فيلتر‌ها

توليدكنندهبازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

خودياري

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
شفادهنده زخمي
 • 90,000 تومان
 • با تخفیف: 90,000 تومان
پس از تو
 • 36,000 تومان
 • با تخفیف: 36,000 تومان
شهامت (غلبه بر ترس و بالا بردن اعتماد به نفس)
 • 74,000 تومان
 • با تخفیف: 74,000 تومان
من ني هستم
 • 129,900 تومان
 • با تخفیف: 129,900 تومان
آدمي همان است كه مي‌خواند
 • 148,000 تومان
 • با تخفیف: 148,000 تومان
اين صداي من است (چگونه صدا به افزايش اعتماد به نفس كمك مي‌كند)
من استرس دارم اما آن را كنترل مي‌كنم
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
بر مسند فرمانروايي زندگاني بنشينيم
 • 39,000 تومان
 • با تخفیف: 39,000 تومان
اعتماد ‌به ‌نفس يا اعتماد ‌به سقف
 • 53,000 تومان
 • با تخفیف: 53,000 تومان
هنر رهايي از فشارهاي زندگي (5 گام براي دست‌يابي به آرامش)
خوب گوش نمي‌دهي (چه چيز مهمي را از دست مي‌دهي و چرا)

شفادهنده زخمي

 • 90,000 تومان

همۀ ما از جهتي مراقبت‌كننده هستيم: والدين هنگامي كه فرزندانشان در حال رشد هستند، فرزندان وقتي والدينشان سالمند مي‏‌شوند، اعضاي خانوادۀ كساني كه معلوليت جسمي و ذهني دارند، معلمان، رهبران جامعه، رهبران مذهبي، مأموران مجري قانون، پاسخ‌دهندگان تماس‏‌هاي اورژانسي و بسياري از قهرمانان ناپيداي ديگر در خط مقدم كه مثل چسب خانواده‌ها و جامعه‌شان را در كنار هم نگه مي‌دارند. ما نقش‌هاي متعددي مي‌‏پذيريم و در موقعيت‌‏ها و سمت‌هاي مختلفي خدمت مي‏‌كنيم. استرس ما در يك نقش ممكن است استرس نقش‌‏هاي ديگرمان را تشديد كند يا توسط آن‏ها تشديد شود. لازم است از همۀ مراقبت‏‌كنندگان تجليل و تقدير شود. اگرچه تمركز اين كتاب ‌روي مراقبت‏‌كنندگان سيستم خدمات درماني است، نكات، ابزارها و مهارت‌هايي كه در اينجا مورد بحث و بررسي قرار مي‌گيرند احتمالاً براي همۀ مراقبت‌كنندگان، صرف‌نظر از پيشينۀ حرفه‌اي‌شان، مفيد خواهد بود.

همين حالا بهترين نسخه زندگي‌ات را بساز (7 گام براي بهره‌مندي از حداكثر توانمندي‌هايتان)

 • 199,900 تومان

آيا شما اغلب روياي يك زندگي ارزنده‌تر را در سر مي‌پرورانيد؟ آيا در آرزوي رسيدن به يك شغل بهتر، يك زندگي مشترك قوي‌تر و يك خانه شادتر هستيد؟ آيا دوست داريد با اعضاي خانواده و دوستانتان روابط لذت‌بخش‌تري داشته باشيد؟ چگونه مي‌خواهيد از حداكثر توانمندي‌هاي بالقوه‌اي كه خداوند در درونتان نهاده است استفاده كنيد؟ پاسخ آن ايده‌اي ساده اما عميق است: بايد طرز فكرتان را تغيير داده و آنچه كه واقعا مهم است را انجام دهيد. جوئل اوستين در اين كتاب ساده و آسان روشي را به شما مي‌آموزد تا زندگي‌تان به بهترين شكل بهبود يابد و به شما كمك مي‌كند تا هر روز پيروزيء شادي و رضايت را تجربه كنيد.

پس از تو

 • 36,000 تومان

احتمالا داستان‌هاي ترسناكي در مورد زندگي افراد پس از جدايي و يا خارج شدن از يك رابطه عاطفي شنيده‌ايد و اين كه آنها پس از جدايي عاطفي هرگز بهبود نيافته‌اند. درواقع دليل تجربه بد آنها اين است كه به خودشان اجازه بهبود و التيام نداده‌اند. مهم نيست كه در اين لحظه چقدر ناراحت، عصباني و يا آسيب‌ديده هستيد. شما بهترين دوست و منتقد خود هستيد و بايد مطمئن شويد كه قبل از اينكه به مراقبت از هركسي بپردازيد، مراقب خود باشيد و اگر اين كار را نكنيد، تنها به خود كم‌لطفي كرده‌ايد. فرصت‌ها در اين دنيا بي‌شمارند و حالا وقت آن است كه به آنچه مي‌خواهيد برسيد. وقت آن رسيده كه دوباره كنترل زندگي، افكار و احساسات خود را در دست بگيريد. اين كتاب در سي روز به شما كمك مي‌كند تا پس خارج شدن از يك رابطه عاطفي خود را بازيابيد.

شهامت (غلبه بر ترس و بالا بردن اعتماد به نفس)

 • 74,000 تومان

قدرتمندترين و كاربردي‌ترين اثر دبي فورد امروز در دستان شماست. اين اثر روشي به اثبات رسيده براي غلبه بر احساس ناامني و ترس و آشكار ساختن شهامت است كه در درون‌مان نهفته و همه ما بايد آن را كشف و وارد عرصه زندگي كنيم. وقتي خالي از اعتماد به نفس باشيم، احساس مي‌كنيم شايستگي رسيدن به خواسته‌هايمان را نداريم. وقتي احساس ضعف، بيچارگي يا ناتواني بر ما چيره مي‌شود، قادر نخواهيم بود افكار مبتني بر شكست، منفي‌گرايي و ترس كه در ذهن ما جا خوش كرده و ما را از پيشروي در مسير زندگي و گام برداشتن در راستاي عميق‌ترين خواسته‌هايمان باز مي‌دارند را از خود دور كنيم.

من ني هستم

 • 129,900 تومان

به‌‌جاي هاي‌‌وهوي ديگران به نجواهاي قلبت گوش كن... اين يك سفر است سفر شاخه ني از ني‌‌زار كه با دميدن نفس يك ني‌‌زن جان مي‌‌يابد. تكاملي كه درهايش به‌‌روي تو گشوده شده، در تو آغاز و در تو پايان مي‌‌پذيرد. اين كتاب كه سفري براي به تعادل رساندن زندگي‌‌ات در روابط، بدن، ذهن و درآمدت نوشته شده، راهبر توست. به دست تو رسيده است تا درهايي كه نتوانستي به تنهايي باز كني را تا انتها بگشايي. انسان‌‌هايي كه مي‌‌توانستند به تو كمك كنند هميشه حضور داشتند. اما تو آن‌‌ها را وارد زندگي خود نكردي چون قلبت اعتماد به ديگران را فراموش كرده است. از هر مانعي كه جلويت سبز شده دوري كردي چون خيلي وقت است پتانسيل‌‌هاي به خواب‌‌رفته دروني‌‌ات را ناديده گرفته‌‌اي. باور اينكه خواسته‌‌ات مي‌‌تواند رخ بدهد را از دست داده‌‌اي. در زندگي براي برنده شدن، موفق شدن و رسيدن؛ بسيار دويده‌‌اي اما به هيچ چيز نرسيده‌‌اي چون زمان تو را اسير خود كرده است. به‌‌قدري سرعت گرفته و طوري خود را مشغول كردي، كه بدنت از روحت پيشي گرفته است. در اين كتاب ايستادن را ياد خواهي گرفت. آهستگي را كه بياموزي؛ بدن و روحت هيجان به هم رسيدنشان را تجربه خواهند كرد. اينجا ياد خواهي گرفت درست نفس بكشي. روابطت، كار، درآمد و سلامتي خود را از نو خواهي ساخت. هرآنچه را كه فراموش كردي از نو به خاطر مي‌‌آوري. از خودت «خودي تازه» به وجود خواهي آورد. ديگر وقت آن است تا هر آنچه كه از آن رضايت نداري را بكوبي و از نو بنا كني. نترس، در واقع نيرويي كه به آن نياز داري درون توست. من فقط در پيدا كردنش كمكت خواهم كرد.

آدمي همان است كه مي‌خواند

 • 148,000 تومان

به‌عنوان رشته‌اي دانشگاهي، مطالعات ادبي عموما مروج برخوردي سرد و انتقادي با آثار نوشتاري است. حاصل اين شيو برخورد نيز ارائۀ نقدها، تفاسير و تحليل‌هاي روشمندي بوده كه پژوهشگران ادبي در اختيار خوانندگانِ به‌اصطلاح جدي قرار داده‌اند و مي‌دهند. در اين بين، آنچه تا حد زيادي مغفول مانده، تمركز بر همۀ آن چيزهايي است كه در گام نخست آثار ادبي را، از گذشته تا اكنون، براي مخاطبان جذاب ساخته و از ديرباز شوق خواندن را در آنان برانگيخته است. در چنين وضعيتي، آدمي همان است كه مي‌خواند فراخواني است براي مواجهۀ گرم و زنده با ادبيات، مواجهه‌اي سرتاسري و پرشور كه مقصود آن نه برآوردن اين يا آن هدف جزئي، بلكه افزودن براي كيفيت و غناي زندگي در تماميت آن است. براي نيل به اين منظور، خواننده بايد بيش يا پيش از اتخاذ موضعي بافاصله در برابر متون ادبي، اعم از داستاني و ناداستاني، با متون مورد اشاره عميقاً درگير شود تا به مرز يگانگي با آنها برسد. و آدمي همان است كه مي‌خواند، به‌عنوان كتابي راهنما، مملو از مثال‌ها و راهبردهايي است كه در عمل اين نوع خواندنِ درگيرانه و ماهرانه را آموزش مي‌دهد و به پرورش و تيز كردن قواي شناختي، ادراكي و عاطفي به‌عنوان كليتي واحد اهتمام مي‌ورزد.

اين صداي من است (چگونه صدا به افزايش اعتماد به نفس كمك مي‌كند)

 • 65,000 تومان

پي‌ير رييس يك شركت بزرگ در فرانسه است. اما صداي او مانند نوجوانان است. او صداي خود را بسيار زير، يكنواخت، نازك و فاقد قدرت و نفوذ مي‏داند و معقتد است برخي او را در جايگاه رييس دست‏كم مي‏گيرند همين مساله باعث شده تا در شركت به اندازه كافي حرف‌ها و دستوراتش جدي گرفته نشود. اين مشكل به روحيه و اعتماد‌به‌نفس پي‌ير ضربه‌اي جدي زد و او نه فقط در محيط كاري بلكه در محيط شخصي زندگي نيز به مشكل برخورد. بسياري از افراد از صداي خود راضي نيستند. برخي با نوع و رنگ صدايشان مشكل دارند. برخي مي‌گويند كه نوع صدايشان بر روي ارتباطات بين فردي آنها تاثير گذاشته و آنها را به مشكلات روحي و رواني دچار كرده است. برخي از طنين و فركانس صدايشان در رنج هستند. برخي دوست دارند صداي بم داشته باشند، گوينده، دوبلور يا گوينده كتاب صوتي شوند. برخي ديگر دوست دارند كه حجم صداي بالايي داشته باشند تا بتوانند آواز بخوانند و شايد در آينده بر روي صحنه بروند و براي هزاران نفر بخوانند. اگر در ذهن شما چنين مسائلي مي‌گذرد، پيشنهاد مي‌كنيم اين كتاب را بخوانيد. اگنس اوژ به عنوان متخصص گفتاردرماني و يك روانشناس به مراجعين خود در اين مسائل كمك كرده است. در اين كتاب از تكنيك‌هاي گفتاردرماني براي بازپروري صوتي استفاده شده و به خوانندگان در اصلاح صدايشان ياري رسانده است.

من استرس دارم اما آن را كنترل مي‌كنم

 • 40,000 تومان

دنيا هيچ‌وقت بدون استرس نخواهد بود! مگر اينكه هيچ تحريك‌كننده بيروني وجود نداشته باشد و اين امر زماني اتفاق مي‌افتد كه فرد مرده باشد!! در واقع استرس، واكنش ما انسان‌ها به اتفاقات مختلفي است كه در زندگي‌مان روي مي‌دهد. اين واكنش شامل علائمي در رفتار، جسم، ذهن، و عواطف ما مي‌شود. بنابراين هدف ما از مديريت استرس، از بين بردن آن نيست، زيرا نمي‌توان آن را حذف كرد، ولي مي‌توان استرس مخرب را به استرس سازنده تبديل كرد. اميدواريم افرادي كه از استرس رنج مي‌برند با خواندن اين كتاب و يادگيري مهارت‌هاي ارائه شده بتوانند استرس خود را مهار كنند.

بر مسند فرمانروايي زندگاني بنشينيم

 • 39,000 تومان

خداوند ما را به پادشاهي برگزيده و حكمراني زندگاني را بر ذمه ما استوار كرده است. در هجوم رنجش‌ها و ناخوشايندي‌ها به ياد داشته باشيم كه اين تنها ماييم كه بر زندگاني خود فرمان مي‌رانيم و خداوند هر آينه همنشين بي‌چون و چراي ماست. جول اوستين در كتاب حاضر با نقل داستان‌ها و روايات زيبا به‌گونه‌اي دلنشين كه خاصه كلام سحرآميز اوست، بيان مي‌كند كه كليد فرمانروايي زندگاني در دستان ماست. او با شش راهكار عملي به ما مي‌آموزد كه از قلمروي روح و جانمان در برابر انديشه‌هاي منفي پاسداري كنيم؛ آن‌گاه تاثير شگرف آن را در جان‌مايه خود به‌نظاره خواهيم نشست و شاهد رويش هر چه بيشتر جوانه‌هاي موفقيت در سراسر زندگاني‌مان خواهيم بود.

اعتماد ‌به ‌نفس يا اعتماد ‌به سقف

 • 53,000 تومان

اگر شما توانايي‌هاي خود را باور نداريد و خود را كمتر از ديگران مي‌دانيد و در مواجهه با آن‌ها نظرتان را بيان نمي‌كنيد؛ يا به اين دليل است كه از طرد شدن توسط ديگران ناراحت و غمگين مي‌شويد و احساس بي‌ارزش بودن مي‌كنيد؛ يا مغرور و خودشيفته هستيد و خود را بهتر و بالاتر از ديگران مي‌دانيد و به خانواده، مدرك تحصيلي، پول، لباس، خودرو و ... خود مي‌باليد، گرچه مي‌دانيد اعتماد‌ به‌ نفس نداريد اما تظاهر مي‌كنيد كه داريد؛ اين كتاب راهنماي خوبي براي شماست.

هنر رهايي از فشارهاي زندگي (5 گام براي دست‌يابي به آرامش)

 • 75,000 تومان

استرس، دغدغه فردا، دل‌مشغولي و نگراني بخشي جدانشدني از زندگي امروز در جامعه كنوني ماست. مردان خسته از كار، جوانان بي‌انگيزه، زنان پر از دلهره و نوجوانان مضطرب از فشار درس و آينده در اطرافمان بسيار ديده مي‌شوند. به‌راستي چه مي‌شود كرد؟ آيا شيوه‌اي وجود دارد تا بتوانيم از پس اين گراني‌ها، فكر و خيال‌ها و اخبار ناخوشايند برآييم؟ در شرايط معيشت دشوار مي‌توانيم راهي براي خوشبختي بسازيم؟ آيا مي‌توانيم از بار فشارهاي زندگي خودمان را رها كنيم؟ بله! اين كتاب مي‌تواند دراين‌باره به شما كمك كند.

خوب گوش نمي‌دهي (چه چيز مهمي را از دست مي‌دهي و چرا)

 • 98,000 تومان

اپيكتتوس، فيلسـوف يونان باستان، مي‌گويد «طبيعت به ما يك زبــان و دو گوش داده تـا بتوانيم دو برابرِ آنچه مي‌گوييم بشنويم». اما زندگيِ ما آكنده از گفتن اسـت تا شنيدن و مهـارت دلخواهمـان فن بيـان اسـت نه گوش‌سپردن: در جلسه‌هاي كاري بايد بتوانيم رشتۀ كلام را به دست بگيريم؛ در شبكه‌هاي اجتماعي بايد بتوانيم از خودمان بيشتر و بهتر بگوييم؛ در بحث‌هاي سياسي بايد نفوذ كلام داشته باشيم. در اين اوضاع آيا كسي باقي مي‌ماند كه بخواهد بشنود؟ كيـت مرفي، در جست‌وجوي هنر گمشدۀ «گوش‌سپردن»، سراغ جاسوس‌ها و كشيش‌ها و روان‌درمانگرهـا و آدم‌هايي رفته كه ناچارند سكوت كنند و گوش فرادهنـد. او بـا نثـري طنزآميز و متكي به يافته‌هاي روان‌شناسي و جامعه‌شناسي و عصب‌شناسي ابتدا توضيح مي‌دهد كه «گوش‌كردن» چيست و چه اهميتـي دارد و سپس راهنمايي عملي براي بهترشنيدن پيش پايمان مي‌گذارد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1