ناشر نيكو نشر
وضعيت كالا

رمزگشايي پيام‌هاي معنوي در زندگاني روزمره (كتاب گويا)

با صداي: باران
شناخت ما از جهاني كه در آن زندگي مي‌كنيم بهتر از هر زمان ديگري در طول تاريخ است: علوم مختلف تقريبا تمامي جنبه‌هاي زندگاني مادي را در دسترس عقل ما قرار داده، اما زندگاني معنوي‌مان هنوز مانند دوران گذشته همچنان در پرده ابهام است. اينك در قرن بيست‌ويكم يك روانپزشك و در عين حال فارغ‌التحصيل رشته‌ الهيات با برخوردي عقلاني، به گشودن رمز ناشناخته‌ها آمده و لزوم برقراري ارتباط با بعد معنوي را به ما يادآوري مي‌كند. دكتر پل دبل زماني رو به روان‌پزشكي آورد كه پاسخ‌هاي ايمان به مسائل زندگي ديگر او را قانع نمي‌كرد. تا آنكه افتادن برگ درختي در يك باغ توجه او را به حقيقتي قطعي كشاند: جهان ناديدني واقعيت دارد و مي‌خواهد پيامي به او برساند. در مقام يك دانشمند، مصمم به گشودن رمز آن پيام شد. در اين كتاب حاضر، دكتر دبل به ما مي‌آموزد كه چگونه با استفاده از شيوه‌هاي عقلاني، همچون به كار گرفتن ابزارهاي رفتار شناختي و روانشناسي رشد، مي‌توانيم پيام‌هاي آمده از ابعاد ژرف‌تر زندگي را شناسايي و رمزگشايي كنيم.
با شنيدن كتاب مورد علاقه‌تان، تنش هنگام رانندگي، و اتلاف وقت ماندن در ترافيك، انتظار در صف و... را كم كنيد و از وقت خود بيشترين بهره را ببريد.
زمان: 14 ساعت و 38 دقيقه
AudioBook mp3
زبان فارسي
نويسنده پل دبل
مترجم محمود دانايي
سال چاپ 1392
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 2
قطع پالتويي
ابعاد 13.5 * 1.8 * 18.5
وزن 150
شابك9789648000382
, 14/06/1396 02:45 ق.ظ
از: مهمان
این کتاب فوق العادس ,عالییییه و همچنین کتاب فروشی جیحون یکی از بهترینهاست ,حتما سر بزنید دوستان ,جرعه ای کتاب بنوشید در این مکان
این بررسی مفید بود؟ 1 0
, 02/02/1398 10:00 ب.ظ
از: مهمان
کتابی بسیار مفید و عملی که کمک کرد من کمی انسان بهتری بشم
این بررسی مفید بود؟ 0 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند