ناشر جيحون
وضعيت كالا
اين كتاب جديدترين ويراست از كتاب La Voie de la Perfection است كه پس از بازنگري كامل و اصلاحات گستردة مؤلف- دكتر بهرام الهي- تجديد چاپ مي‌شود. بسياري از فصول اين كتاب بر اساس جديدترين تحقيقات علمي و سيستماتيك نويسنده در سال‌هاي اخير تدوين شده كه ضمناً موضوع سخنراني‌هاي متعدد او در دانشگاه سوربن و ديگر مراكز علمي اروپا و امريكا نيز قرار گرفته است.
در اين كتاب دكتر بهرام الهي حاصل كار و تحقيقات خود را كه مبتني بر اصول تعليمات پدرش، استاد الهي است و خود امانت‌دار آن مي‌باشد، ارائه مي‌دهد. كوشش مؤلف مصروف بر اين است كه محورهاي اصلي فلسفة استاد را به زباني ساده تشريح كند. اين مجموعه فشرده‌اي است از آنچه كه آن را «معنويت فطري» ناميده است.

كتاب صوتي:
كتاب صوتي (گويا) يا Audio Book همانطور كه از نامش پيداست فايل‌هاي صوتي است كه در آن متن كتاب توسط فردي خوانده شده است.
از مزاياي آن مي‌توان دسترسي سريع، حمل آسان و قابليت استفاده در مكان‌هاي گوناگون را نام برد. كتاب‌هاي گويا مي‌توانند بخش قابل توجه‌اي از زمان‌هاي غير كارآمد را به مفيدترين و موثرترين شكل ممكن پر كنند. براي مثال در سفرهاي شهري و بين شهري، در مواقع پياده‌روي، انتظار در صف‌هاي طولاني و بسياري از موارد ديگر مي‌توان مورد استفاده قرار گيرند.
اين كتاب صوتي از تعدادي فايل‌هاي مختلف (بر اساس فصول كتاب) تشكيل شده است كه فرمت آن‌ها MP3 مي‌باشد مي‌توان فايل‌ها را در كامپيوتر، MP3 Player و تمام موبايل‌هايي كه قابليت پخش فايل‌هاي MP3 را دارند اجرا كرد.
زبان فارسي
نويسنده بهرام الهي
سال چاپ 1390
نوبت چاپ 2
نوبت ويرايش 1
قطع خشتي
ابعاد 15 * 0.5 * 13.5
نوع جلد گالينگور
وزن 80
شابك2500110012156
, 29/07/1397 03:09 ب.ظ
از: مهمان
این بررسی مفید بود؟ 1 0