ناشر تك رنگ
وضعيت كالا

كتاب «غلبه بر عزت نفس پايين» منبعي خود ـ يار است كه علاوه بر آشنا كردن خواننده با علت‌هاي بروز عزت نفس پايين و تداوم آن، نشان مي‌دهد كه افراد داراي عزت نفس پايين چگونه باورهاي منفي درباره خود را به صورت خود ـ نقادي، مقصر دانستن خود براي رويدادهاي بيروني، شك و ترديد در مورد توانايي‌هاي خود، و تمركز بر ضعف‌ها به جاي خصوصيات مثبت، متجلي مي‌كنند. ملاني فنل، نويسنده كتاب، فنون رفتاردرماني شناختي را وسيله‌اي عملي براي غلبه بر وضعيت ناتوان‌كننده مزمن جسماني و رواني مي‌داند و سعي دارد با تغيير الگوهاي فكري و رفتاري ناسالم، ابزار لازم براي رهايي از چرخه تصوير خود منفي را فراهم كند و هنر «پذيرش خود» را بياموزد.
زبان فارسي
نويسنده ملاني فنل
مترجم مهرناز شهرآراي
سال چاپ 1395
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 272
قطع وزيري
ابعاد 16.3 * 1.3 * 23.4
نوع جلد شوميز
وزن 405
شابك9786006081205
, 12/06/1396 02:34 ق.ظ
از: مهمان
من این کتاب رو خوندم و فوق العاده ست. من خودم مشکل شدید کمبود عزت نفس دارم و آموزه های این کتاب خیلی بهم کمک کرد دیدم رو نسبت به خودم و اطرافم عوض کنم. تکنیک های کتاب بسیار کاربردی نوشته شده و کلی گویی و حرف های مبهم درش دیده نمی شه. مشاورم هم بسیار این کتاب رو تایید کرد و تشویقم کرد به خوندنش ادامه بدم.
فقط یه دلیل داره که به جای 5 ستاره 4 تا ستاره دادم. و اونم اینه که ترجمه کتاب می تونست روونتر از این باشه و یه ویرایش حسابی هم نیاز داره. البته خانم شهرآرای از مترجمین چیره دست هستن ولی نمی دونم چرا ترجمه کتاب به روونی کارای دیگه ایشون نیست.
در یک کلام اگه بخوام جمع بندی کنم خوندن این کتاب رو به کسانی که از مشکل کمبود عزت نفس رنج می برن قویا توصیه می کنم.
این بررسی مفید بود؟ 2 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند