بنابراين اگر مي‌خواهيد با فضاي جديد كسب و كار در دنياي پساكرونا آشنا شويد و بتوانيد كسب و كارتان را توسعه و درآمدتان را افزايش دهيدء حتما اين كتاب را بخوانيد! اين دنياي جديد بازاريابي و فروش است. همين الان وارد اين فضا شويد تا در آينده به عنوان يك رهبر ديده شويدء نه يك عقب مانده.

آزمون ايده‌هاي كسب و كار

 • 200,000 تومان

هفت مورد از هر 10 محصول جديد انتظارات را برآورده نمي‌كنند. هدف اين كتابء معوس كردن اين نسبت است. اين كتاب به سبك و سياق كتاب پرفروش خلق مدل كسب و كار مجموعه‌اي از فنون كاربردي براي ازمون سريع ايده‌هاي كسب و كار است كه با مطالعه آن مي‌توانيد اين فرآيند را به سرعت بياموزيدء نخستين آزمايش خود را طراحي و آزمون ايده‌هاي كسب و كار را آغاز كنيد. اگر در حال حاضر با آزمون ايده‌هاي كسب و كار آشنا هستيدء مي‌توانيد با در دست داشتن مجموعه كامل اين آزمون‌ها مهارت‌هاي خود را ارتقاء دهيد. در نهايتء مي‌توانيد با برگزاري رويدادها و دست‌يابي به زباني مشتركء فرهنگ آزمونگري نظام‌مند را در سازمان‌تان گسترش دهيد. اينك زمان آن فرا رسيده است كه از شر عقايد گذشته آزاد شويد و با بهره از شواهد ايده‌هايتان را بي‌نقص سازيد. ديويد بلند نويسنده و موسس برخي شركت‌هاي سيليكون‌ولي كه به شركت‌ها كمك مي‌كند تا با استفاده از روش‌هاي (نوپاي ناب)ء تفكر طراحي و نوآوري در مدل كسب و كار به رشد و تعالي دست يابند. الكس استروادر نويسنده اصلي كتاب‌هاي پرفروش بين‌المللي خلق مدل كسب و كار و طراحي ارزش پيشنهادي و نفر هفتم فهرست (50 متفكر) برتر رشته مديريت كه كارآفريني پرشور و سخنراني پرطرفدار است.

رونق درهر وضعيت اقتصادي (9 راهكار براي سوددهي زياد و پايدار در كسب و كار )

 • 125,000 تومان

من عاشق وضعيت اقتصادي بد هستم. مشتريان من هم همگي عاشقش هستند. و بعد از خواندن اين كتاب، شما هم عاشقش خواهيد شد. هرچند ركود هاي اقتصادي (مثل ركود اقتصادي فعلي) باعث درد سرند. فرصت هاي كشف حوزه هاي رشد در وضعيت هاي سخت در مقايسه با دوره هاي رونق بسيار بيش ترند؛ و به همين خاطر است كه من از اين نوع ركود استقبال مي كنم.در وضعيت اقتصادي بد مي توانيد از رقيبتان پيشي بگيريد، كارهاي شگفت انگيز انجام دهيد، قوي تر شويد و خيلي كارهاي ديگر بكنيد. مهمترين مساله اين است كه اگر شيوه‌ي استفاده از وضعيت هاي سخت را بدانيد، مي توانيد به آساني برنده شويد. در اين كتاب به شما يك قول منحصر به فرد مي دهم، در صورت مثبت بودن همه‌ي شاخص ها همگان مي توانند راه موفقيت را به شما ياد بدهند، ولي من به شما نشان خواهم داد كه چگونه مي توانيد در دوره هايي كه تصوير مالي ملي و جهاني بسيار تيره و تار است، به موفقيت دست پيدا كنيد.

تقلا (چگونه استراتژي چابك در كوتاه‌ترين زمان برندهايي قدرتمند مي‌سازد)

 • 180,000 تومان

كتاب «تقلا» نوشته‌ي مارتي نيوماير با روايتي داستاني به چالش‌هاي مديرعامل شركت بيگ اسكاي در مسير توسعه‌ي استراتژي مي‌پردازد. نويسنده در اين كتاب با تلفيق استراتژي و تفكر طراحي، رويكردي چابك و نه ايستا را به شكلي كاربردي درتدوين استراتژي معرفي مي‌كند. در فرايند سنتي، استراتژي به شكلي خطي تدوين و پرونده‌ي هر گام پيش از شروع گام بعدي بسته مي‌شود و امكان تغيير وجود ندارد. اما در خصوص استراتژي چابك، گام‌ها خطي نيستند و مي‌توانند همزمان بر روي يكديگر تاثير بگذارند. براي فراگيري اصول و مباني استراتژيِ چابك ابتدا نويسنده مخاطب را با شخصيت‌هاي داستان همراه مي‌كند تا مفاهيم هرچه بيش‌تر قابل درك شوند و در پايان به منظور سهولت استفاده از اين روش،كل فرايند به صورت مجزا و به طور خلاصه ارائه مي‌شود.

آمازون بي‌حد و مرز (جف بيزوس و خلق 1 امپراتوري جهاني)

 • 179,000 تومان

جف بيزوس يكي از برترين كارآفرينان قرن حاضر به شمار مي‌رود كه نام خودش را براي هميشه در دنياي كسب و كار ماندگار كرده است. به دشواري مي‌توان فردي را يافت كه مانند او اين‌گونه حوزه كسب و كار آنلاين را دگرگون كرده باشد. بيزوس در كنار اشخاصي همچون ايلان ماسك و بيل گيتس در ميان ثروتمندترين كارآفرينان جهان جايگاهي درخشان دارد. او علاوه بر بنيان نهادن آمازون (بزرگ‌ترين خرده‌فروشي آنلاين در دنيا)، صاحب امتياز روزنامه واشنگتن پست و نيز مالك و بنيان‌گذار شركت فضايي بلو اوريجين است. در اين كتاب به شرح مسيري كه جف بيزوس طي كرده تا آمازون را از يك كتاب‌فروشي كوچك آنلاين تبديل به بزرگ‌ترين سايت خرده‌فروشي دنيا كند، به‌طور كامل پرداخته شده است. با خواندن اين اثر درمي‌يابيم كه او در موقعيت‌هاي بحراني چگونه تصميم گرفته و به چه شكل توانسته به كمك تيم مديريتي‌اش همواره امكانات و خدمات جديدي به فروشگاه خود بيفزايد تا روزبه‌روز دامنه مشتريان و مخاطبان خود را گسترده‌تر كند و تجربه‌اي لذت‌بخش از خريد براي آنها بيافريند. خواندن اين كتاب جذاب علاوه بر اينكه ما را با زندگي يكي از برجسته‌ترين و پيشتازان حوزه كسب و كار آشنا مي‌كند، راهنماي كامل و جامعي است براي افرادي كه كسب و كار آنلاين و شخصي خود را مديريت مي‌كنند يا روياي آن را در سر مي‌پرورانند.

داستان‌هايي براي فروش بيمه

 • 63,900 تومان

دنياي امروز دنياي ارتباطات است و هرچقدر ارتباط ما با مخاطب قوي‌تر و قدرتمندتر باشد، دستاورد بهتر و بيشتري خواهيم داشت. حال چرا عنوان اين كتاب را داستان‌هايي براي فروش بيمه گذاشته‌ايم؟ از دوران گذشته، مادربزرگ‌ها افرادي دوست‌داشتني، به يادماندني، پشتيبان و تكيه‌گاه بوده‌اند. همه ما مادربزرگ‌ها را با دو چيز به ياد مي‌آوريم: خوراكي‌ها و قصه‌هايشان. قصه مادربزرگ‌ها باعث مي‌شود كه قدرت تخيل ذهنمان بالا برود و با استفاده از حس شنوايي، بتوانيم داستاني كه آنها براي ما تعريف مي‌كنند را در ذهنمان تصور و تجسم كنيم. اين كار به تقويت قوه خلاقيت ما كمك مي‌كند. بنابراين برخي از اين قصه‌ها و داستان‌ها را در قالب اين كتاب آورده‌ايم تا كمكي باشد به درك بهتر از مطالبي كه مي‌خواهيم به شما مخاطبان ارائه دهيم. اين كتاب مي‌تواند راهگشاي بسيار خوبي براي ارتباط موثر با مشتري باشد. همچنين، اين كتاب براي كساني كه مي‌خواهند سخنران، مدرس، نويسنده يا فروشنده حرفه‌اي شوند، در مذاكرات، نويسندگي و سناريونويسي مي‌تواند بسيار موثر باشد.

استارتاپ توسعه و شكست (معرفي 42 ابزار براي تسريع در رشد كسب و كار شما به همراه ده‌ها مقاله و ويديوي آموزشي)

 • 200,000 تومان

من هم مانند بسياري از بنيانگذارانء كارآفرينان و راهبرانء در تلاشم تا كسب و كارم را جلو ببرم. هزار و يك روش را امتحان كردم و فقط بعضي از آنها به دردبخور از آب درآمد. من نسبت به بعضي افراد موفق‌تر هستمء چون آن‌ها هيچ چيز را امتحان نمي‌كنند. آنچه در بيست سال اخير ياد گرفته‌ام اين است كه مواجه شدن با شكست‌هاي بيشتر اما در مقياس كوچك‌تر به نفع خودمان است. اين ترفندء راه ورود بنيان‌گذاران و رهبران كسب و كارها به دنياي فعاليت‌هاي خلاقانه استء كه البته فقط برخي از آنها به موفقيت‌هاي بزرگ تبديل مي‌شوند. اين كتاب هم يكي از همان برخي‌هاست.

الفباي سوشال مديا

 • 75,000 تومان

امير‌حسين رجبي در چهارم دي‌ماه 1372، در شهرستان رفسنجان به‌دنيا آمد. او فارغ‌التحصيل كارداني بازيگري حرفه‌اي سينما و تئاتر، فارغ‌التحصيل كارشناسي كارگرداني حرفه‌اي سينما و تلويزيون، با سابقه اجرا در سازمان صداو‌سيما است. او فعاليت حرفه‌اي خود را از سال 1389 در حوزه برنامه‌سازي و اجرا در تلويزيون آغاز كرده است. رجبي‏، مدير و موسس آژانس ديجيتال ماركتينگ مانا رسانه است كه از سال 1395 فعاليتش را به‌صورت حرفه‌اي در حوزه برندينگ در فضاي مجازي آغاز كرده است از ديگر فعاليت‌هاي او مي‌توان به توليد محتوا، كارگرداني، بازي‌گرداني، آموزش اجرا و فن‌بيان، تصويربرداري، نور‌پردازي و تدوين اشاره كرد.

سيستم‌سازي كسب و كار براي خلق زمان كم كردن خطاها و افزايش سود

 • 100,000 تومان

بياييد با هم كمي راحت باشيم. اگر شما هم مثل خيلي از صاحبان مشاغلي باشيد كه ديده‌ام، هر ساعت از روز تلاش مي‌كنيد سرتان را بالاتر از آب نگه داريد، با وجود اين، كسب و كار شما با خطاهاي مكرر و نتايج متناقض سر و كار دارد. يك‌روز همه‌چيز خوب پيش مي‌رود و روزي ديگر به شدت نااميد كننده خواهد بود. سليقه‌هاي شما و كاركنان‌تان حرف اول را مي‌زند، نه اصول از پيش تعريف‌شده؛ و اين يعني نبايد انتظار نتايج قابل پيش‌بيني و مطلوبي داشته باشيد. ولي اگر در ايجاد تغيير واقعي در كسب و كارتان جدي هستيد تا بتوانيد سرانجام از روزمرگي خارج شويد و به ريل توسعه و پيشرفت قدم بگذاريد، سيستم‌سازي مي‌تواند راهگشايتان باشد. با سيستم‌سازي از شاغل بودن در كسب و كارتان استعفا مي‌دهيد و آن را از بالا و بيرون رهبري مي‌كنيد تا نتايجي فوق‌العاده را با افرادي عادي كسب كنيد و با عبور از مرحله بقا، به سوي ثروت در حركت باشيد. زمان‌تان را آزاد مي‌كنيد و از انجام كارهاي با فوريت و ضرورت فاصله مي‌گيريد و به سمت امور با اهميت در حركت خواهيد بود.

مانند 1 قهرمان بيانديش و معامله كن (رازهاي قوانين و حقايق صريح 1 جادوگر بازار)

 • 150,000 تومان

كتاب مانند يك قهرمان بيانديش و معامله كن به شما كمك مي‌كند تا با دنبال‌كردن تكنيك‌هاي اثبات‌شده و قوانين ماندگار، كنترل معاملات خود را در دست گيريد. شما پاسخ برخي سوالات گيج‌كننده و دشوار خود را پيدا مي‌كنيد؛ سوالاتي مانند: چه زماني معامله برنده كوتاه مدت را براي مدت بيش‌تري نگه داريم‌؛ چه زماني ضرر خود را متوقف كنيد حتي قبل از اينكه به حد ضرر خود رسيده باشيد، چطور حجم پوزيشن (معامله) مطلوبي را ايجاد كنيد؛ چطور و كي سهام را بخريد و بفروشيد؛ و اينكه در زمان تحليل بعد از معامله چه چيزي را بررسي كنيد تا نقاط ضعف خودتان را بهبود ببخشيد و مبناي خوبي براي موفقيت خود ايجاد كنيد.

اقيانوس ذهن (تكنيك‌هاي خودياري براي دستيابي به حداكثر عملكرد در معامله‌گري)

 • 170,000 تومان

معامله‌گري از بسياري جهات استعاره‌اي از زندگي است. مملو از حالات احساسي پيچيده است. جاي تعجب نيست كه معماله‌گري يكي از دشوارترين و در عين‌حال ساده‌ترين مشاغل محسوب مي‌شود. معامله‌گري به آساني ترك سيگار است. فقط كافي است ديگر سيگار نكشيد. معامله‌گري به آساني كاهش وزن است. فقط كافي است كمتر غذا بخوريد و بيشتر ورزش كنيد. همگي آسان و در عين‌حال فوق‌العاده سخت هستند و فقط تعداد كمي از افراد موفق به انجام آن مي‌شوند. بحث بر سر قدرت ذهني و سرسختي رواني است. تقريباً همه معامله‌گران با مشكلات مشابهي دست و پنجه نرم مي‌كنند. فقط معامله‌گران موفق، اين مشكلات را بهتر مديريت مي‌كنند. معامله‌گريِ حرفه‌اي بيشتر از آن‌كه به مهارت‌هاي تكنيكي نياز داسته باشد، مستلزم توسعه، پرورش و اصلاح عادات، الگوهاي فكري و نگرش‌هاي خلاقانه است. اما از آن‌جا كه باورها و الگوهاي قديمي عميقاً در ما ريشه دوانده‌اند، اين فرآيندِ تغيير، فرآيندي دشوار و غيرقابل پيش‌بيني است. از اين رو، بايد مغز خود را هك كنيد تا بتوانيد بر موانع رواني كه شما را عقب نگه مي‌دارند و بر نحوه معامه‌گري‌تان تاثير مي‌گذارند غلبه كنيد. كتاب اقيانوس ذهن از دو بخش تشكيل شده كه بخش اول بر نقطه تلاقي درمان‌هاي شناختي-رفتاري نسل سوم و روانشناسي بودايي متمركز است و در نهايت به تاثير ذن بر معامله‌گري مي‌پردازد و بخش دوم بر تكنيك‌هاي برنامه‌ريزي عصبي-كلامي و هيپنوتيزم‌درماني تمركز دارد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1