ناشر ققنوس
وضعيت كالا

برتري خفيف (تبديل اقدامات منظم ساده به موفقيت و خوشبختي نامحدود)

ـ كتاب برتري خفيف از قانون‌هاي نانوشته‌اي سخن مي‌گويد كه همه ما برطبق آنها زندگي مي‌كنيم اما از وجودشان بي‌اطلاعيم. مولف اين اصول را به شيوه‌اي ساده توضيح مي‌دهد و موجب مي‌شود انتخاب‌هاي كوچك و ظاهرا بي‌اهميت روزانه‌تان را دوباره ارزيابي كنيد. ـ موفقيت حقيقي از پيشرفت‌هاي كوچك و ناچيز حاصل مي‌شود، نه پيشرفت‌هاي بزرگ. جف اولسون در اين كتاب از فلسفه‌هايي پرده بر مي‌دارد كه موفقيت حقيقي را برايتان به ارمغان مي‌آورند. ـ كتاب برتري خفيف يكي از قدرت‌مندترين، كاربردي‌ترين و مهم‌ترين اصول موفقيت را به شما ياد مي‌دهد. اين كتاب زندگي شما را متحول مي‌كند. جف اولسون در اين كتاب مي‌گويد، موفقيت روز به روز و قدم به قدم شكل مي‌گيرد. كتاب برتري خفيف به شما نشان مي‌دهد كه تصميمات روزمره مي‌توانند كليد اصلي موفقيت باشند.
زبان فارسي
نويسنده جف اولسون
مترجم لطيف احمدپور - ميلاد حيدري
سال چاپ 1400
نوبت چاپ 21
نوبت ويرايش 1
تعداد صفحات 392
قطع رقعي
ابعاد 14.3 * 1.8 * 21.3
نوع جلد شوميز
وزن 450
شابك9786002782342
, 17/02/1395 12:11 ق.ظ
از: مهمان
کتاب برتری خفیف فقط اطلاعات خوب بیش‌تر نیست. این کتاب، یک کتاب خودآموز موفقیت دیگر نیست که جدیدترین و بهترین راه‌های انجام‌دادن کارها را معرفی می‌کند. شما به این‌جور کتاب‌ها نیازی ندارید. هیچ‌کسی به آن‌ها نیاز ندارد. همه‌ی اطلاعات جدید و بهتر، قبل از این نیز در دسترس بوده‌اند. سال‌هاست که در دسترس هستند. این کتاب، اطلاعات بیش‌تر نیست؛ کاتالیزوری است که به شما کمک می‌کند آن اطلاعات خوب را به کار ببندید. این کتاب عنصر گمشده‌ای است که برای مؤثر واقع شدن تمامی کتاب‌های پیشرفت شخصی به آن نیاز دارید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا همه‌ی اطلاعاتی را که از کتاب‌های تندرستی، کتاب‌های فروش، کتاب‌های سرمایه‌گذاری و کتاب‌های نگرش مثبت یادگرفته‌اید، به کار ببندید. برتری خفیف همان کتابی است که لازم است به همراه کلاس‌های آمادگی جسمانی، برنامه‌ریزی شغلی، تحصیلات و یادگیری مهارت‌های جدید، آن را بخوانید، زیر جمله‌‌هایش خط بکشید و بازخوانی کنید. کتاب برتری خفیف شما را آماده می‌کند تا بتوانید تمامی آن اطلاعات، راهنمایی‌ها و آموزش‌های کتاب‌های دیگر را جذب کنید.
«از متن کتاب»
این بررسی مفید بود؟ 8 1
, 16/03/1395 09:32 ب.ظ
از: مهمان
این کتاب بعد از کتاب 4 اثر دومین کتاب متحول کننده زندگیم بود،این کتابو باید بارها خوند و از راهکارهای ساده اش برای موفقیت بیشتر استفاده کرد.کتابی فوق العاده و در عین حال بسیار ساده هست.به شما پیشنهاد میکنم که حتما بخونینش و به دوستانتون هدیه بدهید!
این بررسی مفید بود؟ 9 0
, 17/03/1395 07:54 ب.ظ
از: محمد رضا
کتابی بسیار مفید با ترجمه ای عالی و بیانی و محتوایی ساده هست که نتیجه ی تصمیمات و اقدامات روزانه رو بهمون یادآوری میکنه.حتما بخونیدش!
این بررسی مفید بود؟ 10 0

سبد خريد مشترياني كه اين كالا را خريده‌اند