فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

روانشناسي

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
اصل خواستن (راهنماي عملي رسيدن به خواسته‌ها)
 • 38,000 تومان
 • با تخفیف: 38,000 تومان
مانند اينشتين بياموز
 • 28,000 تومان
 • با تخفیف: 28,000 تومان
راهنماي كودكان براي مقابله با كرونا
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
روح خردمند (حكمت الهام‌بخش دكتر ويكتور فرانكل بنيان‌گذار مكتب معنادرماني)
زندگي (چگونه جان سالم به در ببريم)
 • 89,000 تومان
 • با تخفیف: 89,000 تومان
بيماري منتهي به مرگ (شرحي روان‌شناسانه از منظر مسيحي به مقصد تهذيب و تنبه)
جان‌هاي بيمار ذهن‌هاي سرحال
 • 79,000 تومان
 • با تخفیف: 79,000 تومان
100 اشتباه معلمان
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
قدرت كلام ( خوب حرف بزن تا برنده شوي )
 • 86,000 تومان
 • با تخفیف: 86,000 تومان
ذهني براي اعداد
 • 72,000 تومان
 • با تخفیف: 72,000 تومان
سلام دوستت دارم (تمرين تحول مغز در جهت خويشتن‌دوستي براي رضايت و بركت بيشتر در زندگي)
ذهن حواس جمع (چگونه افسار زندگي‌تان را به دست بگيريد)

اصل خواستن (راهنماي عملي رسيدن به خواسته‌ها)

 • 38,000 تومان

تنها كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه بدانيد چه مي‌خواهيد و با قاطعيت آن را درخواست كنيدء بيشتر از خود بخواهيدء ممكن است بپرسيد: درخواست كردن گستاخانه و بي ادبانه به نظر نمي‌رسد؟ بسياري از افراد حتي نمي‌توانند به آنچه از زندگي مي‌خواهند فكر كنند و عقب‌نشيني مي‌كنند. درخواست واژه‌اي است كه به نادرستي درك شده است. چيزي است كه شما مي‌خواهيد و مي‌دانيد كه نتيجه خواسته‌ي شما بدون سوال و بحث و جدل‌هاي ديگر محقق مي‌شود. گويي از پيش به آن رسيده‌ايد. ثروت در پاسخ به خواسته‌هاي صريح است كه بر اساس قوانين معين به دست مي‌آيد و نه بر اساس شانس يا بخت.

مانند اينشتين بياموز

 • 28,000 تومان

آيا مي‌خواهيد ذهني اسفنجي داشته باشيد كه تمام اطلاعات را جذب كند؟ اگر مايليد توانايي آموختن خود را سرعت بخشيدء اگر علاقه منديد كه از حافظه قدرتمندتري برخوردار شويدء اگر دلتان مي‌خواهد كه مهارت‌هاي مختلف را به گونه‌اي كارآمد فراگيريد و قله‌هاي موفقيت را در امتحانات مختلف در نورديد. راه‌ حل حقيقي پيش روي چشمان شماست . اين كتاب به شما خواهد گفت كه چگونه در كمترين زمان ممكن بيشترين بازدهي را از ذهن خود دريافت كنيد و اين روند را در طول زندگي ادامه دهيد.

راهنماي كودكان براي مقابله با كرونا

 • 20,000 تومان

بيشتر بيماري‌ها از مدت‌ها قبل وجود داشته‌اند. دانشمندان و پزشكان و همه كادر درمان به خوبي روش‌هايدرمان آن‌ها را مي‌دانند كه چگونه به افراد كمك كنند تا حال آن‌ها بهتر شود.

روح خردمند (حكمت الهام‌بخش دكتر ويكتور فرانكل بنيان‌گذار مكتب معنادرماني)

 • 33,000 تومان

يك بار هم زندگي خود را با آموزه‌هاي نويسنده "انسان در جستجوي معنا" بسنجيد شايد بتوان گفت اين جمله بهترين چكيده براي معرفي كتاب "روح خردمند" است. كتابي كاربردي و راهگشا كه زير نظر نوه دكتر فرانكل بر اساس رويكرد او به معنادرماني نوشته شده است. نويسندگان بيست و يك دغدغه انسان امروزي اعم از هدف، زندگي كردن و خوشبختي و واكنش‌ها تا پول، شوخي و رنج و كار را با تكيه به متون دكتر فرانكل از جمله " انسان در جستجوي معنا" بررسي كرده‌اند. نويسندگان كتاب مثل دكتر فرانكل اعتقاد دارند هر مشكل انسان منحصر به فرد خود آن شخص است و يك پاسخ يكسان ندارد. پس به جاي قبولاندن يك جواب كپسولي به خواننده كتاب در پي تشويق مخاطب به بازنگري زندگي او بر اساس آموزه‌هاي معنادرماني هستند. ساختار پرسش و پاسخ پايان هر فصل نيز تمهيدي براي همين كار است. اين كتاب اولين عنوان از مجموعه "فلسفه و معناي زندگي" است. عنوان هاي ديگر اين مجموعه مثل "آرامش فلسفي"، "پرسش هاي زندگي " و "سرگذشت تنهايي" به زودي منتشر مي‌شوند.

زندگي (چگونه جان سالم به در ببريم)

 • 89,000 تومان

زندگي: چگونه جان سالم به در ببريم با تاكييد بر عوامل موثر در سلامت خانواده‌ها شروع مي‌شود، و درباره مسائل فراتر ار مشاهدات باليني، يعني تحقيقات جديد منتشر نشده درباره خانواده‌هاي كاملا سالم، كه به تازگي در دسترس قرار گرفته‌اند، بحث مي‌كند، آن گاه اين فكر را به خارج از محدوده خانواده تعميم مي‌دهد، يعني رفتارهاي ما حين انجام كار، رفتارهاي شركت‌ها و سازمان‌ها، اداره و رهبري جوامع و گروه‌هاي اجتماعي و مهم‌تر از آن ارزش‌هاي مادي و معنوي كه موجب ارتباط ما با ديگران و با جهان است را تجزيه و تحليل مي‌كند. اين كتاب همچنين درباره سلامت روان افراد و گروه‌هايي است كه در سطوح مختلف مشغول به كارند.

بيماري منتهي به مرگ (شرحي روان‌شناسانه از منظر مسيحي به مقصد تهذيب و تنبه)

 • 63,000 تومان

بي‌راه نيست اگر بگوييم يكي از مهم‌ترين خصوصيات و دستاوردهاي متفكراني كه در زمره فيلسوفان اگزيستانس جاي داده شده‌اند توجه كردن و توجه دادن به ساحت «احوال» انساني بوده است؛ آن هم در افق وسيع‌تري كه در آن احوالي چون ملال، اضطراب، اميد، احساس گناه و... وراي جنبه صرفا روان‌شناختي‌شان، واجد دلالت‌هايي هستي‌شناختي و اگزيستانسيال محسوب شده‌اند. در اين ميان يكي از اولين نام‌هايي كه از خاطر مي‌گذرد سورن كي‌يركگور، فيلسوف و الهي‌دان دانماركي، است. در كتابي كه به دست داريد او را سرگرم كندوكاو درباره حالي مي‌بينيم كه احتمالا همه ما، كم يا بيش، در گذشته يا حال، دستخوش آن بوده‌ايم: نوميدي. بيماري منتهي به مرگ كتابي است كه بسياري از انديشه‌ها و دل‌مشغولي‌هاي كي‌يركگور را در خود جاي داده است. خود او اين كتاب را يكي از دو اثر برتر خويش مي‌دانست و گوارديني آن را مناسب‌ترين مقدمه بر انديشه او مي‌شمرد. بيماري منتهي به مرگ،‌ به تعبيري، كتابي است براي آهسته‌خوانان.

جان‌هاي بيمار ذهن‌هاي سرحال

 • 79,000 تومان

جان‌هاي بيمار، ذهن‌‌هاي سرحال مقدمه‌‌اي است گيرا، و البته شخصي، بر حيات و انديشه ويليام جيمز كه نشان مي‌دهد چرا بنيان‌گذار پراگماتيسم و روان‌شناسي تجربي هنوز مي‌تواند چنين ژرف و مستقيم با همه آنان كه سخت در تلاش‌اند زندگي‌اي را سزاوار زيستن سازند، از جمله خود نويسنده، سخن بگويد. كاگ از اين مي‌‌گويد كه چگونه تجارب جيمز به عنوان فردي «جان‌نژند» او را بر آن داشت كه آرماني با عنوان «آسوده‌جاني» را تشريح كند - آسوده‌جاني به‌ عنوان رويكردي در قبال زندگي كه پويا و گشوده و اميدوار است اما در عين ‌حال در خصوص مخاطرات آن واقع‌بين نيز هست. در واقع همه پراگماتيسم جيمز، به‌ عنوان فلسفه‌اي مبتني بر اين ايده كه درباره حقيقت بايد بر حسب پيامدهاي عملي‌اي كه براي زندگي ما دارد قضاوت كرد، پاسخي است به، و نوش‌دارويي است براي بحران‌هاي معنا كه بيم آن مي‌رود روزي بر سر بسياري از ما بريزند و زندگي‌مان را تباه سازند.

100 اشتباه معلمان

 • 25,000 تومان

هر كس ممكن است در كارش اشتباه كند ولي اشتباه يك معلم بيشتر زير ذره‌بين است و ممكن است تمام زحمات حرفه‌اي او را زير سوال ببرد و اثرش تا نسل‌ها باقي بمند. جالب است رفع اين اشتباهات بسيار ساده است.

قدرت كلام ( خوب حرف بزن تا برنده شوي )

 • 86,000 تومان

توانايي شما در صحبت كردن با مخاطبان براي موفقيت‌تان ضروري است. خوب صحبت كردن هم ممكن است احترام و توجه ديگران را به دنبال داشته باشد، به ارزش شما در جمع مي‌افزايد و توجه افرادي را كه مي‌توانند به شما كمك و دريچه‌هايي به روي‌تان باز كنند، جلب مي‌كند. توانايي خوب صحبت كردن، به ديگران ثابت مي‌كند كه شما با استعدادتر و باهوش‌تر از كساني هستيد كه نمي‌توانند به خوبي شما صحبت كنند. ارزشمندترين دارايي شما ذهن‌تان است. يكي از گرانبهاترين مهارت‌هاي شما توانايي خوب فكر كردن و بيان واضح منظورتان است.

ذهني براي اعداد

 • 72,000 تومان

خوب بودن در رياضي و علوم مادرزادي نيست، اكتسابي است. اين كتاب دفترچۀ راهنماي مغز است كه شيوه موفقيت را در رياضي و علوم ياد مي‌دهد. دانشجويان زيادي را ديده‌ام كه وقتي با موقعيت دشواري مواجه مي‌شوند، جا مي‌زنند اما حالا كه دفترچۀ راهنمايي براي بهتر ياد گرفتن دارند، مي‌توانند بهتر هم عمل كنند ذهني براي اعداد كتابي عالي در مورد شيوۀ مطالعۀ رياضي، علوم يا هر مبحثي است كه حل مسئله در آن نقش مهمي بازي مي‌كند.

سلام دوستت دارم (تمرين تحول مغز در جهت خويشتن‌دوستي براي رضايت و بركت بيشتر در زندگي)

 • 33,000 تومان

اگر به يادگيري گام‌هاي ساده و عميق براي كسب وضوح و آرامش بيشتر در زندگي‌تان علاقه‌منديد، اين كتاب خردمندانه حاوي انديشه‌ها و تمرين‌هاي خوبي است كه درستي آنها براي كسب سلامت ذهن و بهروزي ما ثابت شده است. به‌علاوه اگر دوست داريد بدانيد كه چطور در اين دنيا دلسوزتر و مهربان‌تر باشيد و در زندگي و روابط‌تان مثبت‌تر شويد، اين كتاب براي شماست. «سلام! دوستت دارم» دقيقاً همان كتابي است كه مي‌خواهيد، زيرا نگرش مستقيم و علمي اين كتاب مي‌تواند باعث بروز باورهاي بهتر و مثبت‌تر نسبت به زندگي روزمره شود. به‌علاوه اگر پيشنهادات نويسنده‌ي كتاب خانم دكتر شانا شاپيرو را جدي بگيريد و به‌طور مستمر در زندگي‌تان به‌كار ببنديد، شاهد خلق توجه و آگاهي بيشتر و نگرش مهربانانه و مشفقانه‌تري در زندگي‌تان خواهيد بود؛ يعني همان‌چيزي كه خانم شاپيرو شخصاً به‌طور علمي تعليم داده‌اند و اين تعليمات به كسب سلامت بيشتر در زندگي‌ كمك‌مان كرده است. پژوهش‌هاي دكتر شاپيرو و تني چند از پژوهشگران متعهد ديگر در دو دهه‌ي گذشته نشان داده كه گام‌هاي تربيت ذهن و تمريناتي كه در اين كتاب مي‌خوانيد، مي‌تواند طيف وسيعي از تغييرات مهم را در بدن و مغز شما به‌وجود بياورد. برخي از نتايج اين پژوهش‌ها حاكي از كاهش سطح هورمون استرس موسوم به كورتيزول، افزايش قواي ايمني بدن و بهبود كاركرد قلب و عروق، كاهش التهاب و بهبود كار آنزيمي به نام تِلومراز است كه نقش مهمي در سلامت و ترميم سلول‌هاي بدن‌ ايفا مي‌كند و حتي مي‌تواند روند پيري را به تأخير بيندازد! بنابر شواهد علمي، تمرينات مربوط به افزايش توجه و آگاهي از لحظه‌ي حال و نگرش مبتني بر مهرباني و دلسوزي بيشتر، باعث تغيير ساختار مغز مي‌شود. پيام شاپيرو يعني «هرچه را تمرين كنيد، قوي‌تر مي‌شود» (يا به قول معروف «كار نيكو كردن از پر كردن است»)، اساس علم نوروپلاستيسي يا ترميم‌پذيري مغز است. اين تغييرات اعصاب مغز، ناشي از روندي است كه خلاصه‌ي آن به اين‌صورت است: توجه فرد به هر سو كه معطوف شود، جريان عصبي نيز به آن سمت كشيده شده و اتصالات عصبي بيشتر مي‌شود. اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چطور توجه‌تان را براي فعال‌سازي شبكه‌هاي عصبي مغزتان متمركز كنيد و از اين راه، ساختار آنها را تغيير دهيد. جدي مي‌گويم! طرز تمركز ذهن شما مي‌تواند ساختار فيزيكي مغزتان را تغيير دهد. --- خانم شانا شاپيرو، روان‌شناسي باليني و سخنراني بين المللي درباره ذهن‌آگاهي است. او بيش از دو دهه درباره مزاياي ذهن‌اگاهي به بررسي و پژوهش پرداخته و بيش از 150 مقاله علمي و دو كتاب معتبر در اين زمينه نوشته است.

ذهن حواس جمع (چگونه افسار زندگي‌تان را به دست بگيريد)

 • 118,000 تومان

حواس‌پرتي‌ها مانند اسب سركشي هستند كه زندگي ما را با خود به هر سو كه بخواهند مي‌كشند. اما آيا اين حواس‎پرتي‎ها از درون ما نشأت مي‎گيرند يا محيط اطراف‌مان؟ چطور مي‎توانيم زمان‎مان را براي كارهاي مختلف اولويت‎بندي كنيم و تمركز بيشتري داشته باشيم؟ راهكارهاي اين كتاب به شما كمك‌ مي‌كنند تا افسار اين اسب‌هاي سركش را به دست گرفته و رام‌شان كنيد.خلاصه‌اي از اين كتاب در پادكست فارسي بي‌پلاس ارائه شده است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1