فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

هوش و حافظه

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
ذهن گسترده (قدرت تفكر خارج از ذهن)
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان
تكنيك‌هاي تقويت حافظه (براساس روش تصويرسازي ذهني آموزش روش علمي مطالعه پي كيو سيكس آر)
يادگيري يادگيري
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
قدم زدن روي ماه با انيشتين (هنر و علم يادآوري همه چيز)
ذهن نيرومند
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
نامحدود (قدرت تمركز و حافظه خود را چند برابر كنيد و زندگي خارق‌العاده‌اي خلق كنيد)
علم تمركز قوي (23 روش براي بهره‌وري و نظم بيشتر اهمال‌كاري و استرس كمتر)
حافظه تصويري (روش‌هاي ساده و اثبات شده براي به خاطر سپردن سريع‌تر طولاني‌تر و بهتر)
200 بازي براي تقويت هوش و استعداد
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
تند‌خواني با نيم ‌كره راست مغز (ياد بگيريد به‌جاي كلمات ايده‌ها رابخوانيد)
تند‌خواني (شيوه‌اي انقلابي براي افزايش سرعت خواندن درك مطلب و اطلاعات عمومي)
1000 مغز (نظريه‌ي جديدي براي هوش)
 • 60,000 تومان
 • با تخفیف: 60,000 تومان

ذهن گسترده (قدرت تفكر خارج از ذهن)

 • 130,000 تومان

تفكر خارج از مغز به اين معناست كه حوادث و اتفاقات خارج از مغز خود، احساسات و حركات بدنمان، محيط فيزيكي كه در آن كار مي‌كنيم يا مي‌آموزيم و ذهن افراد ديگري كه اطراف ما هستند، با مهارت وارد فرآيند ذهني خود كنيم. با رسيدن به اين مرحله و دخيل كردن اين منابع «فرا عصبي» قادر خواهيم بود با دقت بيشتري تمركز كنيم؛ عميق تر مسائل را درك كنيم و خلاقيت بيشتري داشته باشيم، تا به اين طريق ايده‌هايي كه در ذهن نمي‌توان به آن فكر كرد را در سر پروراند.

تكنيك‌هاي تقويت حافظه (براساس روش تصويرسازي ذهني آموزش روش علمي مطالعه پي كيو سيكس آر)

 • 79,900 تومان

روانشناسان يادگيري معتقدند زبان حافظه، زبان تصوير است و انسان به واسطه تصاوير فكر مي‌كند. اساس آموزش اين كتاب، برخورد حرفه‌اي با اطلاعات درسي و غير درسي است. شما پس از پايان مطالعه عملي اين كتاب مي‌توانيد به طور مثال: - جدول شيمي را به صورت عمودي و افقي با شماره بازگو كنيد. - جدول سينوس‌ها و كسينوس‌ها را با اعداد و شماره آن‌ها بازگو كنيد. - مي‌توانيد 500 فرمول رياضي و فيزيك و شيمي را بيان كنيد. - مي‌توانيد بيش از 500 لغت انگليسي (با معني آن) را يادآوري كنيد. - در پايان شما مي‌توانيد هر نوع اطلاعاتي را ابتدا تصويرسازي كنيد و به حافظه بسپاريد و به راحتي يادآوري كنيد.

يادگيري يادگيري

 • 75,000 تومان

مغز پيچيده‌ترين ابزار دنيا و بسيار حيرت‌انگيز است و با توجه به كاري كه با آن انجام مي‌دهيد، ساختار خود را تغيير مي‌دهد. اگر به‌خوبي بدانيد كه چطور ياد بگيريد، مي‌توانيد در هر زمينه‌اي پيشرفت كنيد. فقط كافي است بدانيد چگونه قدرت يادگيري را فعال كنيد. فارغ از اينكه در حال حاضر دانش‌آموزي قوي يا ضعيف هستيد، تكنيك‌هاي ساده‌اي وجود دارد كه مي‌توانند يادگيري‌تان را افزايش دهند و البته مي‌توانند يادگيري را برايتان جالب‌تر كنند. اين كتاب درباره راه‌هاي بهتر ياد گرفتن است. مطالب كتاب بسيار ساده توضيح داده شده تا نوجوانان به راحتي آن را درك كنند. با اين حال، محتواي كتاب براي هر فردي مناسب است و در هر نوع يادگيري كاربرد دارد. اگر به فعاليت‌هايي مثل فوتبال، رياضي، شيمي، دوچرخه‌سواري، زبان خارجي يا هر چيز ديگري علاقمند هستيد، اين كتاب مي‌تواند برايتان مفيد باشد.

قدم زدن روي ماه با انيشتين (هنر و علم يادآوري همه چيز)

 • 92,000 تومان

نويسنده در «قدم زدن روي ماه با انيشتين» ضمن پرداختن به نتايج پژوهش‌هاي پيشرفته، تاريخچه شگفت‌آوري از حافظه و ترفندهاي ذهن‌خوانان در جهت دگرگون ساختن درك ما ارائه مي‌دهد. طي سفر پرماجراي فوئر در اين كتاب ما نيز در برابر موهبت مغفولي كه همه از آن بهره‌منديم، احساس تواضع و ستايش خواهيم كرد.

ذهن نيرومند

 • 75,000 تومان

منتظر اتفاق نمانيد. همين حالا دست به كار شويد و عملي‌اش كنيد! قرار است جوري زندگي كنيد كه هم مثبت‌انديشي از در و ديوارش ببارد، هم رضايت‌بخش باشد؛ وقتي احساس خوبي نسبت به خود داريد، انگيزه داريد كه درباره هر چيزي دست به كار شويد. به ياد داشته باشيد كه زندگي خوب از انتخاب‌هاي مثبت ساخته مي‌شود. خب با من صادق باشيد، با خودتان هم. اصلا آمادگي ساختن زندگي خود را داريد؟

نامحدود (قدرت تمركز و حافظه خود را چند برابر كنيد و زندگي خارق‌العاده‌اي خلق كنيد)

 • 120,000 تومان

كتاب نامحدود نقشه‌اي است براي ارتقاي مغز، اين كتاب نه تنها به شما ياد مي‌دهد كه سريع‌تر، بهتر و كارآمدتر ياد بگيريد، بلكه به شما مي‌آموزد كه مغز فيزيكي‌تان را با تغذيه، مصرف مكمل‌ها، ورزش، مراقبه، خواب و چيزهاي ديگر ترميم كنيد تا مغزتان سلول‌هاي جديد بسازد و پيوندهاي جديدي ميان سلول‌هايش ايجاد كند. كتاب نامحدود دفترچه راهنمايي است براي داشتن مغزي بهتر و آينده‌اي درخشان‌تر. بعد از خواندن اين كتاب، يادگيري و زندگي شما ديگر مانند قبل نخواهد بود.

علم تمركز قوي (23 روش براي بهره‌وري و نظم بيشتر اهمال‌كاري و استرس كمتر)

 • 45,000 تومان

ممكن است همين حالا هم تمركز و بهره‌وري‌مان «كافي» باشد، اما تا زماني كه نفهميم روانشناسي و فيزيولوژي چگونه بر تمركز ما تأثير مي‌گذارند، هرگز عملكردي عالي نخواهيم داشت و به حداكثر توان خود دست نخواهيم يافت. كتاب علم تمركز قوي (The Science of Powerful Focus)، با روشي تازه، قدرت تمركز را بررسي مي‌كند و با نگاهي كل‌نگرانه تأثير تمركز را بر تمامي ابعاد زندگي انسان مي‌سنجد. برخلاف ساير كتاب‌هاي اين حوزه، پيتر هالينز (Peter Hollins) به ما نمي‌گويد كه تلفن خود را كنار بگذاريم، انجام چند كار هم‌زمان را متوقف كنيم يا بيشتر بخوابيم. بلكه او تمركز را مجدداً تعريف مي‌كند و روش‌هايي ساده و كاربردي معرفي مي‌كند كه مي‌توانيم آنها را در زندگي هر روزه خود به كار ببنديم. در اين كتاب مفيد و كاربردي ما مي‌آموزيم كه نظم و اراده قوي لزوماً كليد تمركز و موفقيت نيستند اما در طول زمان مورد نيازند؛ مديريت انرژي اهميت دارد زيرا منبعي محدود است؛ قدرت طبيعت براي تمركز ما بسيار مؤثر است؛ و دقيقاً مانند بدن، مغز هم به شرايط ايده‌آلي براي تمركز نياز دارد. هالينز در كتاب علم تمركز قوي 23 روشي را معرفي مي‌كند كه با به كار بستن آنها مي‌توانيم تمركز و يادگيري بيشتري داشته باشيم، زندگي خود را منظم كنيم، و استرس خودمان را تحت كنترل بگيريم.

حافظه تصويري (روش‌هاي ساده و اثبات شده براي به خاطر سپردن سريع‌تر طولاني‌تر و بهتر)

 • 38,000 تومان

اگر جزو آن دسته افرادي هستيد كه چيزها را آن‌قدر تكرار مي‌كنند تا به خاطر بسپرند، وقت آن است كه از اين عادت قديمي خود دست برداريد. حافظه تصويري توانايي استفاده مداوم از تجسم براي ايجاد تصاوير مختلف و پوياست. در كتاب حافظه تصويري (Photographic Memory: Simple, Proven Methods to Remembering Anything Faster, Longer, Better) قرار است با اين توانايي بيشتر آشنا شويد. رايان جيمز (Ryan James) در اين كتاب به شما نشان مي‌دهد كه قدرت حافظه با تولد افراد به وجود نمي‌آيد، بلكه حافظه امري است كه با تمرين و ممارست تقويت مي‌شود. جيمز در كتاب حاضر از نحوه عملكرد حافظه و اينكه چه چيز باعث مي‌شود افراد چيزها را به‌وضوح به ياد بياورند مي‌گويد. كتاب حافظه تصويري در 12 فصل تدوين شده و در هر فصل، با تمرين‌هايي ساده، شما را به توانايي خاصي مجهز مي‌كند. با خواندن اين كتاب، شما مي‌آموزيد كه چطور از احساسات براي به خاطر سپردن چيزها استفاده كنيد، چگونه نقشه ذهني بكشيد، و قصر حافظه چه كاركردي براي زندگي شما دارد. كتاب حافظه تصويري اولين كتاب از مجموعه كتاب‌هاي «يادگيري تسريع‌شده» و از جمله كتاب‌هاي پرفروش آمازون در حيطه فيزيك استاتيك است.

200 بازي براي تقويت هوش و استعداد

 • 50,000 تومان

من مي‌خواهم كه فرزندانم جهان را درك كنند، نه به دليل اين‌كه جهان جذاب و ذهن انسان كنجكاو است. من مي‌خواهم آنها جهان را درك كنند تا در موقعيتي قرار بگيرند كه بتوانند آن را به جايي بهتر مبدل كنند.

تند‌خواني با نيم ‌كره راست مغز (ياد بگيريد به‌جاي كلمات ايده‌ها رابخوانيد)

 • 85,000 تومان

گاهي آنقدر آهسته و كند به مطالعه مي‌پردازيم كه به كلي از كتاب خواندن دلزده مي‌شويم. از اين رو، دستيابي به مهارت تندخواني، هدفي مهم براي بسياري از ماست. در اين ميان، خواندن با نيمكره راست مغز، شيوه‌اي منحصربه‌فرد است كه دريچه‌هاي موفقيت در اين زمينه را به روي ما مي‌گشايد. اين كتاب، درباره يادگيري تندخواني به روش مفهومي و تصويري است. به هيچ كدام از شيوه‌هايي هم كه تاكنون آزموده‌ايد شباهت ندارد. پس آن را از دست ندهيد.

تند‌خواني (شيوه‌اي انقلابي براي افزايش سرعت خواندن درك مطلب و اطلاعات عمومي)

 • 85,000 تومان

چنان كه به خوبي مي‌دانيم، توني بوزان، كه بنيان‌گذار تكنيك‌هاي نقشه‌برداري ذهن است، در اين كتاب با استفاده از به‌روز‌ترين و خلاقانه‌ترين روش‌ها به ارائه و توصيف روش‌هاي تندخواني مي‌پردازد و در اين راستا، از ساختا‌رها و متدهاي زباني مختص به زبان هر ملت بهره مي‌گيرد از اين رو، مخاطب با شناخت و بهره‌گيري از ساختارهاي زبان مورد استفاده خود و راهكاري اين اثر، مي‌تواند سرعت خواندن را به طور چشم‌گيري ارتقا بخشد.

1000 مغز (نظريه‌ي جديدي براي هوش)

 • 60,000 تومان

جف هاكينز، نويسنده‌ي كتاب‌هاي پرفروش، عصب‌پژوه، و از پيشگامان صنعت كامپيوتر در اين كتاب نظريه‌اي از هوش را ارائه مي‌كند كه درك ما از مغز و آينده‌ي هوش مصنوعي را متحول خواهد كرد. با وجود همه‌ي پيشرفت‌هاي علوم اعصاب، ما هنوز در زمينه‌ي بزرگ‌ترين پرسش آن پيشرفت چنداني نكرده‌ايم: چگونه سلول‌هاي ساده‌اي كه درون مغز قرار دارند، هوش را پديد مي‌آورند؟ جف هاكينز و تيم پژوهشگران همكار او كشف كردند كه مغز با استفاده از ساختارهايي نقشه‌مانند، مدلي از جهان مي‌سازد – آن هم نه فقط يك مدل، بلكه ده‌ها هزار مدل از همه‌ي چيزهايي كه مي‌دانيم. اين كشف امكان پاسخ‌گويي به برخي پرسش‌هاي مهم را فراهم مي‌آورد، مثلاً اينكه ما جهان را چگونه ادراك مي‌كنيم، چرا حس فرديت داريم، و سرچشمه‌ي تفكر سطح بالا چيست؟ كتـاب هزار مغز طلايه‌دار انقلابـي در درك هوش است. كتابـي است درباره‌ي فكري بزرگ، به معناي واقعي كلمه.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1