فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

فرزندپروري

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چگونه صحبت كنيم تا كودكان بتوانند ياد بگيرند (در خانه و مدرسه)
آموزش رياضي به كودكان از طريق بازي
 • 85,000 تومان
 • با تخفیف: 85,000 تومان
پنداشت تربيت (چرا بچه‌ها اين‌گونه كه مي‌بينيم بار مي‌آيند)
زندگي از آغاز (دايره‌المعارف جامع فرزندپروري تا 12 سالگي) جلد 1
محافظت از كودكان در برابر قلدري و پيامدهاي آن
 • 55,000 تومان
 • با تخفیف: 55,000 تومان
والد متصل (راهنماي تخصصي فرزندپروري در دنياي ديجيتال)
هنر گمشده پرورش كودكان مفيد و شاد (با كمك فرهنگ‌‌هاي باستاني)
عزت نفس واقعي در كودكان و نوجوانان
 • 124,000 تومان
 • با تخفیف: 124,000 تومان
دايره كوچك استعداد
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
كودكي برباد رفته (چطور با وجودي كه خير بچه‌مان را مي‌خواهيم به او ظلم مي‌كنيم)
مديريت ارتباط مثبت با والدين دردسرساز و موفقيت ارتباط با والدين در شرايط دشوار
والد خوب كودك لوس (كودكي بربادرفته)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

چگونه صحبت كنيم تا كودكان بتوانند ياد بگيرند (در خانه و مدرسه)

 • 139,900 تومان

اين كتاب موفق و تاثيرگذار به والدين و معلمان نشان مي‌دهد كه مي‌توانند نيروهايشان را با هدف الهام به كودكان براي منظم و خودهدايت كننده و مشتاق و علاقه‌مند بودن به عجايب يادگيريء با هم پيوند بزنند. كتاب عملي و كاربردي و فوق‌العاده ديگري از في‌بر و مازليشء هم براي والدين و هم براي معلمانء با منطق و درايت و شوخ‌طبعي. اين نويسندگان راهكارهاي برتري را براي تربيت بهترين‌ها در ميان بچه‌هاي مدرسه ارائه مي‌دهند.

آموزش رياضي به كودكان از طريق بازي

 • 85,000 تومان

برنامه‌هاي درسي دوران كودكي و سرمايه‌گذاري بر روي كيفيت آنها داراي ارزش و اهميت ويژه‌اي است. امروزه در بسياري از مراكز، ديواري بين بازي و آموزش به‌ويژه در برخي از حوزه‌هاي درسي از قبيل رياضي و علوم كشيده شده به‌گونه‌اي كه اغلب مدارس و مراكز تهي از شرايط مناسب بازي هستند. تجربه نشان داده است كه چگونه مي‌توان بازي را وارد حوزه رياضي نموده و از طريق آن قدرت تفكر را بهبود بخشيد و ضمن ايجاد زمان و فضايي لذت‌بخش، يادگيري غني ايجاد نمود. آموزش مبتني بر بازي تنها به معناي آماده‌سازي محيط و رفتار معلم نيست بلكه آموزش و يادگيري مبتني بر بازي ضمن احترام به خودمختاري كودكان، از اكتشاف جنبه‌هاي جديد آموزش حمايت مي‌كند و مهارت معلم براي هدايت رشد يادگيري كودكان تسريع مي‌بخشد.ايجاد زمان و فضايي لذت‌بخش، يادگيري غني ايجاد نمود. آموزش مبتني بر بازي ضمن احترام به خودمختاري كودكان، از اكتشاف جنبه‌هاي جديد آموزش حمايت مي‌كند و مهارت معلم براي هدايت رشد يادگيري كودكان تسريع مي بخشد. كتاب حاضر از نظريه ويگوتسكي حمايت مي‌كند كه «يك كودك در بازي فراتر از سن متوسط خود رفتار خواهد كرد». معلمان و مربيان مي‌توانند از طريق بازي، به‌ويژه در حوزه رياضيات موقعيت‌هايي را براي يادگيري دانش‌آموزان فراتر از عملكرد فعلي آنها فراهم آورند. كتاب حاضر با اين رويكرد و با تمركز بر كودكان و با هدف جذاب كردن و لذت‌بخش نمودن ساعات آموزش يادگيري رياضي ويژه كودكان تاليف و ترجمه شده است.

پنداشت تربيت (چرا بچه‌ها اين‌گونه كه مي‌بينيم بار مي‌آيند)

 • 195,000 تومان

اين كتاب قرار نيست از آن كتاب‌هايي باشد كه مي‌گويند همه چيز ژنتيكي است؛ نه، همه‌چيز ژنتيكي نيست. محيط نيز درست به اندازه ژن‌ها اهميت دارد. آنچه كودكان هنگام بزرگ‌شدن تجربه مي‌كنند درست به اندازه آنچه با آن به دنيا آمده‌اند مهم است. من ذهنيتم را درباره اينكه آيا «تربيت» واقعا مترادف «محيط» است، تغيير دادم. من مترادف قراردادن تربيت با محيط را، مصادره به مطلوب مي‌دانم. كاربرد «تربيت» به عنوان مترادف «محيط» بر اين فرض استوار است كه آنچه رشد كودكان را تحت تأثير قرار مي‌دهد غير از ژن‌ها، نحوه بزرگ كردن آنهاست. من نام اين فرض را «پنداشت تربيت» مي‌گذارم. پيشنهادي كه به شما خواهم داد ديدگاهي است كه به اندازه فرضيه‌اي كه جايش را مي‌گيرد، قدرتمند است؛ روش جديدي براي توضيح اينكه چرا بچه‌ها اينگونه كه هستند، بار آمده‌اند. پاسخي جديد به اين پرسش اساسي كه چرا ما چنين شديم كه هستيم. پاسخ من بر اساس تفكر و تعمق در اين موضوع است كه كودك به چه نوع ذهني مجهز شده است، كه اين به نوبه خود نيازمند تفكر و تعمق در تاريخ تكاملي گونه ماست. از شما درخواست مي‌كنم تا در ديدار از دوران‌ها و جوامع ديگر با من همراه شويد، حتي جوامع شامپانزه‌ها.

زندگي از آغاز (دايره‌المعارف جامع فرزندپروري تا 12 سالگي) جلد 1

 • 182,000 تومان

ما به درازاي يك عمر محكوم به زندگي با باورهايي هستيم كه در دوران كودكي، به واسطه‌ سبك فرزندپروري پدر و مادرمان و اولين تجربه‌هايمان از مواجهه با جامعه و مدرسه، به صورت ناهشيار پذيرفته‌ايم. باور به اينكه من دوست‌داشتني نيستم، من بي‌كفايتم، من هميشه شكست مي‌خورم و تنها مي‌مانم، و بسياري باورهاي مخرب ديگر. اين كتاب تلاش كرده تا با آگاه‌سازي والدين و نزديكان كودك در سال‌هاي اوليه زندگي، نه ‌تنها زهرِ تربيت آسيب‌زاي احتمالي آنان را كاهش دهد، بلكه مسير شفاف و روشني را براي توسعه ذهن مشتاق و خلاق كودكان ترسيم كند و در يك كلام، همراه و مربي والدين در اين مسير پرچالش باشد.

محافظت از كودكان در برابر قلدري و پيامدهاي آن

 • 55,000 تومان

قلدري معضلي است براي بهداشت رواني كودكان در محيط مدرسه و بيرون از آن. پيشگيري از قلدري و محافظت از كودكان و نوجوانان در برابر فرد قلدر از جمله عوامل بازدارنده عواقب قلدري يعني رفتارهاي ضداجتماعي و بزهكاري در آيندهء پرخاشگريء فكر كردن به خودكشي يا اقدام به آنء قانون‌شكنيء و اعتياد به شمار مي‌رود. علاوه بر اينء امكان دارد قرباني قلدري خودش هم با فرد ضعيف‌تر از خود قلدري كند. تاثيرات جدي كوتاه‌مدت و بلندمدت قلدري بر سلامت جسمي و رواني كودك را نبايد دست كم گرفت. در كتاب محافظت از كودكان در برابر قلدري و پيامدهاي آنء براساس تحقيقات نوين پديده اجتماعي و رواني پيچيده قلدري و ناظراني كه به ندرت براي رفع قلدري اقدام مي‌كنند بررسي شده است. رويكرد كتاب توانمندسازي دانش‌آموزان براي مقابله با گسترش قلدري و جلوگيري از بروز عواقب آن است. عوامل محافظتي در برابر قلدريء كه در اين كتاب مطرح شده‌اندء مضطرب و افسرده نشوندء هم مدافع ضعيفان باشند و هم خودشان قلدري نكنند.

والد متصل (راهنماي تخصصي فرزندپروري در دنياي ديجيتال)

 • 88,000 تومان

نوجوانان امروزي بيشتر از 9 ساعت در روز آنلاين هستند. والدين اين نسل هميشه‌ متصل با حوزه‌هاي كاملا جديدي براي تصميم‌گيري در عرصه فرزندپروري مواجه هستند. آيا يك كودك هشت ساله بايد اجازه استفاده از شبكه‌هاي اجتماعي را داشته باشد؟ والدين چگونه مي‌توانند به فرزندان‌شان كمك كنند تا از جنبه‌هاي مختلف دنياي ديجيتال بهترين استفاده را ببرند؟ ما چگونه مي‌توانيم از فرزندان‌مان در برابر آسيب‌هاي فضاي مجازي و دنياي ديجيتال محافظت كنيم؟ جان پالفري و اورس گسر بيش از يك دهه پژوهش در دانشگاه هاروارد را گردآوري كرده‌اند تا به اضطراري‌ترين دغدغه‌هاي والدين رسيدگي كنند. مطالعۀ كتاب والد متصل را به تمام كساني توصيه مي‌كنيم كه مي‌خواهند به فرزندان‌شان كمك كنند تا در عصر ديجيتال و دنياي دائما در حال تغيير و نامعلوم به رشد و شكوفايي دست يابند.

هنر گمشده پرورش كودكان مفيد و شاد (با كمك فرهنگ‌‌هاي باستاني)

 • 195,000 تومان

اگر واقعا مي‌خواهيم با فرزندانمان ارتباط برقرار كنيم، شايد لازم باشد از منطقه امن فرهنگي خودمان خارج شويم و با والديني صحبت كنيم كه به ندرت درمورد آن‌ها مي‌شنويم. يكي از اهداف اين كتاب برداشتن گامي براي پر كردن خلا، دانش ما در زمينه‌ي فرزند‌پروري است و براي انجام اين كار، بر سه فرهنگ بومي مايا، هادزابه و اينوئيت تمركز كرده است كه دانش بسيار مفيدي دارند: مادران مايايي در تربيت فرزندان ياري‌رسان مهارت دارند، والدين قبيله‌ي هادزابه بهترين متخصصان جهان در زمينه تربيت بچه‌هايي با اعتماد‌به‌نفس و متكي به خود هستند و اينوئيت‌ها روشي فوق‌العاده موثر براي آموزش هوش هيجاني به كودكان به‌ويژه در حوزه‌ي كنترل خشم و احترام به ديگران دارند. اگر سعي كنيد الگو‌ها و روش‌هاي معرفي‌شده در كتاب را در رفتار‌هاي روزمره‌ي خود با ديگران (حتي نه فقط كودكانتان) به كار ببريد و دقت بيشتري بر كنش‌ها و واكنش‌هاي شخصي خود در ارتباط با جهان پيرامونتان داشته باشيد، روزگار آرام‌تري را تجربه مي‌كنيد و با خودتان به صلح مي‌رسيد.

عزت نفس واقعي در كودكان و نوجوانان

 • 124,000 تومان

همه پدر و مادرها دلشان مي خواهد فرزندان با اعتماد به نفس و توانمندي تربيت كنند كه در آينده فردي موفق و سربلند در جامعه باشد. مي خواهند فرزندشان خاص باشد، ناراحتي و نگراني نداشته باشد و مشكلي سر راهش نباشد. براي اين منظور هر كاري كه از دستشان بربيايد انجام مي دهند. غافل از اينكه اين كارها و تلاش ها در بيشتر مواقع جواب عكس مي دهد و منجر به آسيب به عزت نفس و اعتماد به نفس آنها مي شود و شانس برخورداري از يك زندگي با كيفيت و سالم را از آنها مي گيرد. حال بايد چه كنيم؟ كتابي كه در دست داريد توسط دكتر ايلين كندي مور متخصص برجسته روانشناسي باليني نگاشته شده است. او كه سال ها تجربه كار با كودكان و والدين را دارد، نظرات نويني درباره عزت نفس و راهكارهاي بهبود آن بيان مي كند. اين كتاب شامل ايده ها و راهكارهايي براي كمك به كودكان و نوجواناني است كه با عزت نفس پايين دست و پنجه نرم مي كنند. اما هيچ يك از اين راهكارها به ما نمي گويد تلاش كنيم به كودكان بفهمانيم كه شگفت انگيزند. درواقع، رويكرد بكار رفته در اين كتاب هيچ ارتباطي با ايده هاي قديمي، كه تلاش مي كردند به كودكان تلقين كنند خوب و دوست داشتني هستند، ندارد. در عوض، به ما كمك مي كند با تأمين نيازهاي اساسي كودكان براي برقراري ارتباط سالم، احساس كفايت و شايستگي و توانايي تصميم گيري و انتخاب، از تمركز بر خود و انتقاد از خود، كه گرفتاري اصلي افراد با عزت نفس پايين است، بكاهيم. در نهايت توصيه ما به شما اين است: از اين كتاب استفاده كنيد! راه كارهايي كه ايلين (كه خود چهار فرزند دارد!) پيشنهاد مي دهد به شما كمك مي كند روش صحيح پرورش عزت نفس سالم در كودكان را ياد بگيريد و فرزنداني شاد، سالم و موفق تربيت كنيد.

دايره كوچك استعداد

 • 40,000 تومان

آيا همه بااستعداد هستند؟ اين دايره‌ي كوچك استعداد اين‌طور فكر مي‌كند! در واقع، او مصمم است تا به شما كمك كند دايره‌ي استعداد خودتان را پيدا كنيد! او در اين كتاب كه پر است از تصويرسازي زيبا، راه‌هاي زيادي را كه همه ي آدم ها مي‌توانند با استفاده از يكي از آن‌ها در زندگي‌شان بدرخشند را به شما نشان مي دهد!

كودكي برباد رفته (چطور با وجودي كه خير بچه‌مان را مي‌خواهيم به او ظلم مي‌كنيم)

 • 138,000 تومان

اين كتاب با جلب توجه خواننده به مشكلات فرزندپروري در روزگار ما نشان مي‌دهد چگونه امروزه پدر و مادرها اغلب همچون آونگي گناه‌آلوده ميان دو قطب كم‌پروري و بيش‌پروري فرزند خود سرگردان‌اند. دكتر ارنسافت راه‌هاي تازه‌اي را پيش روي‌مان مي‌نهد تا از كارهاي خطرناكي كه براي ايجاد تعادل ميان شغل و خانواده انجام مي‌دهيم پرهيز كنيم. او ما را فرا مي‌خواند تا به جاي پدر و مادري كامل بودن صرفا پدر و مادري بسنده باشيمء خودآزاري را فرو بگذاريمء به سازگاري برسيمء و به فرزندانمان محيطي سالم‌تر اهدا كنيم تا در آن ببالند. دكتر دايان ارنسافت يك روان‌شناس برجسته‌ي باليني در حوزه‌ي فرزندپروري و استاد مؤسسه‌ي رايت در بركلي است. او به روان‌درمانگري اشتغال دارد و مادر دو فرزند است.

مديريت ارتباط مثبت با والدين دردسرساز و موفقيت ارتباط با والدين در شرايط دشوار

 • 75,000 تومان

آموزه‌هاي اين كتاب براي تمام آموزشگران در مقاطع تحصيلي ابتدايي و متوسطه بسيار كمك كننده است. والدين پس از دوران تحصيل خود، با ورود فرزندشان به سيستم آموزشي رسمي، مجددا با مدرسه ارتباط برقرار مي‌كنند. چنانچه آموزشگران مقطع دبستان و پيش از دبستان در جلب اعتماد و حمايت خانواده، اصول گفتگو و ارتباط با اوليا به صورت حرفه‌اي و موثر عمل كنند، بعضا اوليا مي‌توانند تجربيات منفي و ناخوشايند دوران تحصيل خود را از جريان تحصيل فرزندشان منفك كنند و نگرش مثبت و منطقي‌تري نسبت به مدرسه پيدا كنند.

والد خوب كودك لوس (كودكي بربادرفته)

 • 110,000 تومان

يكي ار بهترين و مفيدترين كتاب‌ها در زمينه تربيت فرزند است كه تا به حال خوانده‌ام. اين كتاب به خوبي به مشكلات فرزندپروري مدرن مي‌پردازد و نشان مي‌دهد كه چطور گيج شده‌ايم و نمي‌دانيم چه مي‌خواهيم و فرزندمان به چه چيزي احتياج دارد. اين كتاب ما را به چالش مي‌كشد تا درباره نقش‌مان به عنوان پدر يا مادر بازنگري كنيم و راهنمايي‌هايي را ارائه مي‌دهد كه چه‌كار بايد بكنيم. دايان ارنسافت از يك ناراحتي و ترديد عميق صحبت به ميان مي‌آورد كه بين والدين امروزي بسيار شايع است. آنها نه‌تنها بايد با مشكل دو شغله بودن، دست و پنجه نرم كنند، بلكه بايد با بحران فرهنگي در زمينه فرزند‌پروري هم مقابله نمايند. وي ما را با اصول روانشناسي آشنا مي‌كند كه به آسايش و رفاه تمام والدين كمك كرده و بدان وسيله موجب مي‌شوند كه فرزندان‌شان هم احساس آسايش و رفاه كنند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1