نرم‌افزار خوانا

سقراط: جامعه وقتی فرزانگی و سعادت می‌یابد که مطالعه، کار روزانه‌اش باشد.

با توجه به رشد سريع صنعت و فناوري، گرايش روز‌افزون به كتاب‌هاي الكترونيكي و مطالعه آنها در دستگاه‌هاي ديجيتال افزايش يافته است.

در اين ميان اپليكيشن خوانا با ارائه امكاناتي كاربردي اين امكان را براي مخاطب فراهم مي‌سازد تا در كمترين زمان و با دسترسي آسان كتاب مورد نظر خود را تهيه نمايد.

شما با استفاده از خوانا هميشه و در همه جا به كتابخانه خود دسترسي داريد و به راحتي مي‌توانيد از هر فرصتي جهت مطالعه استفاده نماييد.

از مهمترين قابليت‌هاي اپليكيشن خوانا اتصال محتويات آن با ساير دستگاه‌هاي اندرويدي است. بدين صورت كه با ساخت يك حساب كاربري قادر خواهيد بود به محتويات حساب خود با هر گوشي و تبلت ديگري دسترسي داشته باشيد. شما مي توانيد قبل از خريد كالا، فايل نمونه را به صورت رايگان دريافت كرده و در صورت تمايل نسخه كامل را تهيه نماييد. بعد از خريد و پرداخت آنلاين مبلغ مربوطه، اين كالا به كتابخانه شما اضافه مي‌شود و مي‌توانيد با مراجعه به كتابخانه خود كليه كالاهاي خريداري شده را مطالعه نماييد.

از آنجايي كه خوانا به وب‌سايت جيحون متصل مي‌باشد، با به‌روز‌رساني مداوم، امكان مشاهده و دريافت كتاب‌هاي جديد براي شما فراهم مي‌گردد. شما قادريد كتابهاي الكترونيك را از سايت  و يا مستقيما از نرم‌افزار خوانا تهيه نماييد.

توجه : اكانت اختصاصي شما (همراه با كتابخانه)، بر روي 5 دستگاه  قابل استفاده مي‌باشد.

اميد است كه خوانا راهي شود در اشاعه بيشتر فرهنگ  كتاب و كتابخواني.