ناشر مثلث
وضعيت كالا

برگ اضافي (مجموعه‌اي از سفرنامه‌ها و عكس‌ها)

استقبال از دو كتاب «مارك و پلو» و «مارك دو پلو» بزرگترين انگيزه‌اي بود كه باعث شد در اين لحظه اين كتاب را در دست داشته باشيد. «برگ اضافي» بر خلاف دو كتاب پيشين گزارش‌هايي كامل از سفر به كشورهاي مختلف نيست. بلكه يادداشت‌هاي پراكنده‌اي‌ست از مشاهدات و خاطراتم از اين سو و آن سوي جهان. اگر تصور مي‌كنيد با خواندن اين كتاب مي‌توانيد اطلاعات كافي و وافي درباره‌ي اين كشورها به دست بياوريد سخت در اشتباهيد. اين كتاب فقط خاطره نگاري‌هايي‌ست از يك آدم ديوانه‌ي سفر كه هيچ چيز را به اندازه‌ي تجربه‌هاي منحصر به فرد در گوشه و كنار جهان دوست ندارد. اصلا بگذاريد اين طور بگويم. تا به حال شده به رستوراني برويد و مثلا يك غذاي پلويي سفارش بدهيد و بعد براي اينكه حسابي به خودتان حال بدهيد بخواهيد يك كباب اضافي هم برايتان بياورند؟ اگر دو كتاب «مارك و پلو» و «مارك دو پلو» آن غذاي اصلي باشند، كتابي كه در دست داريد همان «برگ اضافي» است. نوش جان!
زبان فارسي
نويسنده منصور ضابطيان
سال چاپ 1399
نوبت چاپ 11
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 160
قطع رقعي
ابعاد 16 * 1 * 21.5
نوع جلد شوميز
وزن 275
شابك9789648496987
, 27/04/1396 01:24 ب.ظ
از: m.hosseinpour2008@gmail.com
با سلام
یک کتاب عالی دیگه از منصور ضابطیان. کسی که فکرش چنان رشد پیدا کرده که مسائل پوچ و مسخره زندگی رو با سفرهاش به سخره میگیره. دیدگاه منصور ضابطیان در همه کتاب های سفرنامه هاش بر همه چی غلبه میکنه.
کتاب برگ اضافی که هر فصلش از 2 صفحه تجاوز نمیکنه داستان های خاص منصور ضابطیان در کشورهای مختلف دنیاست. یکی از فصل های این کتاب  حج عمره و سفری که به مکه و لحظه دیدار کعبه داشته اند اشاره داره.برای من که تجربه این سفر رو داشتم بیان حالات ایشون تو اون لحظه خاص من رو دقیقا یاد حالاتی انداخت که خودم داشتم.
امیدورام لذت ببرید از این کتاب.
این بررسی مفید بود؟ 0 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند