راهنماي استفاده از كارت حكمت

عرضه كتاب و محصولات فرهنگي با در نظر گرفتن تخفيف و به صورت اقساط 6 ماهه براي دارندگان حكمت كارت در فروشگاه اينترنتي جيحون امكان‌پذير است.

جهت بهره‌مندي از امكانات حكمت كارت مبلغ خريد بايد بيش از 50،000 تومان باشد. 

در صورت عدم آشنايي با فرآيند خريد اينترنتي مي‌توانيد در صفحه «راهنماي فروشگاه» اطلاعات مربوط به «ثبت نام» و «خريد كالا» را مطالعه فرماييد. هم‌چنين جهت دستيابي به كالاي مورد نياز (شامل: كتاب، لوازم التحرير، محصولات فرهنگي و غيره) مي‌توانيد از قسمت جستجو در وب‌سايت استفاده كنيد.

از آنجا كه اطلاعات كاركنان نيروهاي مسلح در اختيار فروشگاه اينترنتي جيحون قرار ندارد، لذا جهت تكميل فرآيند خريد لازم است كه بين فروشگاه اينترنتي و سرويس دهنده مركزي ارتباط برقرار شود تا اطلاعات حكمت كارت به تاييد رسد. مدت زماني كه براي ارسال تاييديه از سوي سرويس دهنده مركزي در نظر گرفته شده است 3 روز كاري مي‌باشد كه پس از تاييد مشخصات حكمت كارت، E mail و SMS ثبت صورتحساب اينترنتي، به صورت خودكار براي مشتري ارسال مي‌شود. در خاتمه با توجه به روش ارسال انتخابي (پست يا پيك موتوري) اقدام لازم به عمل مي‌آيد.

مراحل استفاده از كارت حكمت به صورت گام به گام:

1. پس از تایید سبد خرید به «درگاه اقساطي حكمت (ويژه نيروهاي مسلح)» متصل می‌شويد.   

2. مشخصات حكمت كارت را ثبت كنيد.

حداكثر تا 3 روز كاري نتيجه مشخصات ثبت شده از سوي «درگاه حكمت» براي فروشگاه اينترنتي جيحون ارسال مي‌گردد.

3. تا زمان دريافت تاييديه «حكمت كارت»، فاكتور خريداري شده در وضعيت «انتظار» قرار دارد كه امكان مشاهده‌ي آن براي خريدار وجود دارد.

در اين مرحله يك پيامك ازطرف فروشگاه اينترنتي جيحون مبني بر تاييد وضعيت فاكتور ارسال مي‌شود. 

4. پس از دريافت تاييديه از سوي «درگاه حكمت»، صورتحساب اينترنتي به صورت خودكار صادر شده و با ارسال ايميل و پيامك به مشتري اطلاع‌رساني مي‌شود.   

5. در پايان، با توجه به شيوه‌ي ارسال انتخابي (پست يا پيك موتوري) اقدامات لازم جهت ارسال به عمل مي‌آيد.