ناشر انتشارات رشد
وضعيت كالا

روانشناسي روابط انساني (مهارت‌هاي مردمي) چگونه ابراز وجود كنيد

People skills how to assert yourself listen to others and resolve conflicts.
75,000تومان

ما منظور يكديگر را نمي‌فهميم هيچ‌وقت به حرف‌هايم گوش نمي‌دهد خجالت مي‌كشم نظر خودم را مطرح كنم نمي‌توانم موافقت همكارانم را جلب كنم مطمئنا شما هم با جمله‌هاي فوق بيگانه نيستيد. اغلب ما، تقريبا هر روز، بارها اين جمله‌ها را مي‌شنويم. جمله‌هايي كه هر يك به تنهايي، نشان‌دهنده آنند كه در روابط بين فردي انسان‌ها، موانعي وجود دارد. اگر چه انسان كوشيده است پيچيده‌ترين ابزارهاي ارتباطي را به وجود آورد، اما هنوز هم از برقرار كردن يك ارتباط اثربخش رو در رو ناتوان است. كتاب روان‌شناسي روابط انساني براي هر فردي كه با ديگران رابطه دارد مفيد است و چه كسي است كه با ديگران رابطه نداشته باشد؟ گر چه به ظاهر آسان مي‌نمايد، اما ارتباط بين فردي موفق مستلزم آگاهي و كاربرد فنوني است كه روان‌شناسان و متخصصان روابط بين فردي آنها را در بوته تجربه آزموده‌اند و كارآمدي آنها را مورد تاييد قرار داده‌اند. كتاب حاضر گزيده‌اي جامعه از اين فنون و مهارت‌هاست.
زبان فارسي
نويسنده رابرت بولتون
مترجم حميدرضا سهرابي
سال چاپ 1396
نوبت چاپ 9
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 408
قطع وزيري
ابعاد 16 * 1.9 * 23.3
نوع جلد شوميز
وزن 570
شابك9789647537254
, 08/11/1396 07:48 ب.ظ
از: مژده
کتاب رو به همه افراد خصوصا کسانی که در حیطه بایدها و نبایدهای ارتباطی مشتاق اطلاعات دسته بندی شده، ساده، روان و کاربردی هستند پیشنهاد می کنم.
در این کتاب ابتدا از نبایدهای ارتباطی صحبت می کنه و اول اشتباهات ما آدمها رو در ارتباطات بهمون گوشزد می کنه. وقتی که دیدمخاطب نسبت به رفتارهای خطایش تصحیح شد و قدم اول را برداشت، سپس به ادامه مهارت های ارتباطی می پردازد. در این کتاب بخوبی می تونیم رفتارهای ارتباطی چه کلامی چه غیرکلامی را تشریح کنیم و با ارتقا مهارت، به بهتر ارتباط گرفتن با دیگران  کمک کنیم.
این بررسی مفید بود؟ 2 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند