ذهن زيبا

مجموعه‌ي «ذهن زيبا»، از آثار پرفروش حوزه‌ي روانشناسي و موفقيت به قلم نويسندگان نام‌آشنايي همچون ميچ آلبوم، رابرت كيوساكي، ويكتور فرانكل، ترينا پالوس و ...، كه آثارشان در دو دهه‌ي اخير با استقبال چشمگيري رو به رو شده است، توسط انتشارات پندار تابان منتشر شد.

در زمينه‌ي ادبيات، ناشران متعدد مجموعه‌هاي مختلفي را نشر و بازنشر كرده‌اند با اين اميد كه حياتي تازه به آثار كلاسيك ببخشند، اما كم‌تر ناشري به سراغ بازنشر آثار روانشناسي و گردآوري آن‌ها در مجموعه‌اي منسجم رفته است. در همين راستا، انتشارات پندارتابان براي نخستين بار آثار مورد توجه تعداد زيادي از مخاطبان حوزه‌ي خودياري، خودشناسي، موفقيت و كسب و كار را در قالب يك مجموعه‌ي كامل با عنوان «ذهن زيبا» گردآوري و به تدريج منتشر خواهد كرد. آثاري كه در سال‌هاي اخير چندين مرتبه توسط مترجمين و ناشران گوناگون ترجمه و منتشر شده بود ولي اين‌بار در قالب يك مجموعه‌ي با كيفيت در اختيار علاقمندان قرار گرفته است.

هر عنوان از اين مجموعه يادآور درسي از زندگي‌ است، داستان‌هايي از اميد و موفقيت در موقعيت‌هاي مختلف و به زبان‌هاي گوناگون، نكاتي كه تمامي افراد به‌ آن‌ها نيازمندند و اغلب از آن غافلند.