ناشر دايره
وضعيت كالا

تحليل رفتار متقابل (روش‌هاي نوين در روانشناسي)

در اين كتاب ما شما را با نظريه‌ و كاربرد تحليل رفتار متقابل در دنياي امروز آشنا مي‌كنيم. ما مطالب را به گونه‌اي ارائه كرده‌ايم كه براي شما مفيد باشد، چه شما خودتان به تنهايي در حال ياد گرفتن تحليل رفتار مقابل باشيد و يا اينكه آن را در دوره‌اي بياموزيد. اگر شما خواننده مستقلي هستيد كه براي اولين بار با نظريه تحليل رفتار متقابل آشنا مي‌شويد، اميدواريم كه شيوه غير رسمي و محاوره‌اي اين كتاب را بپسنديد . ما براي روشن ساختن نكات اين نظريه مثال‌هاي بارز و روشني را به كار برده‌ايم. اگر شما اين كتاب را به عنوان زمينه اي براي گذراندن يك دوره رسمي 101 تحليل رفتار متقابل مي‌خوانيد، تمام سر فصل‌ها و عناوين اين دوره را در اين كتاب خواهيد يافت. اين كتاب يك كتاب بين المللي است و ما اميدواريم كه در تمام جهان خوانندگاني داشته باشد.
زبان فارسي
نويسنده ون جونز - يان استوارات
مترجم بهمن دادگستر
سال چاپ 1400
نوبت چاپ 33
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 576
قطع رقعي
ابعاد 14.2 * 2.8 * 21.1
نوع جلد شوميز
وزن 620
شابك9789646839557
, 22/01/1397 03:13 ق.ظ
از: جعفر
«گاهی ممکن است آن چه را که تو انجام می دهی، نه دوست داشته باشم نه قبول داشته باشم ولی همیشه هر چه هستی تو را می پذیرم. نهاد تو به عنوان یک انسان در نظر من گرانقدر است، هر چند که رفتار تو ممکن است چنین نباشد.»
کتاب تحلیل رفتار متقابل ترجمه ای سلیس و خوانا دارد و به شناخت بهتر خود، حالات مختلف نفسانی و بازیهای روانی،‌ انواع نوازش ها روابط متقابل می پردازد.
این بررسی مفید بود؟ 0 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند